הסוף לפירטיות.....כמעט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף לפירטיות.....כמעט

x-dude

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל,

אני רוצה לדעת מי האנשים האלה שמתקינים עוד עידכונים של מיקרוסופט חוץ מעידכוני ...

בחיים שלי לא התקנתי עידכונים כאלה, כי רובם סתם כוללים תוכנות דפוקות של מיקרוסופט (נגן המדיה הדפוק שלהם למשל...)

ולכן אין לי סיבה להוריד אותם

ולכן זה בכל מקרה לא ימנע מהרבה אנשים להשתמש בוינדוס פרוץ

שנית,

זה לא בדיוק יגרום להרבה אנשים לקנות וינדוס, אולי קצת אנשים, אבל ממש קצת אנשים

ליותר אנשים זה באמת יהווה תמריץ לחפש אלטרנטיבה שונה (כלומר למשל, או אפילו אפל)

מה גם שברגע שוינדוס תפסיק להיות כ"כ פופולרית אז יהיה אפשר למצוא יותר

תוכנות ודברים עבור ולינוקס, מכיוון שיהיה סיבה לחברות לפתח מוצרים לפלטפורמות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כן לינוקס לינוקס לינוקס

ומה עם משחקים? ותוכנות שכולם מכירים? ו.. ו.. ו..

זה לא חוכמה לעבור ללינוקס החוכמה היא שלינוקס תתחיל להיות מוצר ביתי אוניברסלי

ווינדוס אולי פחות אמינה אבל נתמכת בכל צורה שהיא

נכון להיום אין ללינוקס סיכוי מול היא תשאר כמו תמיד הגמדה מול הענק

פשוט ללינוקס אין מעוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כן לינוקס לינוקס לינוקס

ומה עם משחקים? ותוכנות שכולם מכירים? ו.. ו.. ו..

זה לא חוכמה לעבור ללינוקס החוכמה היא שלינוקס תתחיל להיות מוצר ביתי אוניברסלי

ווינדוס אולי פחות אמינה אבל נתמכת בכל צורה שהיא

נכון להיום אין ללינוקס סיכוי מול ווינדוס היא תשאר כמו תמיד הגמדה מול הענק

פשוט ללינוקס אין מעוף

windows games? cedega

windows apps? wine(although cedega can run apps too)

i use , and so far other than few games that wont work i didnt see anything i couldnt do in my windows.

i do agree that in the current state of things doesnt have a chance againt . IMO the only reason for that is that most people dont even know other OSs exist,and those who do are afraid of changing. now as infer73 said, i do not agree with all of it, most users DO use the auto update thing for things other than security,the reason for that is, that the average home user is(excuse my language) plain stupid,and usually thinks "MS is good"(same way of thinking like "intel is good, anything else sucks/doesnt exist) but if MS will continue like that it will eventually be impossible to get any support for unless its original(im not talking about cracked updates or whatever..most people dont know any source other than MS for security updates,and most people still use WMP,and MS apps)and when that time will come, the only choice will be open source.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל CEDEGA ו WINE, הם רחוקים מאוד משימוש רציני (דברים פשוטים כמו TRILLIAN או דברים אחרים, עובדים ובעדכון חדש מפיסיקים, ולא רצים אף פעם טוב)....

ובתור מישהו שמתמש בלינוקס מאז שזה בערך הומצא, זה לא קרוב במיליוני שנה לקלות ול DESKTOP הביתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח M$ חושבים מישהוא מוריד את העידכונים שהם כל כך מתאמצים להוציא חחחחחחחחחח

זה יהיה אין סוף עידכונים למה הם מוצאים פאצ' אחד שגורם לעוד 10 חורי חחחחחחחחחחחחחחחח בסוף אלה שלא הורידו אף עידכון יש להם מערכת יותר מוגנת מאלה שהורידו את כל העידכונים של M$ חחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל CEDEGA ו WINE, הם רחוקים מאוד משימוש רציני (דברים פשוטים כמו TRILLIAN או דברים אחרים, עובדים ובעדכון חדש מפיסיקים, ולא רצים אף פעם טוב)....

ובתור מישהו שמתמש בלינוקס מאז שזה בערך הומצא, זה לא קרוב במיליוני שנה לקלות ול DESKTOP הביתי...

בגלל זה משתמשים באלטרנטיבות של , ובקשר לקלות ולשולחן העבודה, אנשים שעוברים ללינוקס הם לרוב אנשים בעלי ידע במחשבים (לא נקח בחשבון ילדים בני 12 שחושבים שלינוקס זה "מגניב"), ככה כמו ש kawaii אמר, כל  ה"dumbasses" ישארו בחלונות(!) עם גרסאות חוקיות (ז"א נראה לכם שאנשים שמשתמשים בעדכונים אוטומטים יודעים מה זה ווארז?  :nixweiss:), מכאן נובע שכל האנשים ה"חכמים" ימצאו אלטרנטיבות לחלונות (mac,nix...), נתח השוק של לינוקס\מק יגדל והחברות לא יוכלו להתעלם מזה.

חוץ מזה, במערכת 2003 הפרוצה, גם אי אפשר היה להוריד עדכונים (banned cdkey etc...), ועובדה שפרצו גם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא ניסיתי, את לא בגלל שאני לא רוצה או לא יכול, אלא בגלל שיש לי משפחה שמתשמשת במחשב שיום יום- הם חייבים תWIN בעברית למען השם...

לשוק הזה M$ מכוונת, ותראו שזה יעבוד לה- אבל בדוגרי אני ימשיך לעשות לה דווקא וימשיך להשתמש בWIN פרוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמשתמש וותיק (עוד מתקופת ה 3.1),אני לא יתחיל לבזבז את הזמן שלי (אני בחור עובד) ללמוד מערכת הפעלה חדשה,וזה החיסרון היחידי והבולט של לינוקס,אם הוא היה ידידותי למשתמש כמו ,אז כבר מזמן הייתה איזה שאף אחד לא היה נוגע בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...