Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 26 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

לפי קובץ ה- nv4_disp.inf רק סדרת ה-7xxx מופיעה... אבל יכול להיות שמדובר ב-forceware עצמו ולא ב-WDM.

בהתחלה התקנתי עם ה-Setup, הוא התקין דריבר ישן יותר (forceware 84.37) אבל לא עשה כלום עם ה-WDM.

אז התקנתי את הדריבר האחרון מחדש.

בלי כל קשר, דרך ה-device manager עשיתי התקנת דריבר ל-2 ההתקנים החדשים (שנוצרו מהתקנת ה-WDM 32) מספריית ההתקנה של ה-84.37 (WDM 64) וזה מצא.

מה איכפת לך לנסות ? מקסימום יש לך 2 התקנים לא מזוהים חדשים שאתה שם אותם על disabled.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי קובץ ה- nv4_disp.inf רק סדרת ה-7xxx מופיעה... אבל יכול להיות שמדובר ב-forceware עצמו ולא ב-WDM.

בהתחלה התקנתי עם ה-Setup, הוא התקין דריבר ישן יותר (forceware 84.37) אבל לא עשה כלום עם ה-WDM.

אז התקנתי את הדריבר האחרון מחדש.

בלי כל קשר, דרך ה-device manager עשיתי התקנת דריבר ל-2 ההתקנים החדשים (שנוצרו מהתקנת ה-WDM 32) מספריית ההתקנה של ה-84.37 (WDM 64) וזה מצא.

מה איכפת לך לנסות ? מקסימום יש לך 2 התקנים לא מזוהים חדשים שאתה שם אותם על disabled.

עובד עובד!!!! יאללה ברוך השם יש לי VIVO!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשהווינדוס הזה היה חדש היו בעיות של דרייברים.

1 האם יש דרייבר ל- 4?

2 האם יש דרייבר לכרטיסי מסך ? (לי יש ATI)

3 האם יש דרייבר לאודיג'י 2 שיש לי ?

4 האם שאר התוכנות כמו למשל Media Player,WINRAR,אנטי וירוס ושאר ירקות יעבדו ?

5 האם משחקים יעבדו ?

6 בכללי האם כדאי לאחד כמוני שיש לו מחשב חדש עם כפול (של AMD) להתקין את הווינדוס הזה או שזה מיותר ויש עדיין הרבה בעיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) חפש באתר הבית.

2) כן (גם כן באתר הבית).

3) כן.

4) כן.

5) כן.

6) למשתמש הביתי אין מה לעשות עם X64 (אלא אם אתה מתכנן לנצל יותר מ 4GB של זכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...