צבא או מחשב יקר ?!? - עמוד 14 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צבא או מחשב יקר ?!?

rtr

מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?  

702 הצבעות

1. 1. מה אתם ההיתם בוחרים במקומי ?

• רק קרבי אין על מה לדבר
    • בטח שמחשב+אוטו
    • בעיה שלך ;)

Recommended Posts

כשקראתי לך ילד זה לא היה במטרה להעליב אלא במטרה להבהיר לך שככל שהזמן שלך בצבא יעבור אתה תבין לבד את הדברים. כרגע החשיבה שלך היא של ילד, מישהו שלפני גיוס וזה לגיטימי!!! כולנו היינו כאלו... קיבלתי  ;)

לגבי הנ"מ או התותחנים אז אין לי יותר מה להוסיף חוץ מזה שאנחנו לא עושים את רק בשביל הערכה אלא יש דברים שמעבר שמבינים רק אחרי שנמצאים הרבה זמן בקרבי. גבר גבר?! ובכן, תודה על המחמאה  ::) אבל אני בהחלט לא מרגיש כמו גבר גבר אלא סה"כ אני מרגיש שאני בנאדם איכותי יותר ממה שהייתי לפני השירות.

זה לא נאמר לגביך אלא לגבי cat2010 או הנקניק(יה) השני.. שתענו שהחילות האלה לא שווים כלום ושהם כאילו קרביים

גם נ"מ וגם תותחנים אלו חיילות שהרבה יותר משמעותיים מפעם, אנשים פשוט בעליה דעה קדומה עליהם.

ותגיד לי משהו, אחרי שאתה קורא את כל הדיון הזה, אתה לא חושב שהוא ממש אבל ממש אינפנטילי?? מילא הייתי שואל "אני בן יחיד ורוצה ללכת לקרבי, קיבלתי את החתימה והכל אבל איך לעזור להורים שלי להתמודד עם המצב?" אז באמת שהייתי מבין את הדיון אבל הפכת אותו למגוכך ברגע שהכנסת את כל נושא המחשב והאוטו המטופש הזה. תחשוב על ותבין שאני צודק...

סה"כ התארד הלך לכיוון אחר ממה שחשבתי (אם תיקרא את ההודעה הראשונה תבין ) מה שאני רציתי לשאול בתארד הזה אם גם אתם ההיתם מוותרים כמוני או לא .

אפילו אמרתי כבר בהודעה ההיא שכבר יש החלטה ...

וזהו בעצם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 206
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הפעם הבאה שאני אקרא נקניק אני עוד עלול להיעלב, הפעם אקבל זאת בגיחוך... הנה כמה פרטים מעניינים:

ליאור, באמת שאני לא צעיר מת בצה"ל. למעשה אני אחרי 2 שנות שירות במודיעין קרבי(גם הכיתוב מתחת לתמונה כבר ישן אבל גם שם הייתי)...

כן, ליאורSUN עם החוכמה שלו צודק לגבי גובה החרמון שלנו (אגב זה 2224 ) אבל בכל מקרה גם אני הייתי בדובדבן ובמצפ"ש ועוד. הר דוב הוא נחמד סה"כ... "השקט שלפני הסערה" היינו אומרים. בכל מקרה, בחילות הרגלים נותנים כבוד ליחידת הינמ"מ בלבד (ואל תשאלו מה הייעוד שלהם-ב.שדה). סטינגרים זה מין יחידת "מנתץ" של התותחנים חברה יותר רציניים עם יותר אחריות ומשימות יותר מורכבות, אבל עדיין... בינם לבין כוח חי"ר (אפילו גולני שהם חי"ר רגיל ולא מיוחד) יש הרים וגבעות. אגב בשיזפון הייתה די הוכחה להבדל בין החי"ר לבין הסטינגרים (ברקן) , התותחנים והנ"מ . . . (המבין יבין). מי שרוצה סרט עם הדגמת הנ"מ המהולל שיבקש ממני.

לפותח הת'רד. אני מסכים עם כל מילה של ליאורSUN לגבי "מה חשבת לעצמך כשפתחת את הת'רד הזה" אתה צריך לבזבז זמן איכות עם אמא והחברה לפני הגויס ולא פה, לשאול "מה עדיף מקל או גזר"??? מה גם שעל הגזר תקבל גזר של 12K . . . בשביל זה המציאו את הקיצור W T F ? !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר הרים וגבעות על מה אתה מבסס זאת?! :nono:

