הסוף לפירטיות.....כמעט - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לפירטיות.....כמעט

x-dude

Recommended Posts

בגלל זה משתמשים באלטרנטיבות של , ובקשר לקלות ולשולחן העבודה, אנשים שעוברים ללינוקס הם לרוב אנשים בעלי ידע במחשבים (לא נקח בחשבון ילדים בני 12 שחושבים שלינוקס זה "מגניב"), ככה כמו ש kawaii אמר, כל ה"dumbasses" ישארו בחלונות(!) עם גרסאות חוקיות (ז"א נראה לכם שאנשים שמשתמשים בעדכונים אוטומטים יודעים מה זה ווארז? :nixweiss:), מכאן נובע שכל האנשים ה"חכמים" ימצאו אלטרנטיבות לחלונות (mac,nix...), נתח השוק של לינוקס\מק יגדל והחברות לא יוכלו להתעלם מזה.

חוץ מזה, במערכת 2003 הפרוצה, גם אי אפשר היה להוריד עדכונים (banned cdkey etc...), ועובדה שפרצו גם את זה.

דבר ראשון, אין כלכך הרבה אלטרנטיבות, ורובם בכלל לא מיועדים לשוק הביתי... אבל המצב הרבה יותר מסובך מזה, למיקרוסופט יש אחיזת חנק על השוק, והיא מנצלת את זה ביותר דרכים ממה שאתה מדמיין בשביל לשמור על מעמדה ולהבטיח שרוב האנשים לא ישתמשו / יגלו / יעברו לאופציות האחרות...

אני אף פעם לא ניסיתי, את לא בגלל שאני לא רוצה או לא יכול, אלא בגלל שיש לי משפחה שמתשמשת במחשב שיום יום- הם חייבים תWIN בעברית למען השם...

לשוק הזה M$ מכוונת, ותראו שזה יעבוד לה- אבל בדוגרי אני ימשיך לעשות לה דווקא וימשיך להשתמש בWIN פרוץ

זה ממש לא בעיה להתקין על אותו מחשב גם WINDOWS וגם ואז אם אתה משתמש בתוכנה כמו VMWARE, אתה יכול להפעיל את ה מתוך ב בלי לעשות RESET, או שאפשר לעשות MULTIBOOT ולדאוג ששתי מערכות ההפעלה יהיו במחשב בלי בעיה. ככה שזו לא סיבה רלוונטית.

כמשתמש וותיק (עוד מתקופת ה 3.1),אני לא יתחיל לבזבז את הזמן שלי (אני בחור עובד) ללמוד מערכת הפעלה חדשה,וזה החיסרון היחידי והבולט של לינוקס,אם הוא היה ידידותי למשתמש כמו ,אז כבר מזמן הייתה איזה שאף אחד לא היה נוגע בה.

שוב, הדבר לא נכון גם בגלל בעיות אצל , אבל גם בגלל שמיקרוסופט משקיעה סכומי עתק בלדאוג שזה לא יקרה... ושוב, חדשה היא לא דבר לכל אחד, בלי קשר אם הוא עובד, או לא עובד, או משתמש וינדוס מגרסא 3.1 או 1.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דבר ראשון, אין כלכך הרבה אלטרנטיבות, ורובם בכלל לא מיועדים לשוק הביתי...

מדוע אין הרבה אלטרנטיבות? לי כמשתמש ביתי יש בלינוקס את כל התוכנות שאני צריך, ובכמה גרסאות.

אבל המצב הרבה יותר מסובך מזה, למיקרוסופט יש אחיזת חנק על השוק, והיא מנצלת את זה ביותר דרכים ממה שאתה מדמיין בשביל לשמור על מעמדה ולהבטיח שרוב האנשים לא ישתמשו / יגלו / יעברו לאופציות האחרות...

נכון שמיקרוסופט מבזבזת הון עתק בשביל לשמור על מעמדה, אבל כאשר ההגירה תהיה מורגשת לעין, וחברות התוכנה יבינו שיש כאן שוק שאפשר לעשות ממנו הרבה כסף, אפילו מייקרוסופט לא תוכל לעצור אותן, לא נראה לי שיש להם כל כך הרבה כסף, שלא נדבר על זה שאם זה יקרה, חברות התוכנה יצטרכו להתאמץ ולעשות תוכנות איכותיות מכיוון שכמעט רוב הזמן תהיה להן אלטרנטיבה חינמית, דבר שגם יוריד את מכירי התוכנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הדבר לא נכון גם בגלל בעיות אצל לינוקס, אבל גם בגלל שמיקרוסופט משקיעה סכומי עתק בלדאוג שזה לא יקרה... ושוב, מערכת הפעלה חדשה היא לא דבר לכל אחד, בלי קשר אם הוא עובד, או לא עובד, או משתמש וינדוס מגרסא 3.1 או 1.0

