בעיה ב IE6 בכניסה לאתרים מאובטחים - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב IE6 בכניסה לאתרים מאובטחים

Jack_g

Recommended Posts

הגדרות של הבטחה ו COOKIES ו SSL תקינות 100% אבל משומה הוא התחיל לעשות בעיות עכשיו כשאני נכנס לבנק הפועלים אז באימות משתמש כשאני לוחץ על הכפתור כנס לחשבון הוא פשוט לא עושה כלום.

ניסיתי להוריד את האישורים (CERTIFICATES) אבל זה לא עזר אז הורדתי הכל ויבאתי אותם ממחשב אחר שכן עובד שם ובכל זאת לא עוזר.

בסוף התיאשתי והתקנתי 1.06 עברית והכל עבד מצויין שם עד לרגע שהייתי צריך להכנס לעוד אתר מאובטח של קרן התשלמות ושם בכלל הופיע תופעה מוזרה ב האתר נפתח וויזאלית מצויין אבל כל כפתור או תמונה שאמורה להיות קישור סתם תמונה או שתם כפתור ואפילו האייקון של העכבר לא משתנה לאייקון של קישור.

וב IE6 האתר גם עולה וויזואלית טוב והאייקון משתנה ל "יד" כשעוברים עם העכבר על הקישורים אבל כשלוחצים שום דבר לא קורה כמו באתר של בנק הפועלים.

חברה אני ממש תקוע זה מחשב בעבודה ממש דחוף לי אם מישהו יודע את הפתרון בבקשה תעזרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלך לHELP וABOUT EXPLORER.

מה רמת ההצפנה שכתובה שם? צריך להיות 128 BIT

כמו כן, תנסה אתרים מאובטחים אחרים, כל בנק אחר יהיה בסדר.

ואני מניח שבFIREFOX זה לא עבד כי התמיכה של האתרים המאובטחים בארץ לדפדפנים שלא מבוססים אקספלורר היא אפסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה לא ממש בעיה של אתרים מאובטחים כי אתרים אחרים כמו פורומים או כל מקום שיש שם כפתורים או לינקים המבוססים על JAVA SCRIP אז הוא פשוט מתעלם מזה שזה קישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה העניין שהתקנתי את ה JAVA RUNTIME 1.5.0.4 שזה האחרון וניסיתי אפילו עוד פלאגינס למינהם אבל שום דבר לא עוזר.

גם איפסתי את ה IE לגמרי לפי הוראות שנתנו לי בפורום של MS וגם לא עוזר אני ממש לא יודע כבר מה לעשות כי התקנה של מחדש ממש לא באה בחשבון כי יש שם המון תוכנות עסקיות עם מוסדי נתונים ענקיים שמותקנות במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תנסה : לנקות קבצים זמניים וקוקיז (ו"אובייקטים" - תמחק את כולם בתוך "אפשרויות אינטרנט -- כלל -- הגדרות --- הצגת אובייקטים",

להחזיר כל מה שאתה יכול ל"ברירת מחדל" באפשרויות אינטרנט, תעבור על הכל.

לא עזר -

חפש קובץ שנקרא ie.inf הוא נמצא בתוך c:\windows\inf , תן עליו קליק ימני ותבחר ב"התקן"

(אם יש לך עם SP2 , אז אתה צריך דיסק עם XP2 עליו בשביל לבצע את זה, זה כמעט כמו להתקין מחדש את הדפדפן, אתה צריך להכווין אותו לתיקיה שנקראת i386 שנמצאת בדיסק של בשביל שיעתיק את הקבצים מחדש משם.

לא עזר - תוריד IE מחדש מהאתר של MS ותתקין מעל הגרסה שיש לך (אחרי שעשית את סעיף 1, כולל מחיקת אובייקטים שזה חשוב)

לא עזר - תבדוק בפירוולים שלך ובתוכנות אנטי וירוס שלא מופעל שם אפשרות חסימת סקריפטים או משהו דומה, תנסה לנטרל פירוולים ואנטי לראות אם זה משפיע על התופעה.

תתקשר לתמיכה הטכניתשל האינטרנט שלך , בד"כ הם יכולים לתת עצות וטיפים בקשר לזה (אם עונה לך מישהו שידע מה הוא עושה, ולא איזה עצלן טמבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממחשבים אחרים האתרים עובדים מצויין רק במחשב הזה ישנה בעיה.

איפסתי את ה IE אבל לא ניסיתי עוד את ה IE,inf

אני יבדוק את זה מה שכן התקנתי את ה IE מחדש עם קובץ התקנה שהורדתי מהאתר וזה גם לא עזר העניין הוא שהוא לא ממש מתקים אותו כשיש לך את הIE6 כבר מותקן הוא פשוט מעדכן כמה דברים וזהו.

הבעיה היא לא בחסימת סקריפםטים או פירוולים למיניהם כי בשאר המשבחים הכל עובד וזה בטוח משהו ספציפי ב IE טוב נו לא חסרים באגים מעצבנים לMS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון פשוט, לך ל START->RUN ותכתוב את 2 השורות הבאות:

regsvr32 jscript.dll

regsvr32 vbscript.dll

אחרי כל פעם הוא אמר להגיד שהפעולה הסתיימה.

תעשה REBOOT אחרי זה וה EXPORER אמור לחזור לעבוד כמו נמר, אם יש בעיות תגיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון פשוט, לך ל START->RUN ותכתוב את 2 השורות הבאות:

regsvr32 jscript.dll

regsvr32 vbscript.dll

אחרי כל פעם הוא אמר להגיד שהפעולה הסתיימה.

תעשה REBOOT אחרי זה וה EXPORER אמור לחזור לעבוד כמו נמר, אם יש בעיות תגיד...

תותחחחחחחחחחחחחחח

תודה רבה רבה רבה לך

אין לך מושג כמה כאב ראש חסכתה לי אפילו בפורומים של לא פתרו לי את הבעיה באמת תודה אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה :) האמת שזה לא כזה פשוט, גם לי היתה את הבעיה, ורק אחרי שהמחשב התחיל לעשות ממש בעיות חקרתי ומצאתי את הפתרון הנ"ל... זה בעיה שלהבנתי יש להרבה אנשים וזו הדרך לפתור אותה, חבל שהרבה לא מודעים לזה (למשל אצלי כשביקשתי תמיכה אמרו לי להתקין את המחשב מחשב ודברים כאלו)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתקן את ספריות ה JAVASCRIPT ו VBSCRIPT של מערכת ההפעלה שנמצאים בשימוש נרחב במוצרי MICROSOFT כמו EXPLORER, MEDIA PLAYER ועוד...

הקבצים מגיעים עם מערכת ההפעלה, אך מסיבה שעוד לא הבנתי, לפעמים הם נדפקים והמערכת לא מזהה אותם, ואז במקום לתת שגיאה נורמלית, המערכת מתחילה להתנהג בצורה מפגרת בלי להודיעה למה... ואז אתה צריך פשוט לגרום למערכת להתקין אותם מחדש, ואז הכל חוזר להיות סבבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...