סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף כול סוף סימתי..עכשיו הגיע הזמן לבנצים!! ולאוברקלוק..:-) והוכחות!!!! למי שרצה

ye_3333

Recommended Posts

מה קורה חברים?..

כמו שחלקכם בטח זוכרים.. אז לפני בערך חודש הזמנתי חלקים רבים חו"ל וגם מהארץ.. המפרט בחתימה..

בכול מקרה המארז מוכן המחשב מוכן בקיצור הכול מוכן.. אני חייב להגיד שהמחשב פשוט  :o :o :o :o :o :o :o

בקיצור במקום לדבר יותר מדיי הינה כמה של המחשב תהנו...

בקיצור כול הבדיקות הגבולות והמקסיום שאפשר להוציא מכול חלק במחשב הזה הולך להיתבצע בימים הקרובים..... תמונות יעלו. בנצים לכרטיס מסך.. ולמעבד!!  כמו שאתם רואים לשניהם יש גז.... חח הולך להיות מעניין...

בכול מקרה נכון לעכשיו רק המעבד מחובר לגז.. והכרטיס מסך עם קרור סטוק.. לבנתיים.. מחר אני צריך לקבל עוד כרטיס של 7800 גי טי איקס גם כן של ... שעליו יבוצעו כול הניסויים עם הגז וכו כוו כי הכרטיס הנוכחי האו של נעה.. ואחריות וכו וכו אתם כבר יודעים.. ;)

בקיצור בואו נתחיל עם כמה מענינות..

יחיאל   :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

חבל שאין פה סמיילי של הזלת ריר

זה היה מתאים למה שאני מרגיש עכשיו

הנהלה , תוסיפו את הסמיילי

סתם בשביל הקטע

תארגן לעצמך מארז חדש , זה שיש לך לא מתאים לשני הגזים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אתה מוזמן לבוא אבל לביקור חח היום היו אצלי כבר שלושה אנשים  בשביל לראות גבולות של המעבד שלהם...   הגעתי היום בשביל הבוקר מה שניקרא עם הקרור גז החדש!! שניבנה על ידי אליאור הגדול!!!!!!!! קרדיטטט  !!!! (מחר אני אצלך )  

בכול מקהר מה שאתם רואים -31 מעלות לדעתי הסנסור לא בסדר הוא יתוקן מחר.. זה צריך להיות -60 חח

בכול מקרה לכבוד ארוחת בוקר הגעתי היום עם פרסקוט E0 3 גיגהרץ ל 4.6 הבחור יעלה תמונות מחר.. חח פשוט מדהים.. הוכל.. בקשר לבנצים אין שום בעיה חח בבקשה 05  עם כרטיס בסטוק !! ומעבד באובר של 8X 320 חח בנתיים בסבבה חח

יחיאל :yelclap:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לאט לאט זה לא שקניתי הכול ביום אחד..

ומה עוד הפעם אתה מתחיל אחי?

תאמין לי שאני לא משקר והכול אמת וכו וכו חלאססססס

ועם תירצה אני יביא לך רק לא היום תן לי קצת זמן להישתפשף אחרי הכול זאת מערכת שבחיים לא עבדתי איתה אני רגיל לאינטל לא ל AMD

עם מישהו יודע איך לעלות מתח בביוס למעבד אני ישמח שיגיד לי כי אני לא מוצא...

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...