יש לי בעיה אם העכבר אז חשבתי להחליף אותו..מה כדיי? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בעיה אם העכבר אז חשבתי להחליף אותו..מה כדיי?

Alexkmr

Recommended Posts

יש לי עכבר פשוט של אופטי....וגם עכבבר של גינוס..

הם כול הזמן קופצים..אז חשבתי ליקנות עכבר חדש...

אני חושב ליקנות MX518..

אבל ליפני כמה ימים ראיתי שrazer הוציאו עכבר חדש..

אז מה כדיי ליקנות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר שעכבר אופטי של קופץ, הם לא שיא הדיוק והמהירות אבל מבחינת עבודה חלקה הם בדרך כלל ממש בסדר.

תבדוק אולי הפד או המשטח עבודה גורם לבעיה, ואז גם עכבר של מיליון דולר לא יעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יא לא מתוחכם ;D

זה הXPAD לדוגמא:

http://www.thermaltake.com/accessories/mousePad/xpad.htm

הוא עולה משהו כמו 20-30 שקל, ובגלל שהוא מצוייר ולא חלק, הוא גם מהווה בעיה לחלק מהעכברים.

הדבר הכי טוב זה משטח עם צבע אחיד, חלק חלק, ולא מבריק אפילו בקצת !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אפור זה בסדר, אם הוא כסוף אז רוב הסיכויים שהוא גם קצת מבריק, וזה לא טוב לעכברים אופטיים כי זה מחזיר את הקרן אור.

שמע אני אגיד לך את דעתי, אם אתה משקיע בעכבר TOP יהיה ממש מטומטם לשים אותו עם פד פשוט של 10 שקל, כי הוא לא ינצל את היכולות שלו.

אם בכל מקרה אתה צריך פד איכותי לעכבר החדש, אז עדיף לקנות את הפד קודם ולראות אם הוא תורם לעבודה של העכבר המיקרוסופטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא אפור זה בסדר, אם הוא כסוף אז רוב הסיכויים שהוא גם קצת מבריק, וזה לא טוב לעכברים אופטיים כי זה מחזיר את הקרן אור.

שמע אני אגיד לך את דעתי, אם אתה משקיע בעכבר TOP יהיה ממש מטומטם לשים אותו עם פד פשוט של 10 שקל, כי הוא לא ינצל את היכולות שלו.

אם בכל מקרה אתה צריך פד איכותי לעכבר החדש, אז עדיף לקנות את הפד קודם ולראות אם הוא תורם לעבודה של העכבר המיקרוסופטי.

אחי מדברים פה בסה"כ על עכברים, פאד ב100 שקל?! לא ינצל את היכולות?! איזה יכולות בדיוק יש לעכבר?? יש לי כבר שנתיים איזה עכבר מעפן מ Ay Tech , אני שם אותו על חתיכת דף מקומט ואין שום בעיה.. גם אם אני אקח את MX512 אני לא ארגיש הבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי סתם שטויות.

עלק פד במאה שקל או יותר.

כאילו wtf?

פד בעשרה שקלים ייעשה את העבודה גם אם אתה קונה איזה עכבר עם צורה לא מוגדרת וחורים באמצע וכפתורים בצד ב100000 ש"ח,

הפד ייעשה את העבודה במלואה.

לדעתי, הכי הרבה שצריך להשקיע בפד זה 50 שח גג++++++ ובעכבר, 100 ש"ח ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...