זה היה נשמע כאילו אני מנסה להביא תרוץ למה אני משתמש ב לא ולא,הסיבה היחידה שאני לא עובר ללינוקס זה בגלל שאין זמן לאנשים עובדים להתעמק עם מערכת הפעלה חדשה,אז אמרתי,אם לינוקס היה ידידותי למשתמש כמו ה ,כולם היו עוברים ללינוקס....אבל מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדברי INSANITY

חשבתי שאתה מדבר על ה MAC OSX ודברים כאלו, בכל מקרה, יש לך את לינוקס שזה אלטרנטיבה אחת.. הגרסאות לא שונות במהותן ועדיין הם מתחרה מאותו סוג.

ההגירה ללינוקס לא תהיה משמעותית בזמן הקרוב בקרב מרבית משתמשי המחשב, חלק מהסיבות תוכל לקרוא במאמר שפרסם ASA DOTZLER מצוות MOZILLA (שדווקא הם גם בקטע של OPEN SOURCE), אני בגדול מסכים עם מה שהוא ציין שם:

http://weblogs.mozillazine.org/asa/

הכתבה בהמשכים, בשם not ready for the desktop.

עכשיו במצב התאורתי שכן תהיה הגירה, אז תראה את התותחים הרציניים של מיקרוסופט שעוד לא נגלו לעין... וכן, למיקרוסופט יש מספיק כסף לקנות את לינוקס אם היא רוצה (רק לאחרונה היא "קנתה" את הממציא והמתחזק הראשי של הפצת ה GENTOO הפופולרית), ולא צריך הרבה כסף בשביל זה, כי מרבית הדברים שקשורים ללינוקס נעשים בעזרת תמיכה כספית מינימלית...

לגבי דברי XDUDE

זה לא קשור למצב של איש עובד או לא עובד , זה קשור לזה שפשוט לא מוכן לשוק הביתי הרחב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי עוד לא הבנתם אבל מעולם לא פיתחה תוכנה שעובדת

בעצם התוכנה היחידה שהיא באמת פיתחה ולא גנבה או קנתה

זה הדוס 6

וגם זה היה בשוק רק 3 שבועות עד שIBM שלחה לביל קרש הצלה בצורת דוס 6.1

אז איך בדיוק אתם מאמינים שמשהו שהם הוציאו יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לינוקס היה מתקין את עצמו כמו שצריך ישר מcd

ורץ חלק כמו חלונות בלי צורך בכל מני קינפוגים ובדיקות

אני דיי בטוח שרוב חברות המחשבים היו מוכרות את המחשב עם לינוקס ולא עם חלונות

1) כפי שנאמר, הדיון לא על זה (למרות שנראה לי שיש מקום לדון על אלטרנטיבות, לאור הנושא המעיק).

2) יש לינוקסים שמתקינים את עצמם לבד ובקלות יותר מ גם, בלי צורך לקנפג כלום... אבל זאת לא הבעיה של לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שזה לא רק פשוט אלא גם אפשרי בכמה דרכים.

אני נתקלתי כבר ב 3 שיטות שונות לעקוף את זה. כולם ללא מאמץ מיוחד.

לנוכח זה אני חושב שמיקרוסופט כנראה לא מעוניינת באלו שהוריד עותק אלא רק באלו שקנו בחנות וחשבו שקיבלו את הדבר האמיתי. לפי מה שהבנתי אם אתה מתקשר אליהם עם קבלה ושם החנות שקנית את הווידוס אתה מקבל אחד בחינם.

מיקרוסופט כנראה הגיעו למסקנה שלא משנה מה הם יעשו זה יפרץ ואין טעם להוציא משהו משוכלל אם קהל היעד שלהם הוא זה כאלה שהונו אותם...

יצא לי לראות כבר כמה מקרים של אנשים עם קבלה אבל בלי דיסק או רשיון, ואני חושב שצריך לסגור את החנות של מי שעושה דברים כאלו, ולא בגלל שמיקרוסופט נפגעת אלא כי הצרכן נפגע מי זה שאחרי חודש הוא לא מבין למה הוא צריך לעשות activation ,או אם הוא צריך לפרמט הוא צריך למצוא מאיפה להביא דיסק. בגלל הקטע הזה אני אפילו בעד הצורה הנוכחית של זה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...