Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

האמת המשחק אחלה אבל המסעדה באמת מיותרת, ללכת סתם לאכול זה די דפוק מה זה מוסיף למשחק?

gta תמיד היה כיף(וגם המשחק הזה כיפי בטירוף) אבל למה אני צריך לאכול או להתאמן בחדר זה טיפשי...

התוספת הכי טובה למשחק היא האופניים בלי ספק בכלל איזה כיף לרכוב עליהם בעיר(אפילו שזה נראה טיפשי) וכמובן השחייה זה עוד פלוס ענק מהמשחק.

בקיצור המשחק של השנה עד עכשיו בשבילי והוא פועל על הכרטיס שלי(geforce 2 ) שזה בכלל דבר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא ממש, פשוט יש בוא יותר מדי עולם לא הגיוני.

המפה במשחק מעצבנת לשליטה, אבל הם הוסיפו לפחות מפה ב menu של המשחק שאפשר לראות איפה אתה בדיוק, שגם כן למה לא יכלו לעשות כפתור כמו M MAP, שאתה בתוך המשחק, ולא צריך לצאת, אבל זה שום דבר.

חחח לפני כמה ימים התחלתי ללחוץ M ולא הבנתי למה זה לא מראה לי את המפה.

המנוע הפיסיקלי לא השתנה מVC. המנוע לא יכול להיות יותר מידי מושלם, מכיוון שתאר לך שלא היית יכול להזיז מכונית? אם היית נתקע במקום נמוך? לא הגיוני אבל יעיל. הם מצאו תיאום דיי טוב למנוע, והוא דיי בסדר למשחק כזה.

אבל מה שבאמת מעצבן זה חופש הפעולה. בGTA 2 היה את החופש פעולה הכי גדול מכל הסדרה. המשחק הפך להיות יותר מידי ליניארי. אם תלך עכשיו לחבר שלך, תראה בידיוק אותו מצב, לעומת 2, שם היו לך הרבה יותר אפשרויות משחק.

מישהו יודע איך אני צריך לשפר את יכולת השחיה שלי? חוץ מלשחות הרבה, יש עוד אפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן משחק מעולה אבל פשוט יש שם דברים שלא אמורים להיות החל מהחלוקה לשטחים (אתם תבינו בהמשך) תאמת זה היה מגניב, לצאת עם הח'ברה שלך ולהוריד כמה כנופיות אבל ... אחרי כמה זמן (שהחבורה שלך מתפרקת) זה סתם, חבל שאי אפשר להמשיך עם זה. גם ללכת ל"מסעדה" עם חברה שלך, אפשר לחשוב, רואים סרטון מציק וזהו, סתם חבל. והכי גרוע זה המשימות המעצבנות שאי אפשר לעבור רק אם מנסים שעות ובכלל, המרחק מכל מקום, פשוט מציק. אם מישהו עושה את המשימה אצל המשאית (להעביר משאיות) יש משימה אני חושב שלישית שאתה צריך להעביר והמשטרה אחרייך, פשוט בלתי אפשרי, קשה רצח, הייתי 2 מטר מהמקום אבל המשאית התפוצצה ובגלל שזה חתיכת מרחק מאיפה שהייתי למשימה של המשאית יצאתי מהמשחק, פשוט מעייף :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוו אנשים אני חייב עזרה אני תקוע במשחק באיזה שלב מעצבן ואני לא מצליח

אז ככה זה אחרי כבר שעברתי עיר ויענו יש לי מוסך שאני צריך לשכם אותו ואז יש משימות שם אצל כל מיני אנשים יש אחד זירו (Zero( זה עם הדברים על שלט.

יש לו איזה משימה עם מסוק שצריך להזיז חביות וכאלה דברים אבל אין לי מושג איך אני מרים אותם מישו יכול לעזור לי??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אנשים בקשה תעזרו לי,

אני לא מצליח להפעיל את המשחק!

אחרי ההתקנה אני מפעיל אותו ובלי שום הודע הוא יוצא חזרה לווינדוס.

חשוב לציין שכל הדרייברים מעודכנים כולל הקראק של המשחק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוו אנשים אני חייב עזרה אני תקוע במשחק באיזה שלב מעצבן ואני לא מצליח

אז ככה זה אחרי כבר שעברתי עיר ויענו יש לי מוסך שאני צריך לשכם אותו ואז יש משימות שם אצל כל מיני אנשים יש אחד זירו  (Zero( זה עם הדברים על שלט.

יש לו איזה משימה עם מסוק שצריך להזיז חביות וכאלה דברים אבל אין לי מושג איך אני מרים אותם מישו יכול לעזור לי??

גם לי לקח שנה לגלות

מרימים עם הכפתור השמאלי של העכבר....

תגידו,מצאתי פרחים באיזה סמטה בעיר השניה, וזה מופיע לי כמו כאלו זר פרחים שנמצא אחרי התת מקלע או משהו כזה.

יש למישהו מושג מה עושים איתו ?

ניסיתי לתת אותו לחברה אבל יצא שהרבצתי לה עם הזר והפגישה הסתיימה :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו "קניתי" את המשחק, זה המשחק הכי טוב בעולם?!?!?!!!!!!!!!!!! כל דקה שאני משחק בה זאת דקה מעלה בכיף!!!!!!!!!!

סתם רציתי להגיד שזה פשוט משחק אדיר!!

אא ואיך מעלים את הכבוד שלך חוץ מהגוף, עשיתי איזה 4 משימות והשרירים שלי מנופחים עד הסוף, יש לי איזה כמה קעקועים ותספורת של הרסטות ב 500 דולר והכבוד ממש קטן, רק פס אחד אז איך אני מעלה אותו, או שזה קשור למשימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...