Iaudio X5 VS Iriver H320 , מה כדאי לקחת? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Iaudio X5 VS Iriver H320 , מה כדאי לקחת?

skyline

Recommended Posts

יש לי התלבטות בין שני הנגנים הנ"ל , יש לציין שהרכישה תתבצע בארץ. יש חשיבות גם לקטע של הבאנדל, למרות שכרגע אני יותר נוטה לכיוון של ה- X5 .

אז, מה אתם אומרים לקחת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל הבנתי שה- Iaudio x5 וה- Iriver H320 זהים בתכונות , וה- X5 יותר כדאי רק בגלל יופי ומשקל (הוא שוקל פחות) . לא ככה? כי על יופי וקצת משקל אפשר לוותר למען באנדל יותר טוב וחסכון של 300 ש"ח...

(ה- H320 עולים 300 ש"ח פחות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ל X5 יש גרסה עם 35 שעות בטריה שזה חבל על הזמן השאלה אם אתה צריך את זה.

כמו כן בשביל להעביר קבצים מה IRIVER למשחב אתה חייב תוכנה מיוחדת, ה X5 מתחבר כמו כונן חיצוני (HD).

אם זה לא נחוץ לך לך על ה Iriver. ותחסוך את ה 300 ש"ח

שתיהם נגנים מעולים, לפי דעתי הכי טובים שיש כרגע בשוק ! אתה תיהיה מרוצה בשתי המקרים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן בשביל להעביר קבצים מה IRIVER למשחב אתה חייב תוכנה מיוחדת, ה X5 מתחבר כמו כונן חיצוני (HD).

אם זה לא נחוץ לך לך על ה Iriver. ותחסוך  את ה 300 ש"ח

שתיהם נגנים מעולים, לפי דעתי הכי טובים שיש כרגע בשוק ! אתה תיהיה מרוצה בשתי המקרים.  :xyxthumbs:

הקטע של תוכנה או לא תוכנה לא ממש משנה לי, ולא נראה לי שעל דברים כאלה צריך לשלם יותר ב-200-300 ש"ח...

ואני לא לוקח את גרסת ה-L , הגרסה של ה-35 שעות... אז לפי התגובות עד עכשיו אני אלך על ה- H320 , אך אשמח לעוד תגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן בשביל להעביר קבצים מה IRIVER למשחב אתה חייב תוכנה מיוחדת, ה X5 מתחבר כמו כונן חיצוני (HD).:

הX5L עולה 2500.

אתה לא מעודכן סורי,גם ה340 שלי הוא כונן לכל דבר וDRAG N DROP,שום תוכנה שום נעליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הX5L עולה 2500.

אתה לא מעודכן סורי,גם ה340 שלי הוא כונן לכל דבר וDRAG N DROP,שום תוכנה שום נעליים.

תגיד, בתור אחד שיש לו את המכשיר, איך הוא מציג , באיזה איכות?

ויש לו אפשרות להראות גם מילים לשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי עזוב אותך מהבנאל אני לא חושב שזה צריך להפריע לך בגלל באנל מסוים המכשיר אני יכול להגיד לך של אודיו מצויןןןן פשוט לא רואה את איירבייר ממטר מבטיח לך ומה עוד עם אירביר היה מסוגל לעבוד יותר מ-16 שעות שלו לא היו מוסיפים לו את מטען הבטריות הזה בכלל תחשוב לא???

בתור מישהו שיש לו את מכשיר האודיו X5L והנה ממנו כדי לך לקחת ולא תיצטער מכשיר קל לתיפעול מאוד קל אני אומר לךך!!! ויותר שווה כמובן!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הבנתי שה- Iaudio x5 וה- Iriver H320 זהים בתכונות , וה- X5 יותר כדאי רק בגלל יופי ומשקל (הוא שוקל פחות) . לא ככה? כי על יופי וקצת משקל אפשר לוותר למען באנדל יותר טוב וחסכון של 300 ש"ח...

(ה- H320 עולים 300 ש"ח פחות...)

לא רק על יופי ומשקל אתה משלם עוד כסף... אתה משלם גם על הממשק ששמעתי שהוא נוח יותר ועד איכות הסאונד הטובה יותר ועל איכות טובה יותר...

ומאיפה לקחתם שצריך תוכנה לH340? אין דבר כזה!!!

עדיף תיקח את הX5 ולא תצטער כי H320 זה דור ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, בתור אחד שיש לו את המכשיר, איך הוא מציג , באיזה איכות?

ויש לו אפשרות להראות גם מילים לשיר?

האיכות טובה כמו של המחשב,המסך LCD מאוד איכותי,לחבר שלי יש X5,אצלו רואים פחות יפה אבל התמונה זזה קצת קצת יותר מהר.

בקיצור אתה לא מרגיש הבדל בין זה לבין מחשב קטן,תאמת אני מעדיף בנסיעות לפעמים לראות איזה סרט מאשר לשמוע הרבה שירים.

מבטריה מלאה עד ריקה דרך זה בערך 5 שעות.

עריכה:שכחתי לציין שאפשר לראות את מילות השיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה משמעותי, אבל בX5 אפשר לנגן MPEG4 , כלומר לנגן כל סרט (אחרי קידוד קטן עם התוכנה שבאה עם המכשיר)

מה גם שאפשר לשים רקעים אז הוא כבר לוקח בגדול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה משמעותי, אבל בX5 אפשר לנגן MPEG4 , כלומר לנגן כל סרט (אחרי קידוד קטן עם התוכנה שבאה עם המכשיר)

מה גם שאפשר לשים רקעים אז הוא כבר לוקח בגדול ;)

גם ה320 מנגן MPEG4 לאחר קידוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...