גם לי יצא לא פעם ולא פעמיים לעבוד עם יחידות החיר ואני יכול להגיד לך דבר כזה: בולשיט! אנשים לא מבינים איך אנחנו מסוגלים ללכת עם טילים שבוע ועדיין לחיות כדי לספר על זה :lol: בכל מקרה, אני לא בא פה להשמיץ או לשבח יחידה כזאת או אחרת אלא להבהיר שבמצב של היום כולם (חוץ מהמובחרות) עושים אותו דבר! יש לי הערכה ליחידות החי"ר וכמה מחברי ובני משפחתי משרתים/שירתו ביחידות האלו ואני באמת לא חושב שאנחנו נופלים מהם. לא סתם לסטינגר לוקחים ח'ברה מפרופיל 82 ומעלה. הטילים האלו זה לא צחוק. לגבי החרמון, מקום מדהים! החוויה הכי מעצבת בשירות שלי! קשה ושוחק אך מומלץ מאוד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס עם קשקושי הקרבי זה הכי אחי .

מספיק עם זה.

אז נכון שיש בקרבי אחלה אנשים. אבל זה שהם אחלה לא אומר שהם לא עושים טעויות.

מתי פעם בת'רד הזה נאמר שהם לא עושים טעויות? ::) מוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש היה לי כוח לקרוא את כל מה שכתבתם.

אבל אני , היתי בצבא , היתי לוחם כמעט שנה , ואחר כך היתי גובניק , עבדתי קניתי מחשב ב 14 אלף

אני יכול להגיד לכולם כאן , או לפחות למי שעדיין לא היה בקרבי ויצא משם לטובת מחשב (או להפך)

שהרבה יותר כיף להיות בבית מול הדבר שאתה הכי אוהב....

במקרה של רוב האנשים כאן זה מחשב.

זה יכול להיות חברה או אוטו או או כל דבר....

זה עדיף , תיהיה בטוח.

ואם תגיע לקרבי , אתה תתגעגע לשבת מול המחשב (ועוד איזה מחשב)

קרבי , זה לא כזה הרפתקאה , אנשים חושבים שאתם מגיעים לקרבי , שמים סרט אדום על הראש , וזהו , אתם רמבו.

זה ממש לא ככה , וזה רחוק מלהיות ככה.

דבר עם לוחמים בצבא , שיספרו לך קצת על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, במשך כל הדיון היללתם את השירות הצבאי, רובכם כאלו שהוצבו ביחידות נוחות או כאלו שבכלל לא היו בקרבי.

כדאי לשמוע את מה שהמגייסים בצבא לא אומרים, את מה שאלו שהיו בקרבי רוצים להגיד כדי למנוע מאחרים לחזור על אותה טעות.

במבון מסוים השירות הקרבי זה מיתוס. כי מי באמת משרת את המדינה שלו ולא את צרכי הפולטיקאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, במשך כל הדיון היללתם את השירות הצבאי, רובכם כאלו שהוצבו ביחידות נוחות או כאלו שבכלל לא היו בקרבי.

כדאי לשמוע את מה שהמגייסים בצבא לא אומרים, את מה שאלו שהיו בקרבי רוצים להגיד כדי למנוע מאחרים לחזור על אותה טעות.

במבון מסוים השירות הקרבי זה מיתוס. כי מי באמת משרת את המדינה שלו ולא את צרכי הפולטיקאים?

התגובה שלי לתגובה שלך היא: בלה בלה בלה בלה... תקרא את הדיון אחר כל תקשקש! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל היחיד בין CS לבין המציאות היא שאין לך את האפשרות של PLAY AGAIN.

בכל אופן נחזור לנושא הדיון ונאמר שאם אתה תלך לקרבי מתוך מטרות אמיתיות לתרום לעם ולמולדת שלך אז אתה תרגיש סיפוק מכל השירות אך אם תלך לקרבי בגלל החברה לא יצא לך שום דבר מזה. תתעלו מעל עצמכם וגלו רגש אחריות לכלל אל תחשבו רק על עצמכם.היו חלק מן אותו שבזכותו אנו פה נשאו בנטל המוסרי למען העם.איפה הערכים??? איפה נהיה בעוד מספר שנים אם זאת המגמה??? איך העבר נשכח מעינכם???.

אני חייב להודות שאני לקראת סיום ספר של אלוף פיקוד דרום עוזי נרקיס על אזור המרכז בימי מלחמת ששת הימים ואני עומד משתאהה ומתפלא לנוכח הגבורה והעוז ומעשי ההקרבה למען הכלל שנעשו ע"י בחורינו לפני 30 שנה הריצות לתוך מטרי האש תוך סיכון עצום בשביל ההגנה, רוח ההקרבה ששררה בחיילים-רצון החיילים להגיע לחזית הלוחמת ואני עומד ושואל מה נשאר מזה היום????? -.

בכל אופן אני מקווה שכולכם תתפכחו ותעשו את הצעד הנכון ותשאו בנטל הקרבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...