Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07: :s07::bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash::kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

איייייךךך על הההתחלה אני עובד על משימה 4 שעות ולא מצליח לעבור אותההההההההההה :(

אתם יכולים לעזור לי? אמרו לי לנסוע רחוק מהרכבת כזה אבל עדיין לא הצלחתי ניסיתי ליסוע לפני הרכבת ואז כל הזמן ההייתי לפניה בהרבה וBS לא הצליח לירות..

קיצר מה אני עושה חברהה?

עריכה: הצלחתייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap: :yelclap: :yelclap::hi: :hi: :smile1: :smile1: :cool2::) ;D

תודה לכל העוזרים..זה היה מפרך... :) חיח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה לך INSTALL-ראה קובץ מצורף.

חחח יופי שאתה משחק בלי צ'יטים :P

נראה לי כבר קנית את כל המפה עם כל הכסף הזה :)

למי שמעלי- זו משימה שאמורה ללמד אותך איך לנהוג, תסתכל תמיד בסרטון בהתחלה לראות מה הם עושים ותעשה את אותו הדבר.

שמתי את השמירה שנתתה לי וזה אותה שמירה שאני נתתי לך...כאילו לא עברת לי את המשימה... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את השמירה שנתתה לי וזה אותה שמירה שאני נתתי לך...כאילו לא עברת לי את המשימה... :-\

המממ בדקתי עכשיו את הקובץ זיפ שהעלתי לפה וזו כן השמירה אחרי שעברתי לך את המשימה. תבדוק שוב.

לבחור שמעלי- אה עכשיו כשהקטנת את התמונה אני מבין איפה אתה בדיוק. תלחץ W+S ותלחץ גם שמאלה או ימינה אני חושב כדי שהאוטו יתחיל להסתובב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*נערך בלי הודעות של מאיפה יש לכם את המשחק*

רציתי לשאול עם על המפרט שלי זה יעבוד, כי שמעתי שהמשחק קצת עושה בעיות עם כרטיסי RADEON.

והמשחק הזה די כבד מבחינה גרפית וכו'...

הנה המפרט שלי:

AMD XP 2500+

RAM Dual 256 שזה יוצא 512

ATI 9600 pro

אמורה להיות סיבה כלשהי שהמשחק לא יעבוד לי חלק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל HIGH??

לי עובד על VERY HIGH 1024 ואני יכול גם 1280 :)

1600 זה כבר קצת איטי

...

עכשיו הגעתי לבית-ספר לטייס..

תגידו למה אין לי עוד משימות חוץ מ..

בית ספר לטיס,בית ספר לנהיגה,וZ שנתקעתי במשימה של המטוס הקטן הזה :(

אז למה אין לי עוד משימות??

את מה חייב לעבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה בבית הספר לנהיגה כאילו נכנסתי לשם המריכה שם מדברת עם איזה אידיוט ולא רוצה ללמד אותי אז הרגתי את הדפוק ההוא שהיא דיברה איתו יצאתי מהבניין נכנסתי שוב והיא נאלמה אימא שלה **** איפה אני ימצאה אותה עכשיו מי ילמד אותי לנהוג קיבינימט! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...