Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי - עמוד 122 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas - הדיון הראשי

888

Recommended Posts

• תגובות 1.9k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן אפשר להוציא אותו משם אני הצלחתי להוציא אותו...

קודם כל תיקח את המטוס פעלולים או כל מטוס אחר... ותטוס נמוך ומתי שאתה מגיע למתחת הבסיס אתה לוחץ ENTER ואז הוא יקפוץ לך מהמטוס

ולא יקרה לך כלום כי אתה טס נמוך...

אז אתה רץ לטנק ואתה נוסע איתו לשדה תעופה הנטוש (איפה שנמצאים כל המטוסים..) ואז מהר אתה מגיע אל מול הדלת של השמירות... ואז אתה יוצא

מהטנק ונכנס מהר לעשות שמירה ואז בעצם אחרי שאתה עושה שמירה המשטרות נעלמות והטנק מחכה בחוץ......

(אני הכנסתי את הטנק למחסן שלי שם.. ככה שהוא ישאר לי קבוע במחסן....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אפשר להוציא אותו משם אני הצלחתי להוציא אותו...

קודם כל תיקח את המטוס פעלולים או כל מטוס אחר... ותטוס נמוך ומתי שאתה מגיע למתחת הבסיס אתה לוחץ ENTER ואז הוא יקפוץ לך מהמטוס

ולא יקרה לך כלום כי אתה טס נמוך...

אז אתה רץ לטנק ואתה נוסע איתו לשדה תעופה הנטוש (איפה שנמצאים כל המטוסים..) ואז מהר אתה מגיע אל מול הדלת של השמירות... ואז אתה יוצא

מהטנק ונכנס מהר לעשות שמירה ואז בעצם אחרי שאתה עושה שמירה המשטרות נעלמות והטנק מחכה בחוץ......

(אני הכנסתי את הטנק למחסן שלי שם.. ככה שהוא ישאר לי קבוע במחסן....)

אפשר עם הג'ט פאק

אני השגתי את הטנקים שלי בדרך אחרת בלי הרמאות של השמירה(תכלס זה רמאות כי הוא היה אמור להעלם לך)

טסתי עם ההרייר מעל הבסיס כדיי לאסוף 5 משטרות (אפשר לאסוף בכל דרך אחרת) ואז התבצרתי בתחנת הרכבת הגדולה בעיר השניה(זאת שליד המוסך)

נלחמתי קצת עם ה-אף בי איי עד שהגיע הצבא ואז פשוט דפקתי ריצה לאחד הטנקים. נסעתי בזריזות לחנייה הקרובה(זאת שבמוסך ששם גם חיכה לי אופנוע מהיר) עשיתי במוסך החלפה בין הטנק והאופנוע ונסעתי ל-pay n' spray הקרוב(ממש קרוב)

וזהו יש לך טנק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...