DVD - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD

MiniMizer

Recommended Posts

לאחר שצפיתי ב'שר הטבעות - אחוות הטבעת', החלטתי שפעם אחת לא תספיק לי, וכנראה גם פעמיים או שלוש, לכן החלטתי שעליי לראות את זה שוב ושוב ושוב בDVD.

אך כאן צצה הבעיה:

אין לי כסף לנגן נורמלי, לסלון ולכן אאלץ להסתפק בכונן למחשב, שמאוחר יותר גם יחובר לטלוויזיה...

בכל מקרה, שמתי את עיני על הכונן של Aopen (שקראתי פה כמה וכמה המלצות עליו), וכנראה שבקרוב אני גם אחסוך מספיק כסף כדי לרכוש אחד.

כאן עולות אצלי מספר שאלות מהותיות:

א)מה כל הקטע של האזורים בDVD? שמעתי על זה הרבה מאוד, אבל אף פעם זה לא עניין אותי. מישהו מוכן להפנות אותי לאתרים בנושא או שיואיל בטובו להסביר לי?

ב)יש לי כרגע במחשב כונן סידירום וצורב. אני ממש לא רוצה שיהיו לי שלושה כונני דיסקים. השאלה היא, האם זה אפשרי להשתמש בDVD או בצורב כסידירום לכל דבר? או שמא זה עלול לגרום איזשהו נזק?

ג)מישהו מוכן להסביר לי איזה כבל אני צריך כדי לחבר את הקיירו 2 שלי לטלוויזיה? ;D

תודה מראש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם האזורים.......

אז ככה העולם (כאילו לא באמת....) מחולק לאזורים לכל איזור יש קוד מסויים והדיוידי קורא את הקוד המסויים הזה

אם אתה קונה סרט בארץ הוא יהיה נגיד אזור 2 (כי אני לא זוכר באמת) אם הכונן שלך מולטי זון (רב אזורי-מסוגל לקרוא דיסקים מכל האזורים) אז תוכל לצפות בסרטים מארה"ב יפן וכו....

אבל אם אם הדיוידי שלך נעול על אזור כלשהו תוכל לצפות בסרטים רק מאותו איזור

ואין שום סיבה שלא תוכל להשתמש בדיוידי או בצורב כסידי לכל דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א)מה כל הקטע של האזורים בDVD? שמעתי על זה הרבה מאוד, אבל אף פעם זה לא עניין אותי. מישהו מוכן להפנות אותי לאתרים בנושא או שיואיל בטובו להסביר לי?

בעיקרון סרטים מאזורים שונים לא יכולים לפעול על מכשירים מאזורים שונים(אירופה [אנחנו] זה אזור 2, ארה"ב זה אזור 1 וכו'..), יש לך מספר מוגבל של החלפת אזורים ב- שלך (דבר לא שימושי בגלל שאת רוב הסרטים אתה גם ככה שוכר / קונה בארץ).

כמובן שיש את ה- Multi-Zone שנותן לך להשתמש בכל הדיסקים של כל האזורים במכשיר שלך...

ב)יש לי כרגע במחשב כונן סידירום וצורב. אני ממש לא רוצה שיהיו לי שלושה כונני דיסקים. השאלה היא, האם זה אפשרי להשתמש בDVD או בצורב כסידירום לכל דבר? או שמא זה עלול לגרום איזשהו נזק?

ה- יכול לשמש גם כ- CD ROM...

ג)מישהו מוכן להסביר לי איזה כבל אני צריך כדי לחבר את הקיירו 2 שלי לטלוויזיה? ;D

את הכבל שקיבלת איתו...! (יש לי אחד מיותר...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הכבל שקיבלת איתו...! (יש לי  אחד מיותר...)

אז זהו, שקיבלתי איתו רק את הכבל הצהוב שממיר מ(אני מצטט מהחוברת שלו): S-VHS-composite למשהו שנראה כמו RCA (כלומר, חיבור נקבה). כך שאני צריך כבל נוסף, זכר משני הקצוות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן קודם כל הדי וי די יכול לשמש לסי די רום לכל דבר וזה חלק עיקרי מתיפקודו,

אם אתה לא מעוניין אז תחפש די וי די שמתחבר בחיבור SCSI... זו גם אפשרות...

דבר שני לגבי האיזורים אנחנו בארץ נחשבים ZONE1 (סך הכל אם אני לא טועה יש 3 איזורים בעולם שארה"ב זה 1

וסין וכל האיזור שם זה 3 - זה בערך כמו שיש משחקים בסוני - PAL, NTSC וכו') בכל מקרה יש מספיק אתרים ברשת שאומרים לך איך להפוך את הדי וי די למולטי זון אז זה לא בעייה.

ואם אתה קונה די וי די

הייתי ממליץ לא לקנות למחשב אלא משהו איכותי יותר (תחפש אנשים שנושאים לחול שייקנו בשבילך ב 200 דולר די וי די)

אני חושב שזה עדיף (כי במילא אתה מתכוון לחבר את הדי וי די מהמחשב לטלוייזייה)...

בנוגע לקיירו אתה צריך RCA פשוט שיתחבר לך מהנקבה מהקיירו לתוך הטלוייזיה (אם יש לך 21 פינים בטלויזיה אז אתה צריך מתאם שמחליף מ - RCA ל - 21 פינים, כמו שיש לסוני פלייסטיישן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, לגבי הכונן עצמו... שמתי לב שיש בארץ רק את ה1648...

למה אין 1640 Pro או Pro A?

אני רוצה כונן בלי מגש, עוד המלצות?

למה אין בארץ? אני קניתי לפני כחצי שנה את ה1640 Pro בלי המגש.

אולי היום כבר אין אותו אבל לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE

אתה יכול בתחנה מרכזית לקנות ולהשכיר סרטים מזוייפים , שאיזה פסיכי ישב בבית קולנוע וצילם את הסרט עם מצלמה דיגיטלית במקרה הטוב , או עם מסרטה משנות תיחו , בזוית של 19 מעלות מזרח , ועם סאונד מזעזע , ואז לראות את זה בבית .

וכן , זה על !

לא VCD , אלא , הם עלו רמה , הרוויחו מספיק כסף והתחילו לצרוב DVDים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

הם השתפרו מאז הפעם האחרונה שקניתי אצלהם סרט, פעם זה היה VCD של שני סידירומים, ובאחד מהמקרים אפילו איזה איש קם באמצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה רוב כונני ה-dvd למחשב ממהירות 12 ומעלה הם מסוג rpc2 זאת אומרת מספר החלפת האזורים נעשה בעזרת

חומרה אתה יכול להחליף עד 5 פעמים ולחר מכן היצרן יכול לאפס לך את הספירה לעוד 5 פעמים סה"כ 25 פעמים אפשר

לעקוף את המגבלה הזו ע"י צריבת firmware שיהפוך את dvd ל-rpc1 ז"א מוגן בתוכנה וא מה שאתה זקוק זה לתוכנה

שתחליף לך אזורים כגון:remselect,zoneselector ו-dvdgenie שתי התוכנות הראשונות יעזרו לך אם לך כרטיס פורס

ל-dvd מסוג dxr3 של creative או hollywood plus של sigma designs התוכנה השלישית תזור לך אתה נעזר

בתוכנה לפריסת dvd כגון: windvd ,powerdvd .אני מציע לרכוש לך כונן dvd שאפשר להפוך אותו ל-rpc1 ,את

ה-aopen אפשר להפוך ל-rpc1 תלוי איזה דגם ניתן להוריד firmware מהלינק http://perso.club-internet.fr/farzeno/firmware/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...