מצב רוח כפית?... - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב רוח כפית?...

Libby

Recommended Posts

שמעו ... כולה נקניק .

אתם לא בדיוק שואלים מה אתם אוכלים כשאתם קונים נקניק בסופר , אז מה קצת סינית על נקניק אמור להרתיע אותכם ?

נראה אותכם שורדים בטבע , בלי אוכל מוכן , איזה חודשיים ככה , כשכל מה שיש לכם לאכול זה סנאים , יונים , צרצרים , ופוני קטן ששמו יצחק והוא יחסית זקן עם מבט סקסי בעיניים ...

עכשיו נהרס לי התאבון PERMENANTLY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והגיעה שעת סיפור :

פעם היה סנאי בודד שהיה אוסף כל מיני דברים נוצצים עשויים ניקל , כסף וכל מיני שטויות .

בוקר אחד הוא מתעורר , וקולט שכל הרכוש שלו נעלם כלא היה .

הסנאי אכל בלבלות ממש רעות , והחליט לעלות על עקבותיהם של הבוזזים הרשעים .

עבר בכל העולם , ולא ראה זכר לשום דבר מהרכוש הנוצץ שלו ...

הסנאי התרגז , מכר את כל המניות שלו , ופרש מעסקי הנצנצים , והיום הוא יו"ר חברת השכרת רכב נורא גדולה בעולם .

מה השורה התחתונה , אתם שואלים ?

גם סנאים מתוסכלים מתוסכלים ודיי מתסכלים , אבל זה פשוט מגניב לראות אותם אוכלים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוף-טופיק,

אני היחיד שחושב שצריך לנעוץ את הת'ראד הזה ולהכתיר אותו כת'ראד הבידור הבלתי-מעורער של זון?... (יצחק הפוני פשוט שבר אותי)

לא, כבר כתבתי את זה בעמוד הראשון....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והגיעה שעת סיפור :

פעם היה סנאי בודד שהיה אוסף כל מיני דברים נוצצים עשויים ניקל , כסף וכל מיני שטויות .

בוקר אחד הוא מתעורר , וקולט שכל הרכוש שלו נעלם כלא היה .

הסנאי אכל בלבלות ממש רעות , והחליט לעלות על עקבותיהם של הבוזזים הרשעים .

עבר בכל העולם , ולא ראה זכר לשום דבר מהרכוש הנוצץ שלו ...

הסנאי התרגז , מכר את כל המניות שלו , ופרש מעסקי הנצנצים , והיום הוא יו"ר חברת השכרת נורא גדולה בעולם .

מה השורה התחתונה , אתם שואלים ?

גם סנאים מתוסכלים מתוסכלים ודיי מתסכלים , אבל זה פשוט מגניב לראות אותם אוכלים .

NEXT!  :s07:

עוד סיפור מסריח של סבא מרפיח. זה היה אמור להצחיק? או שזה סתם סיפור לשאיפה לפרס איימי?

לך תדע.. אולי יעשו על זה סרט.. מעניין איך יקראו לזה............ NOT

now i may say - have a nice day!

Good night גלית גיאת

Sason : i have to have a shit

ShimOn : Here man, take MINE...

אל תתיחסו, עוד לילה של אאאאאאאאאאאאאאאאבבבבבבבבסוווווווווולוט! אני לא שיכור אני סתם בסטלה  חעחע  :s07:

ואני לא בא בפוזות אז בלי לחפור  :'(

עריכה :

סתם סקרן אותי לדעת ------ מי בסוף גנב לסנאי את הדברים ?

photo-1292.jpg

נכון שהסוס השקסי הזה לבין הסמיילי הזה :smile1: ???????.

ועוד שאלה ---

אתם יודעים מה הייתי עושה לסוס השקסי הזה? הייתי מצרפת אותו ומוציא לו עם הלשון את הלכלוך בשיניים.

לאחר שקראתם את מה שהייתי עושה לו, הרהרו במילותי שניות מספר ועלו והביטו שוב על תמונת הסוסון הכוסון!

נ.ב.

בתאבון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה הייתי עושה לסוס השקסי הזה? הייתי מצרפת אותו ומוציא לו עם הלשון את הלכלוך בשיניים.

לאחר שקראתם את מה שהייתי עושה לו, הרהרו במילותי שניות מספר ועלו והביטו שוב על תמונת הסוסון הכוסון!

נ.ב.

בתאבון!

ידעתי שלא שווה לאכול מול המחשב בזמן שאני גולש ב-HWzone ... :nixweiss:

:errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לי כוח לקרוא את ה 15 העמודים האחרונים אבל בא לי להוסיף כמה בדיחות משלי אני לא יודע אם כבר סיפרו אותם אז הנה:

בקום המדינה מגעים לארץ 3 עולים חדשים אחד ממרוקו אחד מגרוזיה ואחד מרוסיה שואלים את הרוסי בלישכת עבודה

"תגיד כמה דלי מים אתה יכול לסחוב?" עונה הרוסי " אני יכול שתי דלים אחד ביד ימן ואחד ביש שמאל" יפה! אומרים לו.

שואלים את המרוקאי "תגיד כמה דלי מים אתה יכול לסחוב?" עונה המרוקאי " אני יכול לסחוב 3 דלים!" שואלים אותך איך?

עונה המרוקאי" אחד ביד ימין אחד ביד שמאל ואחד על הז*ן שלי!" פשש תותח אומרים לו ואז הגיע הטור של הגרוזיני שואלים אותו

"תגיד כמה דלי מים אתה יכול לסחוב?" עונה הגרוזיני "5 דלים!" הפקיד שואל אותו בהלם איך?! עולה הגרוזיני " אחד ביד ימין אחד ביד שמאל ומרוקאי על הז*ן שלי!"

----

שאלה: איזה פרחים מרוקאי קונה לאישתו?

תשובה: רקאפות (רק כפות)

----

שאלה:מה הכי קשה בלאכול צמח?

תשובה: הגולגולת

----

שאלה: שם של שמח באות מ'?

תשובה: מני לוי.

----

שאלה: איך קוראים לתינוקות בבית לוינשטין?

תשובה: ניצנים.

----

שאלה: למה בבית לוינשטיין יש אור בלילה?

תשובה: הצמחים עושים פוטוסינטזה.

----

שאלה: איך אומרים בית זונות בגרמנית?

תשובה: שפיכנהאוס

----

יום אחד היטלר מטייל בגטו ורואה ילד קופץ ניגש היטלר לילד ושואל את הילד " תגיד לאיזה גובהה אתה יכול לקפוץ" עונה הילד " מטר" היטלר: "לא מאמין ואומר לילד אם אתה קופץ לגובהה הזה אני מביא לך כיכר לחם" הילד קופץ והיטלר מביא לו כיכר לחם.

מתפשטת שמועה בגטו שהיטלר עובר ומחלק כיכרות לחם למי שקופץ גבוהה.. ניגש היטלר לעוד ילד שואל אותו מה גובהה הקפיצה שלו הילד אומר 3 מטר הילד קפוץ והיטלר מביא לו 3 כיכרות לחם עד שיום אחד ניגש להיטלר ילד ואומר לו " אני יכול לקפוץ לגובהה של 10 מטר!" הילד מראה להיטלר ואומר לו תביא לי 10 כיכרות לחם היטלר : " שומרים תירו בו! הוא יכול לקפוץ מעל החומה!"

-----

עוד בהמשך זה מה שזכרתי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...