מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?! - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדבר הכי מטורף שעשיתם בחיים שלכם?!?!

דניאל מלנקי
 Share

Recommended Posts

לא נכון :nono: ראיתי עובד בניין רוסי שמצליח לזייף את זה, והוא בטוח לא ערס

כמה סטריאוטיפים ודעות קדומות יש לכם, יש מפה עד הודעה חדשה ערסים אשכנזיים (ואני לא מדבר על רוסים), אתם ממש חיים בסרט. תבינו, במאה ה-21 כבר אין מזרחי ואשכנזי, הכל כאן כבר התערבב מזרחים התחתנו עם אשכנזים, הכל התערבב כבר...

ומזרחי או אשכנזי ממש אבל ממש לא משמש אינדיקציה לערס או לא ערס.

ולא כל מי ששומע מזרחית אומר שהוא ערס, אתם ממש מפגרים בחיי...  :(

אני מזרחי, אני לא ערס, אני לא אוהב לשמוע מזרחית, אבל זה ממש לא קשור. אני מכיר הרבה אנשים ששומעים מזרחית והם ממש אבל ממש לא ערסים!

אתם חיים כמה מאות אחורה ...  :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי למה החבר שלך התפשט כשדיברתם אחד עם השני במצלמה.... המממממ..... ::)

הבנת הנקרא. הוא ירד למטה, אז הוא החליף בגדים, אתה לא מחליף בגדים שאתה יורד למטה בנאדם ? או שאתה לובש את הבגדים שישנת איתם ?  :kopfpatsch:

הוא שכח לסגור את המצלמה, זאת הייתה הפעם הראשונה שלו במצלמה, והוא כמו דפוק מזער את החלון והלך להחליף בגדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכתי עם חבר שלי והוא הוריד את המכנסים והראה לאנשים את התחת שלו ברחוב, ואני נתתי לזקנה אחת גרפס קטלני באוזן, וזה סיפורים טריים מאוד.

טוב זה ממש ישן, הייתי עם חבר צפצפנו לאיזה מליין אחד בדלת שיש לו בכניסה, ושמנו שטיח על הראש כדי שלא יראה מי זה בדלת, ואז פתאום אחות הגדולה של אותו איש באה מאחור, ושואלת מה אנחנו עושים. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...