איזו הפצת לינוקס בא עם KDE 3? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו הפצת לינוקס בא עם KDE 3?

Recommended Posts

והאם הKDE3 צומך טוב בעברית? (אותה שאלה לגבי הקונקוראר נו לא זוכר בדיוק איך זה נקרא אבל אני מתכוון לONLINE BROWSER שבא עם KDE הוא תומך בעיברית).

דבר נוסף לפי מה ששמעתי ה MANDRAKE 8.2 לא בא עם KDE3 נכון? לעומתו ה REDHAT 7.3 כן בא. זה נכון?

ושאלה אחרונה האם ה KERNEL של REDHAT 7.3 תומך בהתקני כי יש לי מודם כבלים שמתחבר דרך יציאת (אז יהיה קשהנ להגדיק אותו?) ולפני די הרבה זמן היא לי MANDRAKE (לא זוכר איזו גירסא) והKERNEL שלו לא תמך בUSB ואנשים אמרו לי שעדיף לחכות לגרסא החדשה שלו (גרסא 9) כי היא תתמוך בUSB הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדהט 7.3 מגיע עם KDE3 והתמיכה בעיברית מעולה! (לדעתי אפילו יותר טובה מאשר בווינדוס!!!)

יש תמיכה בUSB בקרנל ברור אבל בקשר למודם הכבלים שמחובר דרך אני לא יכול לעזור,תשאל מישהו שיש לו ואינטרנט בכבלים.

נ.ב.אני נישמע כמו מנהל פורום או משהו אבל בבקשה תחפשו בפורום לפני שכותבים הודאה חדשה בגלל שהשאלות ממש חוזרות על עצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

slackware 8.1

נו מא אתה גנוב?

טוב שלא אמרתה לי פה SUSE

תגידו אם אני מתקין על הארדיסק ריק (יעני התקנה מלאה) אני יכול לא להתקין את LILO או GRUB נכון?

עוד שאלה

כשהייה לי פעם MANDRAKE והתקנתי אותו על הארדיסק נקי חילקתי את ההרדיסק רק ל2 מחיצות אחת שהיא הSWAP נתתי לה גודל כגודל הזכרון המותקן אצלי שמחשב (בסביבות ה 400 מגה כזה גודל נתתי למחיצה הזו, כי אמרו לי שגודל הSWAP צריך להיות כגודל הזכרון אני מדבר על ה RAM) והמחיצה השניה הייתה הראשית ששם הותקן הלינוקס.

עכשיו השאלה החלוקה הזו בסדר כי הי עבדה אצלי טוב, או שצריך לעשות עוד מחיצה?

נ.ב

אתה הלינוקס התקנתי על הארדיסק ישן שהוא 3 ג'יגה בשביל כל הניסוים שעשיתי בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההסבר לגבי המחיצות (PARTITIONS)

דבר נוסף כשאני עושה התקנה על הרדיסק ריק (מפורמט) כדאי להתקין LILO או GRUB.

לגבי אינטרנט בכבלים דרך .

אני זוכר דבר מאוד מוזר כשהתקנתי (די מזמן את הMANDRAKE שהיה לי פעם)

הייתה איזו פקודה (שאותה אני לא זוכר עכשיו) שהייתה מראה איזו חומרה מותקנת אצלי או איזו חומרה הלינוקס זיהה אצלי (לא זוכר בדיוק)

ובחומרה הזו ראיתי את שם המודם שלי (המודם כבלים שלי שהיה מחובר דרך USB)

יעני הלינוקס זיהה אותו אבל "לא רצה" להשמתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיצות שיוצרים ללינוקס הם:

/ - מחיצה ראשית עם כול המידע של התוכנות שמותקנות + מידע אישי לכול משתמש (אים אין מחיצת home )

home - מידע אישי של כול משתמש יהיה מאוכסן כאן וכך אם יהיה צריך לפרמט את / המידע לא יאבד (המחיצה היא לא חובה)

swap - אממממ....swap ;)

boot - מחיצה שבה יאוכסן את הקרנל של וה (bootloader (grub or lilo ,המחיצה היא לא חובה אבל ממומלץ מסיבות ביטחוניות או/ו כדאי שלא תימחק את הקרנל בטעות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עקרונית אני יכול להסתפק ב2 מחיצות?

אחת SWAP שניה למערכת עצמה.

ואני יכול לא לדאוג כי אין לי מושג עם איזו פקודה מוחקים קבצים בלינוקס אז את הקרנל אני לא אמחק.

לגבי הSWAP אני צריך לעשותה אותה בגודל של הזכרון שיש לי(בגודל הRAM)

יעני עם יש לי 256 מגה אז אני עושה את הSWAP 260 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יהיה בסדר...בקטע הזה שולט ובגדול!! לא היה לי שימוש ביותר ממגהבייט אחד בswap אפילו שאני מקמפל דברים!

רק אם תפעיל איזה 3 תוכניות רעבות לזיכרון ביחד אולי אז הוא יתחיל להשתמש בswap .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה יהיה בסדר...בקטע הזה שולט ובגדול!! לא היה לי שימוש ביותר ממגהבייט אחד בswap אפילו שאני מקמפל דברים!

רק אם תפעיל איזה 3 תוכניות רעבות לזיכרון ביחד אולי אז הוא יתחיל להשתמש בswap .

הםםם לא כל כך אהבתי את ה3 נקודות אחרי המשפט "כן זה יהיה בסדר"

נו דבר כבר בנאדם מה לא כל כך טוב בזה ? יש לך הצעות אחרות ?!

נ.ב

תגיד אני תמיד יכול להגדיל את גודל הSWAP אחרי שהלינוקס הותקן כל מה שני צריך זה להיכנס לFDISK ולעשות לזה RESIZE

AM I CORRECT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...