כרטיס מסך מתחמם - 6600GT - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך מתחמם - 6600GT

lharpaz

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נראה לי שזה אחד הכי טובים שיש כי זה BLOWER ולא מאורר 40 מעפן.

אפשר גם לשלוט במהירות.....

יש בעיה כי צלעות הקירור של הצ'יפסט יושבות ממש מתחת לכרטיס המסך. אין שם מקום להכניס עוד משהו כל כך גדול (גם לא מאוורר קטן...).

ב-GTA יש מלא באגים

המשחק הזה פשוט דפוק על תקבע שהמחשב שלך דפוק לפי המשחק הזה..

תנסה להריץ משחקים אחרים כמו HL2 ותראה האם יש שם פאקים בגרפיקה או איטיות..

כפי שאמרתי, גם ב-FarCry יש התחממות של כרטיס המסך וכל מיני תקיעות. יש בעיה אמיתית, והיא לא סתם בעיה במשחק.

החלפת הקירור לכרטיס המסך תפתור את הבעיה?

זה קשה להחליף דברים כאלה (למישהו שאין לו שום נסיון עם חומרה)?

כפי שאמרתי, עכשיו אני על 51 מעלות ב-idle, ולפני חודש וחצי (אמצע יוני) כשגם כן היה חם הייתי על 42 מעלות ב-idle. אני בטוח שאם אני אמצא את הסיבה לעליה בטמפ' ואסדר אותה אז גם לא יהיו בעיות ב-load במשחקים. למישהו יש רעיון?? יכול להיות שהקירור סטוק פשוט נדפק בלי שאף אחד נגע בו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עם הארטיפקטים שלך הם דבר מולד (מאז רכישת הכרטיס) פשוט תחליף אותו יכול להיות שיש לו פאק ביצור או שאחד הצינורות עיבוד פגום או מלוכלך ואתה רואה את הארטיפקטים האלו כתוצאה מכך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עם הארטיפקטים שלך הם דבר מולד (מאז רכישת הכרטיס) פשוט תחליף אותו יכול להיות שיש לו פאק ביצור או שאחד הצינורות עיבוד פגום או מלוכלך ואתה רואה את הארטיפקטים האלו כתוצאה מכך..

הבעיה היא שאין לי מושג... - רק לפני חודש בערך התחלתי לשחק במשחקים נורמלים שגם דורשים ביצועי כרטיס מסך וגורמים להתחממות.

יכול להיות שמשהו בקירור או בכרטיס עצמו נדפק עם הזמן? או אולי היה דפוק ורק עכשיו זה בא לידי ביטוי?

אולי העליה מ-42 מעלות ל-51 מעלות (ב-idle) נגרמת מלכלוכים ודברים כאלה ואז באמת לחנות אין הרבה מה לעשות בקשר לזה.

זה גם קצת בעיה לבוא לחנות ולהגיד "הכרטיס מסך דפוק, אבל רואים את זה רק במאמץ מאוד גבוהה כשהוא עובד את ה-70 מעלות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאין לי מושג...  - רק לפני חודש בערך התחלתי לשחק במשחקים נורמלים שגם דורשים ביצועי כרטיס מסך וגורמים להתחממות.

יכול להיות שמשהו בקירור או בכרטיס עצמו נדפק עם הזמן? או אולי היה דפוק ורק עכשיו זה בא לידי ביטוי?

אולי העליה מ-42 מעלות ל-51 מעלות (ב-idle) נגרמת מלכלוכים ודברים כאלה ואז באמת לחנות אין הרבה מה לעשות בקשר לזה.

זה גם קצת בעיה לבוא לחנות ולהגיד "הכרטיס מסך דפוק, אבל רואים את זה רק במאמץ מאוד גבוהה כשהוא עובד את ה-70 מעלות"...

תגיד להם שאחרי שאתה משחק כמה זמן במשחק גראפי, אתה אוכל ארטיפקטים... שיבדקו אותו אצלם מול העניים שלך ותראה להם בידיוק למה אתה מתכוון שם שחק להם שמה ב FARCRY חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק, ואם הבעיות קורות גם אחרי כמה הרצות של 3Dmark05 אז אני אלך לחנות. אחרת באמת אין לי איך להראות להם את זה. מה גם שיותר קשה לי להגיע עכשיו לטמפ' שמתקרבות ל-75 מעלות כי ניקיתי את המאוורר של כרטיס המסך.

לא ברור לי למה, אבל הטמפ' במאמץ ירדה בכמעט 10 מעלות, אבל הטמפ' ב-idle עדיין בסביבות ה-51 מעלות (כאמור, לפני חודש וחצי היא הייתה רק 42). אם למישהו יש רעיון נוסף בקשר לזה אני אשמח לשמוע.

אני אחבר היום בערב מאוורר נוסף במארז ונראה אם זה משפר את המצב (כרגע יש מאוורר 120 מ"מ שמוציא אויר. בערב אני אחבר מאוורר 120 מ"מ שמכניס אויר).

אם לא, אני אנסה את השפצור שהציעו פה בקשר להתקנת מאוורר מול הכרטיס-מסך.

תודה לכל מי שעזר והציע עצות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחבר היום בערב מאוורר נוסף במארז ונראה אם זה משפר את המצב (כרגע יש מאוורר 120 מ"מ שמוציא אויר. בערב אני אחבר מאוורר 120 מ"מ שמכניס אויר).

הטמפ' של המעבד ב-idle ירדה במעלה אחת.

הטמפ' של כרטיס המסך ב-idle ירדה גם כן במעלה אחת (קודם היה 50-51, ועכשיו 50 ולפעמים 49).

יכול להיות שזה בגלל שהחדר שלי קצת פחות חם מאשר בימים האחרונים...

חבל, ציפיתי לשיפור יותר משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...