Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

ת'כלס משחק נחמד, גרפיקה טובה, סאונד טוב, משחקיות מעולה, אבל הוסיפו כל מיני דברים דבילים, והמשימות מעצבנות, והמשחק בשל גודל העצום של המפה, גורם לשחקן אחרי שהוא לא מצליח לעבור משימה,ביעוס והשחקן יוצא מהמשחק.

והמכון כושר והפיצה כל זה דברים לא נחוצים, ו והדברים עם המכוניות השיפורים זה לא ניד פור ספיד, אולי רוקסטאר חשבו שזה הייה מגניב אבל זה לא, המנוע הפיזקלי פשוט גרוע, ולא הגיוני.

לקרוא חשוב!!!

נראה כעילו חשבו להוציע מיד משחק, ולא עשו אותו כמו שצריך :-\.

אני הכי אהבתי את 2 ו 3 , אין יותר מדי דברים טיפשים, שלא מתמקדים במשחק,סאן הדראס יכל להיות יצרה למופת,אבל פשוט בעע עשו מימנו מזבלה גדולה.

תודה רבה לך באמת.............עכשיו כל החשק ירד........... :-\

כל הציפייה שחיכיתי הייתה לשווא........

מקווה שאתה מרוצה....... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחי, שחק בכיף, אתה תוהב את המשחק, בהתחלה אני אהבתי אותו ושיחקתי בו יומים שלמים!!.

אבל אחרי כמה זמן הוא נמאס ומהר מדיי, ותראה שכל מיני דברים בו רק גורעים אותו.

שוב אתה לא חייב להקשיב לי, פשוט ככה המשחק מיצע את עצמו בביתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ת'כלס משחק נחמד, גרפיקה טובה, טוב, משחקיות מעולה, אבל הוסיפו כל מיני דברים דבילים, והמשימות מעצבנות, והמשחק בשל גודל העצום של המפה, גורם לשחקן אחרי שהוא לא מצליח לעבור משימה,ביעוס והשחקן יוצא מהמשחק.

והמכון והפיצה כל זה דברים לא נחוצים, ו והדברים עם המכוניות השיפורים זה לא ניד פור ספיד, אולי רוקסטאר חשבו שזה הייה מגניב אבל זה לא, המנוע הפיזקלי פשוט גרוע, ולא הגיוני.

לקרוא חשוב!!!

נראה כעילו חשבו להוציע מיד משחק, ולא עשו אותו כמו שצריך :-\.

אני הכי אהבתי את 2 ו 3 , אין יותר מדי דברים טיפשים, שלא מתמקדים במשחק,סאן הדראס יכל להיות יצרה למופת,אבל פשוט בעע עשו מימנו מזבלה גדולה.

רוקסטאר היו צריכים להתמקד רק בדברים שהם טובים, ולא בשיפורים למכונית זה לא הם, זה ל EA.

המנוע הפיזקלי פשוט לא הגיוני. :kopfpatsch:

את המכון והפיצה דווקא אהבתי..לא יודע אני אוהב שהכל אמיתי ..שצריכים לאכול כדי לקבל אנרגיה וכאלה :)

אבל את השיפור מכוניות זה היה באמת מטומטם..מה לרוקסטאר ולזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש למישהו פה את הבעיה המעצבנת של הריסטארטים? זה קורה לי רק בסאן אנדראס ויש לי מפרט טוב יחסית:

AMD 64bit 3000

DFI UT KANPARTY nFORCE3

1024mb

9800pro

אני משחק על 768X1024 הכל על HIGH ו-AA על 2 ועובד חלק ופתאום ריסטארט...

ביטלתי את העדכונים האוטומאטים ושזה בא להביא לי הודעת שגיאה היא ריקה והמחשב ממש נתקע...

למישהו יש רעיון לפתור את זה... יצא פאטץ'?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מישהו יודע איך שודדים בתים לאחר המשימה ששודדים את הזקן עם הנשק בבית?

הם אומרים שצריך את אותה משאית ויש לי אבל אני לא יודע איך לשדוד ואיזה בתים לשדוד

תודה למי שיעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מישהו יודע איך שודדים בתים לאחר המשימה ששודדים את הזקן עם הנשק בבית?

