מישהו כאן מתעסק או מכיר מישהו שמתעסק ב XBOX - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו כאן מתעסק או מכיר מישהו שמתעסק ב XBOX

m0tek

Recommended Posts

הממ

תקרא מה כתוב על הספק- או שפשוט תקח את כל הXBOX לחנות אלקטרוניקה..

הם יגידו לך בדיוק איזה ספק אתה צריך וכמה הוא יעלה (ותקנה הפעם כזה שמתאים לארץ ולא תשרוף אותו :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו בהרצליה אבל אני לא בטוח שיש לו ספקים בבית ! בכל אופן אני ידבר איתו השבוע בכל אופן ! !

הבעיה היא שהוא בצבע עכשיו ! אז שהוא יחזור אני מקווה להסיג אותו ! וחוץ מי זה תנסה בנתיים את מה ש nice 1 אמר נשמה לי שזה יעבוד !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו בהרצליה אבל אני לא בטוח שיש לו ספקים בבית ! בכל אופן אני ידבר איתו השבוע בכל אופן ! !

הבעיה היא שהוא בצבע עכשיו ! אז שהוא יחזור אני מקווה להסיג אותו ! וחוץ מי זה תנסה בנתיים את מה ש nice 1 אמר נשמה לי שזה יעבוד !

אני מכיר מישהו בהרצליה אבל אני לא בטוח שיש לו ספקים בבית ! בכל אופן אני ידבר (הוא ידבר, אני אדבר) איתו השבוע בכל אופן ! ! (למה פעמיים בכל אופן??)

הבעיה היא שהוא בצבע (באיזה צבע? סגול ירוק שחור?) עכשיו ! אז שהוא יחזור אני מקווה להסיג (זו כבר באמת הסגת גבול....) אותו ! וחוץ מי זה (אני באמת תוהה מי זה?) תנסה בנתיים את מה ש nice 1 אמר נשמה (נשמה, תעשה טובה תלמד עברית) לי שזה יעבוד !

למישה יש תירוץ, הוא עולה חדש. מה שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאין לכם ניסיון עם כאלו שטויות, לך לחנות בשם לייזר ויזן/ויג'יז

www.vgs.co.il אם צטפלים בכאלו בעיות ומוכרים משחקים אמריקאים וגם אירופאים. אגב אני ראיתי שהם פעם תיקנו למישהו ספק של GAMECUBE אז לא צריכה להיות לך בעיה יש להם מעבדה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאין לכם ניסיון עם כאלו שטויות, לך לחנות בשם לייזר ויזן/ויג'יז

www.vgs.co.il אם צטפלים בכאלו בעיות ומוכרים משחקים אמריקאים וגם אירופאים. אגב אני ראיתי שהם פעם תיקנו למישהו ספק של GAMECUBE אז לא צריכה להיות לך בעיה יש להם מעבדה מצויינת.

נראה כאילו הם יעשקו אותך שם

תעשה מה שאמרתי - אמור לעלות 100 שקל

(אני החלפתי ספק למגבר שלי כי הבאתי אותו מאמריקה, וזה עוד ספק קצת מיוחד ועלה לי 100 שקל או אפילו פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו בהרצליה אבל אני לא בטוח שיש לו ספקים בבית ! בכל אופן אני ידבר (הוא ידבר, אני אדבר) איתו השבוע בכל אופן ! ! (למה פעמיים בכל אופן??)

צחק צחק !!!! אני נעלבתי !!! :(

אני טמבל ואני יודע את זה ! אבל זה רק בכתיבה ! ( אני מקווה :-\ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...