Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממ מישו יודע איך אפשר לעבור את המשימה עם ביג סמווק שאתה צריך לרדוף אחרי רכבת שעל הגג שלה יש 3 גנגסטרים ולהרוג אותם? אני מצליח לעבור את המכשולים בדרך אבל לא מצליח להרוג אותם..למישו יש טיפ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם לא עוברים תמשימה הזאת היא הכי קלה במישחק! :bash:

סע ליד הרכבת ותן לא לירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את BS סיימתי עכשיו ניאשר לי בS את המכונית עם החצים....בבקשה מישהו יכול לגמור לי את השלב הזה (אני מעלה את השמירה שלי)...PLZZZZ

ואת המשימה עם הרכבת אתה פשוט צריך לתת לBS מקום שהוא יוכל לראות בהם, ולא להיות קרוב מידי לרכבת...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם החצים של המכונית זה קל רצח פשוט תלחץ על 4,8,6,2 ואם יש לך אלכנוסים תתעלם כי אז אתה תתבלבל, ככה עשיתי ואחרי 2 ניסיונות עברתי

ובמשימה של הריקודים פשוט לעשות את אותו הדבר רק עם האותיות W A S D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- San Fiero (העיר השניה) יש בית ספר לנהיגה ששם תוכל להעלות את הכישורים שלך בדי הרבה.

יש מצב לתמונה של המפה עם בית הספר לנהיגה מסומן?

ו-סיסטם קראש אתה יכול לתת תמונה של המפה עם מסוקים מסומנים(עיר ראשונה/שניה). כבר נסעתי אבל הם פחות שימושיים

לייד הבית שלך בהתחלה יש מין כזה מלא בלוקים עם משאית לייד..כנס למשאית ותלחץ 2 :)

ויש מצב גם לתמונה של המפה או סתם תמונה של זה?

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Burton - אתה לא יכול להכנס אליו עד שאומרים לך שכדאי לך ללכת אליו.

באיזהשהו שלב מסוים יתקשר אליך איזה אחד ויגיד לך אתה די גרוע בנהיגה וכדאי שתלך לשם.

זה יהיה מסומן שלך ב- S אדום במפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם החצים של המכונית זה קל רצח פשוט תלחץ על 4,8,6,2 ואם יש לך אלכנוסים תתעלם כי אז אתה תתבלבל, ככה עשיתי ואחרי 2 ניסיונות עברתי

ניסיתי עכשיו עוד פעמיים ואני לא מצליח!!!....בבקשה תעבור לי את במשימה PLZZZZ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עכשיו עוד פעמיים ואני לא מצליח!!!....בבקשה תעבור לי את במשימה PLZZZZ.....

מה קשה? כשהחץ נכנס לתוך העיגול לוחצים עליו...

ואם יש אלכסון, לוחצים על שני חיצים (נחשו איזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע מה צריך לעשות....אני פשוט לא מצליח....

ולגבי השודים....אחרי שעשיתם את המשימה עם השוד של הנשקים אז החנתם את הואן בחנייה כל-שהי...אז לכו לחנייה ותשתמשו בואן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...