סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה

ye_3333

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פאק , איזו מערכת חלומית!

קפצה לי שאלה שאלה לראש יחיאל,עוד שנה וחצי-שנתיים לא יכאב לך הלב להחליף אותה?חחח

ולמה לעזאזל לא אמר תתחדש עד עכשיו?ישראלים שכמותכם...

תתחדש

:xyxthumbs:

אני אמרתי ;D

ראית יחיאל אני מתחשב תשאיל לי איזה משהו :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

כל הכבוד יחיאל :yelclap: :yelclap: , הצלחת בגדול , וזה עוד לא הסוף .

תתחדש על המערכת ותהנה ממנה עד הסוף .

היום לא היה לי מספיק זמן עם ה- 3.0 ג'יגה אבל מקווה השבוע להגיע אליך ולהרים אותו עוד יותר מה-4.6+ שעשינו - אולי ל- 4.8 ג'יגה ,

ועם ה- 3.2 ג'יגה נקווה שנפרוץ את סף ה- 5 ג'יגה בארץ, כן  אתם שומעים טוב ,  5GHz :o :o :o

תריץ בדיקות של AQUAMARK03  ושל 3DMARK03  בשביל להשביע את העיניים ::).

מזל טוב  , מזל טוב !!!!! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול אני רוצה להגיד תודה לכול התומכים...

דבר שני תיראו את השעה שההודעה נישלחה זה 4 בבוקר.. זאת אומרת שעד עכשיו מהבוקרר לא זזתי מהמחשב הזה.. ;D

בכול מקרה ההבדלים בין אינטל ל עצומיםםם אני בקושי מצליח להבין משהו.. אני צריך את העזרה שלכם עכשיו חברהה. למה אני כבר נישברתי.. במיוחד בשעה הזאת חח...

אז כך עם הקרוסיר והוניס שאני עובד איתם עכשיו.. הגעתי ל 315X 8.5 יציב 100 אחוז... פריים ו רצים מעולה!!.. עכשיו אני לא מצליח לעבור את זה.. לא משנה כמה מתח אני נותן למעבד!! ניסתי אפילו 1.95 ולא הלךך.. המחשב עולה לוינדוס איך שבא להיכנס לשולחן עבודה בום מסך כחול נופל....

חברה אני בכלל בכלל לא מבין בכול הקטע של ה הזה... כך שעכשיו תורכם ללמד אותי.... :s05: :s05: :s05:

בכול מקהר אני יודע שיש כמה סוגים של HTT שצריך לכוון על אחד מהם ועוד כמה חרטות שאין לי מושג בהםם כמו איפה לעזאזל משנים את הזיכרון ל T1?.. יוו אתם לא יודעים איזה קריזה לא נורמלית..

בקיצור חברה אני יסמך עם פשוט תגידו לי מה לעשות ועל כמה לכוון מתוך ניסיון...

יחיאל.. :xyxthumbs:

נ.ב

הינה תמונה עם אוברקטן לכרטיס מסך.. מ 490 שהוא מגיע איתו ל 500 חח.. תראו איזה הבדל.. ועדיין עם 315X 8.5 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...