Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 24 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

שווה לחכות ל VISTA

WINXP 64BIT סתם היה מבחינת לצאת ידי חובה

כאילו להראות שהם הבטיחו וקיימו ושהם יכולים

הם בכלל לא נתנו לו תמיכה

הם משקיעים ב VISTA

אני גם חיכיתי שיהיה יותר תאימות לWIN64 כדי להתקין אותו

אבל זה אף פעם לא הגיע

לא מסכים איתך.

מאז שהתקנתי X64 אני לא יכול להיות מרוצה יותר!

זאת מצויינת, מהירה ומגיבה טוב יותר.

אני מאילו שמתקינים כמעט כל תוכנה ומשחק, לפחות למטרת בדיקה, ואני חייב לציין כי *היום* כמעט שאין בעיות תאימות. המון תוכנות מציעות גרסאות 64bit, ורוב אילו שלא תומכות (ספציפית ב-64) - עובדות סבבה בכל זאת.

אני משתמש בכל התוכנות שהשתמשתי עם 32, פלוס. ואם גיליתי תוכנה שלא עובדת - במהרה מצאתי תחליף, ומשום מה תמיד התחליף היה טוב יותר :smile1:...

התוכנה היחידה שאני לא מצליח להפעיל בשום מצב היא "nHancer" (תוכנת פרופילים לכרטיסי מסך של nvidia) וגם את זה אפשר לעשות דרך הדריבר אז זה לא קריטי.

גם בלי לערוך השוואות FPS במשחקים (בין 32 ל-64), אפשר להרגיש את השיפור ב-64, בעיקר בגלל יציבות ה-FPS והרגשה חלקה\זורמת יותר.

לא נתקלתי במשחק אחד שלא עבד לי. (לא בדקתי משחקים ישנים - לא מעניין גם ככה).

מבחינת דרייברים, לא הייתה לי בעייה אחת עד כה. Nvidia / / מספקות תמיכה מלאה ... אפילו לעכבר שלי (Razer) יש דריבר ל-x64.

אני מניח שישנם אנשים עם בעיות תמיכת חומרה. כל מה שיש לי לומר זה - חומרה איכותית מקבלת את התמיכה המגיעה לה, ואני לא מחדש שום דבר.

אני לא מתייחס לבעיות תאימות של מדפסות ושאר ציוד היקפי, מאחר ואין לי שימוש באילו.

גם אני התקנתי x64 כשרק יצאה והתאכזבתי מהתמיכה. היום הדברים נראים אחרת. בכלל, מאז שיצא Daemon-Tools 4 ל-x64 אני לא יכול לחשוב על לחזור ל-32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואנטי וירוס?

אני זוכר שאני רציתי להתקין עשיתי בדיקה לראות אם התוכנות שאני משתמש יעבדו

הקספרסקי לא עבד

קריו לא עבד

התוכנה של ה UPS שלי לא עבדה

העכבר שלי עבד אבל הכפתורים לא (יש אולי איזה 7 כפתורים נוספים!! חוץ מה3 הבסיסיים)

והעכבר שלי לא סתם חברה זבל

לא כמו ה RAZR שלך אבל GENIUS גם נחשבת חברה מעולה לעכברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב-nod32 (אנטיוירוס)... השתמשתי בו גם קודם. אני ממליץ לך בכל מקרה לנסות אותו ;)

תראה, זה חבל ש-genius לא מספקים דריברים ל-x64. אי אפשר להאשים את בעניין הזה, בכל אופן.

אני גם מאמין שה-UPS ישן ולא ראה עדכון דריבר מזה שנים (?)

אף אחד לא מבטיח לך שעם תהיה תאימות מלאה של המוצרים הספציפים שלך מצד הייצרניות .

הטכנולוגיה מתקדמת וצריך להתקדם איתה אם רוצים להנות ממנה. לא טענתי שלכולם מומלץ לעבור. יש תלות בחומרה שלך (יותר נכון בתמיכה בה). מה שכן, אם יש לך את כל הדריברים שאתה צריך ל-x64, אין שום סיבה לא לעבור אליה בפעם הבאה שאתה מפרמט :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הUPS שלי בכלל לא ישן

של BELKIN

לפני אולי חצי שנה קניתי

ובקשר לנוד32 גם לי היה אותו

שמעתי עליו הרבה תשבוחות

ושהתקנתי אותו ראיתי שהוא מאוד מסובך בממשק שלו

יש אולי גרסא חדשה עם ממשק יותר ידידותי? פשוט מאז שהשגתי את הקספרסקי6 כבר אני לא מתעניין ממש באנטי וירוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הלכתי על מייצב מתח (של ADVICE) במקום אל פסק...

קטן יותר \ זול יותר \ מסוגל לשמור על הרבה יותר מכשירי חשמל, עושה את אותה העבודה רק ללא בטרייה - ז"א אם יש הפסקת חשמל המחשב יתכבה כמו בכיבוי מאולץ, אך ישמור על החומרה והרשת מקפיצות מתח קריטיות.

מקסימום יפגע בתוכנה, וגם זה נדיר. תכל'ס כמה קבצים פתוחים ולא שמורים יש לי שאני צריך 10 דקות בכדי לבצע כיבוי מסודר.

מה שחשוב זה שלא יהיו קפיצות מתח לחומרה (ברקים וכו'...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש 2 outlets. לאחד אני מחבר את המחשב ולשני אני מחבר מפצל עם איזה 5 מוצרי חשמל.

הקטע הוא ש-UPS נגיד עם 700VA (שיספיק למחשב, ואולי מסך) עולה לפחות 420ש"ח, כאשר ה-AVR עם 1200VA (קיבולת כפולה כמעט) עולה בסביבות 200 ש"ח. (אני השגתי ב-150)

טוב, אנחנו חורגים מהנושא.. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סגור על תאריך שחרור.

ד"א, עכשיו בדקתי ואין עדיין דריבר של של WDM ל-x64 (כמה שזה לא אופייני ל-Nvidia).

WDM = . אני לא יכול להשתמש ב-Video In שלי עם x64. לא שאני צריך, אבל עדיין חשבתי שכדאי לדעת.

ב- טוענים כי עובדים על זה. מעניין כמה זמן עוד יסחבו את זה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA לא טוענים שהם עובדים על זה, הם לא יוציאו כי "אין מספיק דרישה לדייברים ל X64"... בקטע הזה היא חברה עלובה... אפילו ATI הוציעו כבר לפני איזה חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...