Windows 64bit - הדיון הרשמי - עמוד 34 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows 64bit - הדיון הרשמי

Moooshe

Recommended Posts

אז ככה WINXP32 קיים כבר 6 שנים? למיקרוסופט היה צורך למלא מעט את החלל ולספק תמיכה לאותם מעבדי 64 ביט. XP64 הוא לא 64BIT אמיתי אם אני לא טועה אלא פשוט 32 "שהלבישו" עליו את ה 64. חוץ מזה הוא אף פעם לא תפס כמעט אף אחד לא משתמש בו ויש הרבה ישומים שלא תומכים בו ובוא לא תומך בהרבה ישומים. שלא לדבר על מחסור בדרייורים מתאימים ועוד. לדוגמה! תוכנת העברת שאתה מקבל יחד עם מקלדות LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 648
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משתמש בו יותר מחצי שנה ואני אומר לך שאין לי שום בעיית דריברים או יישומים. כל מה שאני רוצה להעלות אני מצליח - ואם לא (נדיר) תמיד יש תחלופות.

מה זה משנה "הלבישו" עליו 64 או לא? אנחנו מדברים על תוצאות - ויש תוצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה WINXP32 קיים כבר 6 שנים? למיקרוסופט היה צורך למלא מעט את החלל ולספק תמיכה לאותם מעבדי 64 ביט. XP64 הוא לא 64BIT אמיתי אם אני לא טועה אלא פשוט 32 "שהלבישו" עליו את ה 64. חוץ מזה הוא אף פעם לא תפס כמעט אף אחד לא משתמש בו ויש הרבה ישומים שלא תומכים בו ובוא לא תומך בהרבה ישומים. שלא לדבר על מחסור בדרייורים מתאימים ועוד. לדוגמה! תוכנת העברת שאתה מקבל יחד עם מקלדות מיקרוסופט LOL.

XP 64 BIT לא "מולבש" ולא נעליים

הוא מבוסס על ה Server 2003

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

ניסיתי לעקוב אבל זה ממש קשה לקרוא תכתובת של שנתיים(הת'רד נפתח ב2005)..

כעקרון אני קונה בקרוב מחשב חדש C2D ואני רוצה לנצל את היכולות שלו... אז כמה שאלות שעולות מזה..

1) נכון לגרסאות היום של ה 64 ביט, היא יורת טובה מה32 ביט? יש יכולות הפעלה של רוב התוכנות המשומשות/דרייברים נפוצים?

2) אם אני אתקין את ה32 ביט, האם אני יוכל להפעיל משחק שמשתמש ב 64 ביט? אני לא בטוח אם הגרסא פשוט מוסיפה תמיכה של 64 ביט או שידרגה את הקוד עצמו של ככה שיתמוך ב 64 ביט.

3) מה מומלץ לעשות כיום?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...