הם אומרים שצריך את אותה משאית ויש לי אבל אני לא יודע איך לשדוד ואיזה בתים לשדוד

תודה למי שיעזור

מתי שאתה נכנס למשאית,תלחץ 2 ..וזה יכנס למשימה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, שחק בכיף, אתה תוהב את המשחק, בהתחלה אני אהבתי אותו ושיחקתי בו יומים שלמים!!.

אבל אחרי כמה זמן הוא נמאס ומהר מדיי, ותראה שכל מיני דברים בו רק גורעים אותו.

שוב אתה לא חייב להקשיב לי, פשוט ככה המשחק מיצע את עצמו בביתי

מה שתגיד..

רק חבל שכולם לא חושבים כמוך..

לדעתי זה המשחק הכי טוב ששיחקתי ממש כיף.

מה רע במכון תגיד לי??

והאוכל המסעדה..

יש מלא דברים שאם אני יפרט יקח לי שעה :(

אבל הקטע עם הניטרו באמת לא היה נחוץ זה מזכיר לי את NFS.

אבל משימות טובות ומשחק טוב :)

תגידו מישהו פה הצליח להמר טוב בקאזינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש למישהו פה את הבעיה המעצבנת של הריסטארטים? זה קורה לי רק בסאן אנדראס ויש לי מפרט טוב יחסית:

AMD 64bit 3000

DFI UT KANPARTY nFORCE3

1024mb

9800pro

אני משחק על 768X1024 הכל על HIGH ו-AA על 2 ועובד חלק ופתאום ריסטארט...

ביטלתי את העדכונים האוטומאטים ושזה בא להביא לי הודעת שגיאה היא ריקה והמחשב ממש נתקע...

למישהו יש רעיון לפתור את זה... יצא פאטץ'?

זה בעיה על הדרייברים של הכרטיס קול,עניתי על זה כאן כבר כמה פעמים,תחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את זה מס' פעמים. אתה מתכוון שכאשר אני נכנס לסתם משאית כזו אז אני אלחצ 2 ואני אוכל לשדוד?

לא לא סתם משאית..יש לך מאחרי הבית שלך הראשון מן כאלה בלוקים..קיצר תחפש ליידם תמצא משאית כזאת כחולה..כנס אליה ואז יכתובו לך צד שמאל למעלה אם אתה רוצה להתחיל למשימה לחץ 2 ..תלחץ ואז תצטרך להכינס לבתים ולגנוב מה שאתה רוצה..ואתה מקבל על זה אחרכך כסף. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה על הדרייברים של הכרטיס קול,עניתי על זה כאן כבר כמה פעמים,תחפש.

תודה על התשובה, אתה מתכוון שאני צריך לעדכן את הדרייברים?

הכרטיס קול הוא מובנה בלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'כלס משחק נחמד, גרפיקה טובה, סאונד טוב, משחקיות מעולה, אבל הוסיפו כל מיני דברים דבילים, והמשימות מעצבנות, והמשחק בשל גודל העצום של המפה, גורם לשחקן אחרי שהוא לא מצליח לעבור משימה,ביעוס והשחקן יוצא מהמשחק.

והמכון כושר והפיצה כל זה דברים לא נחוצים, ו והדברים עם המכוניות השיפורים זה לא ניד פור ספיד, אולי רוקסטאר חשבו שזה הייה מגניב אבל זה לא, המנוע הפיזקלי פשוט גרוע, ולא הגיוני.

לקרוא חשוב!!!

נראה כעילו חשבו להוציע מיד משחק, ולא עשו אותו כמו שצריך Undecided.

רוקסטאר היו צריכים להתמקד רק בדברים שהם טובים, ולא בשיפורים למכונית זה לא הם, זה ל EA.

המנוע הפיזקלי פשוט לא הגיוני.

לפי מה שאתה אומר המשחקמזה חרא של משחק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש, פשוט יש בוא יותר מדי עולם לא הגיוני.

המפה במשחק מעצבנת לשליטה, אבל הם הוסיפו לפחות מפה ב menu של המשחק שאפשר לראות איפה אתה בדיוק, שגם כן למה לא יכלו לעשות כפתור כמו M MAP, שאתה בתוך המשחק, ולא צריך לצאת, אבל זה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...