Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 27 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.planetamd64.com/index.php?showtopic=7774&hl=vs

http://www.microsoft.com/technet/community/chats/trans/windowsnet/05_0503_tn_bmug.mspx

לא חסר מידע בנושא... it.

יש שיפור במעבר ל-x64, אין פה ויכוח בכלל. אם תרגישו את ההבדל או לא זה כבר עניין אישי.

אפילו תוכנות של 32bit יקבלו boost נחמד עם x64. מי שחושב שה-WOW64 גורם להאטה טועה ברוב המקרים. ההפך הוא הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנות שיקבלו boost הם מעטות עד כדי לא קיימות, האטה לא, אבל הדברים ירוצו ברוב המקרים אותו הדבר כמו הרגיל.

עוד פעם: X64 מיועד לאנשים שצריכים להשתמש ביותר מ 4GB של זכרונות, חוץ מזה ההבדלים זניחים עד לא קיימים, ורוב האנשים פה לא עורכים מקצועיים או עובדי CAD כבדים שזקוקים ליותר מ 4GB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני אומר

אז בשביל מה לעבור ל64ביט?

בשביל להגיד שיש לך ווינדוס 64 ביט?

גם לי יש רק שהוא לא מותקן נו אז מה?

חוץ מזה מה אם משחקים?

צריך תמיכה מיוחדת ב64ביט לא?

או פאצ' מיוחד מהחברה כמו ב (לא בטוח לגבי המשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לעבור ל 64? בדיוק מהסיבה שאני נתתי.... לי יש אותו כבר כשנה בערך, היו בהתחלה בעיות תמיכה של רבים, היום 99% מכל רכיבי החומרה עובדים (חוץ מחברות עצלניות שלא מוציאות ל 64 ביט).

משחקים כמו שאמרתי, ההבדל זניח לחלוטין, יהיו משחקים שיעבדו אולי יותר מהר (ההבדל כל כך זניח עד בלתי מורגש), ולמשחקים שיש תמיכה מלאה ל 64 ביט (כולה איזה 2 משחקים) אכן יעבדו יותר מהר (אבל גם כן, לא מי יודע מה יותר מהר).

העתיד שייך ל 64ביט אין ספק, אבל עד שנגיע לשם יקח עוד זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים עובדים תמיד. עדיין לא נתקלתי באחד שלא עבד. כמובן שמשחקים ישנים עלולים לעשות בעיות, אבל אותי אישית לא מעניינים משחקים ישנים (כבר שחקתי בכולם ;D )

לא צריך פאצ'ים מיוחדים, אבל אם כבר יש תמיכה מיוחדת ל-x64 אז מה טוב.

אז בשביל מה לעבור? אני ישאל אותך למה לא לעבור ?

הוינדווס חדש יותר, "נותן הרגשה" טובה יותר לעבוד איתו (גם פסיכולוגיה זה חלק מהחיים) .

אם אין לך בעיית דריברים, וקנית חומרה תואמת, אני לא רואה סיבה למה לא לעבור, אפילו אם היתרון (\חיסרון) הוא מזערי.

לא אמרתי שתעשה format מחדש. אבל בפעם הבאה שאתה מתקין, זאת אופציה לא רעה בכלל.

ד"א, אני מרוצה לא רק מבחינת ביצועים. אתה יודע שאין שום WGA ? עידכונים זורמים גם דרך האתר.

הכל מרגיש יציב גם לאחר tweaking למניהם. סך הכל וינדווס טוב ! אם אני לא טועה הוא גם מבוסס (?) 2003 Server , כנראה שיש הבדל מסויים מה- "הרגיל"

ד"א, בכלליות מוגזמת - מעבד 64bit יכול לקבל פקודות גדולות\ארוכות יותר >> פחות פקודות >> פחות זמן = ייתרון (מנוצל? פה ושם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ההודעות הלא קשורות נמחקו, אתם מתבקשים לחזור לדיון (שכותרתו היא "Windows 64bit" ולא "התפלספות על Warez").

במילים אחרות, כל המשתתפים בדיון יודעים שאנחנו לא מתעסקים ב-warez, בטח לא כשזה אוף-טופיק, אז די.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...