מתלבטטט בין איזו תשתית לקחת כבלים או בזק?? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבטטט בין איזו תשתית לקחת כבלים או בזק??

dids22

Recommended Posts

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב סבבה

ננראה לי שאני יקח תכבלים

עכשיו אחרי תשתית צריך ספק לא?!

אז שאני יפתח תרד חדש??

לא משנה שיהיה כבר בתרד הזה

אז איזה ספקיות מומלצות?

לא זוכר בדיוק אבל קראתי שיש ספקיות שמאיטות את תוכנות שיתוף הקבצים משהו כזה משהו יודע באיזה ספקיות מדובר?(חח)

012 (אינטרנט זהב) או 013 (ברק) (ברק יותר עדיפים בעיניי, זהב יותר יקרים) אל NetVision אל תתקרב גם אם יכוונו לך אקדח לרקה.  ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12

לחלק ל -3 (33%)

=4

12+4=16

לא נראה לי שאני צריך להשלים בגרויות. יש 33% יותר אפלואוד.

חח... אתה מפגין את הטיפשות שלך עוד יותר חביבי ? :nono:

ה-4 הוא ביחס ל-16 לא ל-12.

כאילו 12\16 שמוביל אותנו ל0.75 שמוביל אל => 75%

100 - 75 = 25

25%

את הבגרות שלי אני סיימתי עם ציון 99, אז לך תשחק בחול ... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 (אינטרנט זהב) או 013 (ברק) (ברק יותר עדיפים בעיניי, זהב יותר יקרים) אל NetVision אל תתקרב גם אם יכוונו לך אקדח לרקה. ::)

למה??

יש לי עכשיו נטוויזן והכל עד עכשיו בסדר

ולא עניתם לי על איזה ספקיות מאיטות את תוכנות שיתוף הקבצים?אם יש דבר כזה?ואיך הם עושעות את זה?מאיטות את הפורט של התוכנה?

ויש דרך לעבור את זה ??כמו שינוי פורט???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 (אינטרנט זהב) או 013 (ברק) (ברק יותר עדיפים בעיניי, זהב יותר יקרים) אל NetVision אל תתקרב גם אם יכוונו לך אקדח לרקה. ::)

אינטרנט זהב הם 015.

ו 133% מ 12 זה 16. כלומר תוספת של 33%. אתה מסתכל על זה מכיוון אחר, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו ביררתי ואני מחויב לנטויזן עוד חודש אז בינתים אני כנראה יחליף רק תשתית ובעוד חודש אני יחליף גם תספק

אז תראו איך אני בודק פינגים?

כי אני יחליף עכשיו תתשתית מadsl לכבלים ואז אני ידע מי למי מהם יש פינגים יותר נמוכים

וד"א

זה נכון שב 1.5 דרך הכבלים אפשר להוריד רק על 170 k??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה שכחתי לציין, הכבלים הם היחידים שמגבילים אותכם בצורה טכנית על איזו מהירות הורדה והעלאה אתם תהיו על ידי נתונים שהם שולחים למודם.

החברות האחרות לא מגבילות, רק כשאתם מודיעים להם על כך שעברתם חבילה בכבלים או שהם עולות עליכם שזה לא קורה בדרך כלל וגם אם עולים

אז לא עושים נגדכם שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וד"א

זה נכון שב 1.5 דרך הכבלים אפשר להוריד רק על 170 k??

בואנה אחי אני לא יודע מאיפה אתה מפליץ תשטויות האלה... תפסיק להקשיב למי שמ*יין לך בשכל..... אני מוריד על 190 בלי בעיה ואני על 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי לא הייתי עדין במהירות של 1.5 בכבלים ולכן אני לא יודע

ולפי הכתבה הזו שהיתה בעיתון היה כתוב שאפר להוריד דדרך הכבלים עלמהירות 170 משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט זהב הם 015.

ו 133% מ 12 זה 16. כלומר תוספת של 33%. אתה מסתכל על זה מכיוון אחר, זה הכל.

:screwy: מה קשור, אם אתה הולך לפי אחוזים, מה שאני אמרתי נכון. סתכל על זה מאיזה "כיוון" שאתה רוצה, מה איכפת לי ...  :silly:

ודיי כבר לדבר שטויות, זהב הם 012.  :bash:

לנטויז'ן יש תמיכה על הפנים, פעם אחת יבשו אותי על הקו 10 דקות עד שענו.  :pissed:

הנציגים מתנהגים כאילו אני חייב להם משהו, מנסים לקשור אותך אליהם וכל מיני שטויות שלהם, בקיצור אני לא אוהב אותם.

:s07:

למשל לי הייתה התחייבות אליהם בלי שבכלל ידעתי, ושהתנתקתי הייתי צריך לשלם 100 שקלים כדי שיעזבו אותי בשקט. :pissed: :pissed: :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: מה קשור, אם אתה הולך לפי אחוזים, מה שאני אמרתי נכון. סתכל על זה מאיזה "כיוון" שאתה רוצה, מה איכפת לי ... :silly:

ודיי כבר לדבר שטויות, זהב הם 012. :bash:

אה וואלה....אז כדאי שאני אגיד את זה לבוס שלי. הוא מנהל צוות באינטרנט זהב 015 (והחל מלפני שבועיים וחצי SMILE) - כנראה שאם אני לא יודע איפה אני עובד אז גם הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא נעשה קצת סדר בשטויות שאנשים כותבים כאן

שלום לכולם, קוראים לי אריק, אני תומך ב NV.

