איך צורבים ביוס של כרטיס מסך לידטק 7800 GTX? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צורבים ביוס של כרטיס מסך לידטק 7800 GTX?

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא עניינו, ולכן אני מרגיש צורך ליידע אותו שתוספת ביצועים גדולה הוא לא יקבל.

בנוגע לשאלה, אני פשוט ניסיתי ועדיין מנסה לקלוט ולגרום לו לקלוט שמה שהוא עושה לא מוצרך ולא מחוויב מהמציאות :nixweiss: :nixweiss:

זה לא עניינך, זה לא רלוונטי לצריבת , זה חורג ממטרת הדיון ובסופו של דבר זה ספאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני חשוב על זה אולי עדיף שאני ארים את המהירות של הקור קלוק ב200MHZ אבל איך אני אעשה את זה ואני גם מחפש מערכת בשבילו כי אני רואה שהכרטיסים האלה באמת מתחממים בצורה רצינית אבל משהו על מים או חנקן אם אפשר אם מישהו מכיר או ימצא לי אז תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון אין לי בעיה של תקציב תמליץ אני כבר אסתדר עם המחיר ודבר שני ההבדל של ה20 MHz

זה 15 FPS יותר ומערכת של מים לא תזיק ואני רוצה מערכת רק לכרטיס מסך כי יש לי כבר זלמן על המעבד ועוד מאוור על צ'יפסאט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא Zone Newbie, אז אני משער שהוא לא ממש יודע את הסכנות שבצריבת ביוס, ומעבר לכך, את זה שהאחריות מאותו רגע שהוא צורב ביוס -הולכתת...

אז תחשוב, לא עדיף אחריות על עוד פריים אחד בכמה משחקים?

מדהים שיש אנשים שעוד שופטים אותך לפי רמת הספאם שאתה מפיץ בפורום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאני יבין-

יש הבדל בין OC בדרייבר לבין OC בBIOS?

אין אבל הOC של הביוס עולה כל הזמן כשאתה מדליק את המחשב והוא קבוע. הOC שעושים דרך הוינדוס (תוכנות למינהם) עולים רק כאשר הוינדוס נידלק וה OC לא קבוע לגמרי. ה OC דרך הביוס יציב יותר. אבל הבדל בביצועים לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 MHz

זה בערך 17 FPS יותר אני רוצה הלגיע ליותר שיהיה לי כמו הכרטיס הקודם שהיה לי EAX850XTPE

ה7800 יותר טוב מבחינת איכות אבל לא ביצועים

בגלל הקור קלוק אז אני מחפש ביוס קבוע שישנה את הכרטיס עצמו לא דרך ווינדאוז כי אז יש התנגשויות וזה יוצא באמצע משחק וזה ואני גם מחפש מערכת טובה בשבילוש אפשר להשיג בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...