הצעות לכרטיס מסך עם תקציב מכובד.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעות לכרטיס מסך עם תקציב מכובד..

iPsych

Recommended Posts

ובכן ככה,

יש לי בקשה ממכם לאלו שיש באפשרותם להציג לי כרטיסים שעונים על הדרישות הנ"ל-

א. כרטיס שלא עולה על תקציב מכובד של 1200 ש"ח (כולל מע"מ, לא כולל משלוח).

ב. כרטיס מסדרת הGeForce 4 ti.

ג. חשוב - הכרטיס לא מיועד לאוברקלוק, כך שהקירור לא מעניין במיוחד, אני מעוניין בכרטיס הכי טוב שאפשר להשיג במחיר הזה.

ד. כמובן שבהצעות תגידו לי מאיפה המחיר, ושל איזה חברה..

מצטער על הדרישות הנוקשות, אך הבנתי שללא הגבלות הדיונים נוטים להגרר לוויכוחים מיותרים,

בכל אופן תודה לכולכם מראש. :saint:

נ"ב, אם יש באפשרותכם לרשום אם יש סיבה מסויימת לקנות את הכרטיס במועד מאוחר יותר (בגלל יציאת הראדון החדש) אני אשמח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה שלי - תחכה ליציאת הרדיאון כי אז תוכל לקנות radeon 8500 128mb לא LE במחיר ממש טוב.... אם אין לך סבלנות אז תקנה MSI Geforce 4 ti-4200 128mb או 4 ti-4200 128mb....ניתן להשיג את שניהם ברוב חנויות האינטרנט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה היום אז GF4TI4200. אחרי יצאתי ה R300 בארץ יבואו ירידות מחירים, זה יכול לקחת סיפור כל העסק הזה אבל אז תוכל אולי ניח למצוא 4400 באותו התקציב. החלטה שלך.

עצה שלי - תחכה ליציאת הרדיאון כי אז תוכל לקנות 8500 128mb לא LE במחיר ממש טוב....

אבל מילא כל GF4TI יותר טוב מהם וכבר היום הוא יכול להרשות לעצמו את ה 4200 אז למה לעזאזל שהוא ירצה לקחת 8500?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MSI Ti4200 128mb.

בפנדה 1108 ש"ח

או מZigZag יש את ה-Suma Ti4200 64mb SE ב-1170 ש"ח.

את הכרטיס הזה ניתן עם o/c לקחת לרמה של Ti4600, במידה ותהיה מעוניין בעתיד, פשוט בגלל שיש לו מהירים יותר.

וכבר היום הוא יכול למצוא MSI/Suma Ti4200 64mb במחיר של בסביבות ה-970 ש"ח בפנדה ובסימפלטק, אין לו סיבה לחכות ש-ATI יורידו מחירים על ה-Radeon8500 שפחות טוב ממנו בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, התשובות כמו שחשבתי, סומה או MSI אני נוטה לכיוון הMSI...

השאלה היא האם כדאי להשקיע עוד 100 ש"ח ולקנות את ה

GainWard 4 ti 4200 Ultra 650 xp Golden Sample?

אני מנחש שרובכם תענו בחיוב, המחיר שאני יכול להשיג אותו הוא 1300 ש"ח, עכשיו רציתי לדעת מה ההבדלים המשמעותיים בינו לבין ה-

MSI 4 Ti 4200 128 MB, אל תתיחסו לאוברקלוקינג, מידע טכני בעיקר, פריימים לשניה, יציאות, פילטרים וכד'

שוב פעם תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום הכי זול שראיתי את הכרטיס של גינוורד הוא עלה 1400 ש"ח.

איפה מצאת אותו ב-1300 ש"ח?!

בכל מקרה, הבדל הביצועים הוא אפסי אם בכלל כי הם מבוססים על אותו צ'יפ.

בקשר ליציאות, אם אני לא טועה לגינוורד יש VIVO ואילו ל- אין. אבל אני לא בטוח. תלוי אם אתה צריך את הVIVO

בקשר לפילטרים, לגיינוורד יש מוניטין של חברה מעולה ואילו נחשבת בעיני אנשים לפחות איכותית (אך אני לא בטוח שההשמצות על הפילטרים הממוצעים שלהם נכונות).

לדעתי שווה לך לקחת את הגיינוורד כי יש לו פוטנציאל לOC, למקרה שתרצה לעשות בעתיד. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה-

אני עומד ביום ראשון הבא לקנות כ.מסך חדש והרד חדש...

ויש לי כמה אפשריות- (אל תגידו שהמחירים לא הגיוניים, אני יודע על מה אני מדבר והחנות מוכרת)-

LeadTek A250 TD (GeForce 4 ti 4400)-1335

GainWard 650 Ultra GS (GeForce4 Ti 4200)- 1250

Suma 4 ti 4400- 1270

MSI 4 ti 4400- 1250

זה מה שעומד על הפרק, הכרטיס כמעט בשום אופן לא מיועד לאוברקלוק, אין צורך להיתייחס...

הפעם התקציב טיפה גמיש, ואני לא סגור על המחיר האפשרי, אם אתם יכולים תדרגו את הכרטיסים, ותסבירו למה דווקא כרטיס מסויים עדיף משיקולי עלות\ביצועים.

שוב פעם תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמי הייתי בוחר את הכרטי של לידטק או הכרטיס של גיינוורד.

שניהם כרטיסים מצויינים, עם איכות פילטרים מצויינת. אם ההבדל הקטן בביצועים לא מפריע לך (ההבדל מזערי בהחלט) אז לך על הגיינוורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...