בן לאדן השתגע - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בן לאדן השתגע

Galz0r

Recommended Posts

לפי דעתי, עוד אחד מהדרכים לזרוע פחד בציבור באמריקאי, בשביל להגביר את התמיכה למלחמה בטרור בעירק ובאפגניסטן.

כל תקופה מסויימת רשויות הביון והביטחון האמריקאי משחררים הצהרות גרנדויוזיות על פעולות שכויכול בן לאדן תיכנן לבצע או מתכנן, בשביל לזרוע פחד בציבור.

ראינו את הנשק להשמדה המוני בעירק, קל מאוד להנפיץ מידע מודיעיני.

ובמקום להתעסק באיומים הממשיים כמו האיום הגרעיני האירני, הם מתעסקים בבוץ העירקי, במקום להקצות את כל המאמצים לליחימה בטרור ובחימוש משטר ההיטולות בנשק אטומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכאשתו של בן לאדן קוראת לו מהמטבח:

"בן לאדן ! תגיע, האוכל מתקרר !"

בן לאדן עונה מהחדר השני:

"עוד רגע ! אני רק משכיב את התאומים ובא."

ובגלל היותו הגניקולוג המפורסם ביותר בעולם, (הוא היחידי שהצליח להפיל תאומים בחודש ה-9),

אפשר לצפות ממנו להכל...

אבל אם הכתבה הזאת רצינית....אז הייתי אומרת שעבר זמנו....

איזה פאסה....לא יכל לעשות את כל אלה בהפתעה? למה לספר הכל ל ynet ולשאר? הא? הא?

ועכשיו ברצינות...אתם יודעים שקראתי מאמר של פרופסור אחד, שטוען שבמאה הקרובה מאזן הכוחות ישתנה,

(תהליך טיבעי שמתרחש כל פרק זמן מסויים), העמים האגרסיבים, הברברים, שאין להם מה להפסיד,

יפעילו כוח על העמים הפאסיבים, ה"מתורבתים", האלה שמעדיפים לשים הכל מתחת לשטיח על מנת להמשיך באורך חייהם הנוח,

וכתוצאה מכך אותם מפעילי האגרסיה "ישתלטו", יתפסו את מקומם של הקודמים, ויהיו לכוח השולט והעיקרי של האנושות...

הוא מסביר שזהו תהליך טיבעי, כמו שבמהלך השנים אימפריות עלו וירדו לטימיון, ותמיד זה קרה ע"י "ברברים",

תמיד זה קרה לאחר שהאימפריה הגיע לצמיכה כלכלית, ולכן עידן הדמוקרטיה והארצות האירופאיות עשוי לקרוס תחת רגלי

הקיצוניים המוסלמים חסרי המעצורים...לאחר מכן ה'אימפריה' שלהם תעלה, תשגשג, עד שיקומו מתנגדים קיצוניים ממורמרים

חדשים, שיתפסו את מקומם....

כל תהליך כזה כמובן נוטל המון חיי אדם...אבל שוב...זה טיבעי לפי דבריו....

הוא מדגיש כי רק צעד קיצוני דראסטי ע"י המדינות המודרניות, קיצוני עד כדי השמדת הקיצוניים בצורה מוחלטת, רק צעד כזה

עשוי להציל את המדינות האלה (אנחנו), אבל הסיכוי לצעד כזה לאור הדמוקרטיה, זכויות האדם, תרבות, וכל המושגים שמובנים רק לנו,

כנראה ימנעו מאיתנו לישרוד...

וכדוגמא, אדם מתורבת נמצא ב...קרב עם ברברי.... לשניהם ברור שיש כללים מפורשים של התנהגות במהלך הקרב....

הברברי אומר: "מה אכפת לי בכלל? אני שם ז*ן על הכללים, אני נלחם איך שבא לי בלי הגבלות....ולא אכפת לי למות"...

המתורבת אומר לעומתו: " לא ולא! אני אתמודד מול הברברי לפי הכללים, ולא אחרוג מהכללים!"....

למי סיכוי גבוה יותר לנצח בקרב? מי יוצא האדיוט?

think about it....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את שוכחת משהו כשזה מגיע למצב כול כך קיצוני יש לנו היום מה שלא היה לעמים פעם, גרעיני.

קחי למשל את מלחמת העולם השנייה בסופה ארה"ב נלחמה רק ביפאן היפאנים סירבו להיכנע ואיך אמרת הפרו את הכללים בפעולות התאבדות ובמלחמה עד המוות.

לאמריקה נמאס היא הורידה שם 2 פצצות אטום וגמרה את הסיפור.

רק צריך לשמור שגם לאותם "ברברים" לא יהיה כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם ארה"ב הטילה את הפצצות הגרעיניות כדי להמנע מלהיכנס לתוך איי יפן המרכזיים, כלומר הם הרגו 200000 אזרחים תמימים כדי להציל חיים של כ-10000 חיילים שלהם, שקרוב לוודאי היו מתים בפלישה.

לי זה ממש לא נראה מוצדק, חייב היה להיות פתרון אחר,אבל כל אחד והשיקולים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ואני ראש הממשלה... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי הטימטום , השורה שהכי הצחיקה אותי "ממסמכים של אל-קעדיה" עוד מישהו פה חושב שלאירגון טרור לא מוגדר ומפוזר בעולם כתאים הפועלים ספונטנים ברוח אל-קעידה לא יהיו מסמכים רשמיים שסוכניות ביון יוכלו ליירט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הידיעה מפגרת אבל הרעיון העיקרי בכלל לא, מישהו באמת האמין שאירגון טירור יחטוף שלושה מטוסים וירסק אותם באר"ה על מגדלי התאומים והפנטגון? אני רוצה לראות בנאדם אחד שהעלה כזה תסריט לסרט?

בקיצור זה לא בדיוני על הידיעה אפשר לצחוק אבל על הרעיון לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

השתגע? למה השתגע?

הוא עושה מה שכל מטורף דתי עושה.

היהודים עשו את זה, הנוצרים עשו את זה, עכשיו תור המוסלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...