איך צורבים ביוס של כרטיס מסך לידטק 7800 GTX? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך צורבים ביוס של כרטיס מסך לידטק 7800 GTX?

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשביל מה? הוא לא מחזיק לך משחקים? יש בעיות? האוברקלוק הקטן הזה יעזור? הוא מקסימום יגרום נזק... אין שום סיבה להתעסק בצריבת ביוס לכרטיס כזה ועכשיו.. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קולט בשביל מה, הוא גם ככה מספיק חזק בשביל כל משחק שיש היום, ואתה צריך ממש רציני אם תרצה לראות אפילו שיפור קטן, כי זה כרטיס חזק ככה שצריך רציני כדיי שתראה תוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של התגובות האלה? מי שם אותכם שתחליטו אם כדאי לצרוב BIOS או לא?

הבן אדם קנה כרטיס, הוא רוצה לצרוב לו BIOS. זה לא עניינכם למה. תעזרו לו, אל תטיפו לו אם כדאי או לא כדאי לצרוב.

אני מצאתי הורדה של ה- העדכני באתר של לידטק, אבל אין שם הוראות צריבה ואין לי ניסיון עם התוכנות צריבה של לידטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא Zone Newbie, אז אני משער שהוא לא ממש יודע את הסכנות שבצריבת ביוס, ומעבר לכך, את זה שהאחריות מאותו רגע שהוא צורב ביוס -הולכתת...

אז תחשוב, לא עדיף אחריות על עוד פריים אחד בכמה משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שזה לא מדד... בגלל זה לא אמרתי בביטחה שהוא newbie שלא מבין כלום..

את נושא האחריות לא ראיתי,טעות שלי... (?)

ובקשר לעזרה, אני לא יודע איך ומאיפה אני יכול לתת לו ביוס, אז אני עוזר באזהרות שיוכלו לעזור לו מאוד במידה והוא לא יודע את הסיכונים שבצריבת ביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה השאלה הזו בכלל רלוונטית?

הוא לא מחזיק לך משחקים?

באוברקלוק כזה לא תקבל את הטיפה FPS הזה.. צריך אוברקלוק הרבה יותר רציני בשביל לראות שינוי של "טיפה" אפילו בFPS.

נושא הת'רד הוא עזרה בצריבה של . אתה יכול לדבר איתו על הסיכונים, אבל תוספת הביצועים שהוא יקבל\לא יקבל היא ממש לא עניינך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא עניינו, ולכן אני מרגיש צורך ליידע אותו שתוספת ביצועים גדולה הוא לא יקבל.

בנוגע לשאלה, אני פשוט ניסיתי ועדיין מנסה לקלוט ולגרום לו לקלוט שמה שהוא עושה לא מוצרך ולא מחוויב מהמציאות :nixweiss: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את הביוס מהאתר של לידטק, פתח אותו עם תוכנת Nibitor ותשנה את תדר הליבה כרצונך. שמור את הביוס הערוך.

הצריבה

אפשרות א':

1. תכין דיסקט אתחול ותעתיק אליו את קובץ הביוס ותוכנת Wfflash

2. תקליד WFFLASH X.ROM כשX מייצג את שם הביוס.

3. התוכנה תעלה ותשאל אותך אם אתה בטוח וכו', תלחץ Y.

4. חכה חצי דקה שהצריבה תסתיים ותפעיל את המחשב מחדש דרך ctrl-alt-del. חשוב מאוד שלא תלחץ על reset!

אפשרות ב' (עדיפה):

תתקין Winfox II (מגיעה עם הבאנדל) ותצרוב דרכה את הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...