נתחיל ב Bluesky

דיי כבר עם השטויות, מי מאמין לעיתונים בשנת 2005 ?  :nixweiss:

-נתנו להם כמה אלפיות "בקשיש" והם בתגובה הלכו וחירטטו על עמוד שבזק יותר טובים, מספיק עם השטויות האלו.  :kopfpatsch:

אם היית קורא מה שכתבתי אחרי ששמתי את הלינק, היית מבין שאתה רק חזרת אחרי מה שאני כבר אמרתי.

012 (אינטרנט זהב) או 013 (ברק) (ברק יותר עדיפים בעיניי, זהב יותר יקרים) אל NetVision אל תתקרב גם אם יכוונו לך אקדח לרקה.  ::)

012 זה לא זהב, כמו שאמרו, זה 012 וככה הם נקראים "(012 נט")

סתם למען הסדר הטוב, כל החברות עם המספרים

אינטרנט זהב 015 , ברק 013, 012 נט - 012 מן הסתם, נטויז'ן - 017, בין לאומי - 014, ונראה לי שאין יותר (חברות עם מספר חיוג לחו"ל).

ודיי כבר לדבר שטויות, זהב הם 012.  :bash:

לנטויז'ן יש תמיכה על הפנים, פעם אחת יבשו אותי על הקו 10 דקות עד שענו.  :pissed:

הנציגים מתנהגים כאילו אני חייב להם משהו, מנסים לקשור אותך אליהם וכל מיני שטויות שלהם, בקיצור אני לא אוהב אותם.

:s07:

למשל לי הייתה התחייבות אליהם בלי שבכלל ידעתי, ושהתנתקתי הייתי צריך לשלם 100 שקלים כדי שיעזבו אותי בשקט.  :pissed: :pissed: :pissed:

מה אתה לא מבין ? זהב, שעוד מעט משנים או שינו כבר את השם של החברה ל "SMILE" וכנראה שקונים את נטויז'ן בשנתיים הקרובות - הם 015.

נטויז'ן זכתה מקום ראשון בתמיכה טכנית, יש לנו את זמני ההמתנה הכי קצרים, גם בשעות העומס, כשאין עומס או תקלה (של התשתיות), זמן ההמתנה אפסי

אני עובד בנטויז'ן בתמיכה הטכנית, אני יכול לומר לך ממקור ראשון שעובדים שם הרבה מאוד מקצוענים, אבל מה לעשות, יש גם טמבלים, כן, כמו בכל חברה

בכל מקרה, התמיכה הכי מקצועית בממוצע בארץ, זמן ההמתנה הכי נמוך שיש.

מנסיון, כל משמרת בשנה האחרונה שאני עושה - אני ממתין בממוצע דקה עד 5 דקות עד שנכנסת לי השיחה הבאה (ושיחה נכנסת לי אוטומטית לאוזן, אני לא "בוחר" לקבל אותה או לא)

(שוב, חוץ ממצבים שיש תקלה בתשתיות או איזה וירוס חדש שהתפרץ פתאום, או עומס בלי סיבה מיוחדת, שגם קורה לפעמים)

בקשר לשירות לקוחות - מה לעשות, זה ככה בכל חברה, שוכרים טמבלים וטמבליות לרוב לעבוד שם, והם עושים מלא טעויות כל הזמן

אני מנוי ב013 וגם השירות לקוחות שלהם על הפנים בממוצע

אל תשכח שגם תמיכה וגם שירות, זה לא כוללני, אלא תלוי באמת בנציג שעונה לך

בקשר לזה שאמרת ש"הם חושבים שאתה חייב להם משהו" זה בהחלט כוללני, וזה באמת תלוי בנציג שעונה לך

מה גם, שבנטויז'ן הנציגים מדברים בטון שירותי , בניגוד לנציגי חברות תשתית (בעיקר בזק) (ואת המידע הזה אני יודע - א. מעצמי כנציג, ב. ממלא שיחות ועידה עם וכבלים)

זהו, סיימתי איתך נראה לי

אה שכחתי לציין, הכבלים הם היחידים שמגבילים אותכם בצורה טכנית על איזו מהירות הורדה והעלאה אתם תהיו על ידי נתונים שהם שולחים למודם.

החברות האחרות לא מגבילות, רק כשאתם מודיעים להם על כך שעברתם חבילה בכבלים או שהם עולות עליכם שזה לא קורה בדרך כלל וגם אם עולים

אז לא עושים נגדכם שום דבר

על מה אתה מדבר ?

כבלים ובזק - 2 התשתיות היחידות בארץ לרגע זה, מגבילים UP וגם DOWN

ספקיות - כולן מגבילות DOWN, חלק קטן (נדמה לי שיש 2 חברות שעושות את זה, לא בטוח מי) מגביל UP (כמובן מגביל - לפי החבילה שלך).

אישית אני יודע ש NV לא מגבילים UP, זה אומר שאם קנית מהתשתית שלך UPLOAD יותר גבוהה, אתה לא תצטרך לשלם על זה גם ב NV או להודיע להם בכלל.

בקשר לאיזה ספקית הכי טובה בארץ

013 או נטויז'ן , לך על הזול מביניהן, זה הכל, זה מה שרוב האנשים ברוב הדיונים פה בפורום גם כן אומרים בסוגיית "איזה ספקית?"

(ואני מדבר מנסיון של אדם שמנוי בברק, ומחובר גם דרך נטויז'ן ובמקרה גם עובד בנטויז'ן)

בזק בין לאומי נותנים חיבור ללא חייגן, שזה נהדר אם אתה פורץ את המודם כבלים שלך, כמו שכתבתי קודם, אבל אני לא יודע מה טיב השירות (הקו, לא הנציגים), מהרבה שמועות הבנתי שלא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...