האם כבר כבר קיים 2.5MB בייתי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כבר כבר קיים 2.5MB בייתי ?

MaStRiX

Recommended Posts

ברור שיש,

יש גם 5MB ו8MB בסיב אופטי,

אבל שים לב מה אתה כותב.

לפניי שאתה כותב-תקרא.

אני מדבר על בייתי,לא עיסקי

לעסקים יש 2.5MB-3MB-5MB-8MB-100MBPS-1000bit וכו' וכו'...

השאלה שלי ,האם יש 2.5MB בייתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תתקשר לכל ספק ותשאל אם יש לו חבילה של 3MB עם הכבלים!? תתקשר ותראה שאין.

זה שחבר שלך השיג אחת, אולי ניסוי שעורכים או משהו כזה, לא אומר שזה נגיש לכולם (וזה הדיון כאן, חבילה שנגישה ללקוח הפרטי).

:smile1: BITCH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתפסיק סתם להגיד שטויות, התקשרתי להוט (אחרי המתנה של 7 דקות!) והנציג לקוחות אמר לי שלמשתמש הביתי אין 3MB בכבלים, רק למשתמש העסקי. והוא אמר שלא מסכימים לתת למשתמש הביתי את החבילה הזאת.

BITCH 2 :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי 2.5 מגה למשתמש בייתי קיים לפחות ב ADSL לא חושב שלחברת נטויזן ואו יש בעיה לספק את השירותים במהירות הזאת פשוט המחיר גבוהה משמעותית מהחבילות של ה 2 מגה. נדמה לי שבזק מבקשים באיזור ה 400 שקל בערך לחודש עבור קו ADSL בעל רוחב פס של 2.5 מגה תוסיף לזה את דמי השימוש של ספק האינטרנט כזה או אחר ותגיע מהר למסכנה שזה יקר לא מוצדק ולא משתלם. וברור שיש פה מן המונופוליות והאינטרסנטיות של לא לפגוע בשירותים אותם הם מציעים לשוק העיסקי כגון קווי הנל"ן למינהם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי שתפסיק סתם להגיד שטויות, התקשרתי להוט (אחרי המתנה של 7 דקות!) והנציג לקוחות אמר לי שלמשתמש הביתי אין 3MB בכבלים, רק למשתמש העסקי. והוא אמר שלא מסכימים לתת למשתמש הביתי את החבילה הזאת.

BITCH 2 :smile1:

יש שלוש מגה בכבלים כנראה מי שדיברת איתו לא היה מעודכן :)

http://www.hot.net.il/HOT.aspx?FolderID=341〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה קו טלפון נוסף, תשים שני חיבורי ADSL של 1.5 מגה כל אחד עם load balancing ביניהם.

כנראה שהקו הנוסף הזה יעלה לך, כולל הכל, משהו כמו 150 ש"ח לחודש (וגם זה בהגזמה). כלומר 300 ש"ח לחודש, לשני קווי 1.5 מגה, שכולל גם דמי שימוש

בתשתית (בזק) וגם שני מנויי .

זה אמנם לא יתן ביצועים טובים כמו קו אחד במהירות כפולה, אבל אם אתה אוהב להוריד ולשחק באותו זמן, זה פתרון מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...