Iaudio X5 VS Iriver H320 , מה כדאי לקחת? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iaudio X5 VS Iriver H320 , מה כדאי לקחת?

skyline

Recommended Posts

חבר שלי עכשיו אצלי בבית ויש לו את שני המכשירים (!) -מליין- (סתם...) :).

איכות הסאונד מעולה בשנייהם, אם עדיפות לX5.

ובקשר לווידאו...גם הX5 לוקח באיכות התמונה חלקה יותר אך ה320 בגודל המסך (הפרש של 0.2 אינטש לטובת ה320) אך זהו הפרש לא משמעותי (לטעמי)

בקיצור כשאני רואה את שני המכשירים זה לצד זה מול העיניים אני מעדיף את הX5 מכמה בחינות אחרות (לא רק איכות הסאונד והווידאו- למרות שהם המשמעותיות ביותר במכשיים מסוג זה).

אני לא בא להגיד שה320 הוא אינו מכשיר טוב והוא מעולה אך הX5 עולה עליו במקצת.

דרך אגב, omerole = עומר בן עמרם ?????? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה השוואה בניהם(אני מדבר רק על האיאודיו)

חסרונות:

באנדל

גודל מסך

יתרונות:

זמן בטריה

איכות סאונד

איכות וידיאו

דק יותר

מראה(למרות שגם האריבר יפה)

אם שכחתי משהו תוסיפו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרונות מזעריים לדעתי לעומת היתרונות הם כמעט לא מורגשים...ואם לפעמים כן אז לא בצורה משמעותית, דראסטית.

ודרך אגב.... עומר אני מכיר אותך יותר טוב ממה שאתה חושב.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אתה רואה כולם חושבים ככה הייתי אומר לך כבר ליקנות את אודיו X5 ולא תיצטער מכשיר פשוט מעולהההה ותיזכור הבאנל לא צריך להפריע לך בכללל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק על יופי ומשקל אתה משלם עוד כסף... אתה משלם גם על הממשק ששמעתי שהוא נוח יותר ועד איכות הסאונד הטובה יותר ועל איכות טובה יותר...

ומאיפה לקחתם שצריך תוכנה לH340? אין דבר כזה!!!

עדיף תיקח את הX5 ולא תצטער כי H320 זה דור ישן

אתה בטוח ב-100% שאיכות הסאונד ב-X5 יותר טובה מב- H320 ? יש לך דרך להוכיח לי?

ונתון לעכשיו אני יותר נוטה לכיוון של H320 , יופי ומשקל יותר קטן בכמעט כלום לא מפריעים לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את נתונים של מכשיר אודיו לעומת נתונים של מכשיר האייריבק ותיראה לבד את השוני בניהם וכמה אודיו יותר טוב !!

ואל תישכח המכשיר הוא חדש הוא בסך הכל בנתיים חודשים וקצת מכשיר חדשש מאוד אין ברור שהסאונד שלו פי 2 יותר טוב משל אייריבר אבל עוד פעם אתה מחליט מה ליקנות לעצמך אז ככה שעם תיקנה את אייריבר אתה מפסיד מכשיר מאודדדדד טוב תידע לך!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח את נתונים של מכשיר אודיו לעומת נתונים של מכשיר האייריבק ותיראה לבד את השוני בניהם וכמה אודיו יותר טוב !!

ואל תישכח המכשיר הוא חדש הוא בסך הכל בנתיים חודשים וקצת מכשיר חדשש מאוד אין ברור שהסאונד שלו פי 2 יותר טוב משל אייריבר אבל עוד פעם אתה מחליט מה ליקנות לעצמך אז ככה שעם תיקנה את אייריבר אתה מפסיד מכשיר מאודדדדד טוב תידע לך!!!

לי נאמר וידוע שאיכות הסאונד בשניהם גבוהה מאוד ושווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מוכנים להפסיק להעריץ ככה נתונים טכניים סתמיים ?! N00BZ!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם הנתונים דיי זהים, אז באמת תלך על המכשיר שיותר עושה לך את זה מבחינת עיצוב או באנדל.. אני אישית רציתי לקנות H320 עוד לפני שהכרתי את הX5 ואז כשהמון חנויות במנהטן אמרו לי שהם לא מוכרים יותר את הדגם הזה כי הוא ישן והציעו לי במקומו את ה H-10 20GB החלטתי ללכת על ה X5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enc0der

לך תחפש איזה ערבי שיביא בך מאחורה בסדר??? ואל תדבר שטויות אתה נוב

בתור מישהו שבחן את שני המכשירים מקרוב אני יודע מה אני אומר אז תחפש את עצמך במקום אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...