מצב רוח כפית?... - עמוד 15 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב רוח כפית?...

Libby

Recommended Posts

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Three guys and a woman are stuck in an elevator.

While they are stuck, they strike up a conversation.

The first guy says, "I'm a Y.U.P.P.I.E, you know...

Young, Urban, Professional, Peaceful, Intelligent, Ecologist."

The second guy says, "I'm a D.I.N.K.Y., you know...

" Double Income, No Kids, Yet."

The third guy says, "I'm a R.U.B, you know...

Rich, Urban, Biker."

They turn to the woman and ask her, "What are you?

She replies: "I'm a WIFE, you know...

" Wash, Iron, Fuck, Etc .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת על עורכי דין:

מה משותף לעורך דין וזרע? אחד למליון בן אדם.

מהנדס אחד מת. עלה לשמיים. המלאך גבריאל שלח אותו בטעות לגהנום. מגיע וראה שהכל מסריח, חם, לח ודביק. קבע פגישה עם השטן ושאל אותו אם יש תקציב לשיפור חזות המקום. כרצונך ענה לו. ישב חודש, תכנן תוכניות, הביא קבלני משנה ולאחר שנה הפך הגהנום לשופינג מול אדיר, ממוזג, עם מסעדות צמרת חינמיות, הופעות חינם, מסיבות...קיצר חלום. אלוהים הפסיק לשמוע את הצעקות מגהנום, הרים טלפון לשטן ושאל אותו לפשר הדבר. ענה לו השטן: "מאז שהמהנדס הגיע - הכל סבבה". התעצבן אלוהים ואמר לשטן:" אתה יודע שבדיוק בגלל זה אני אני לא שולח מהנדסים לגהנום, תחזיר אותו אלי במיידית, זו טעות". "קפוץ לי" ענה השטן. "אני אתבע אותך" אמר אלוהים. "איך?" ענה השטן, "כל עורכי הדין אצלי".

ארבעה חברים היו נוסעים בוקר בוקר לת"א ברכבת. שניים היו עו"ד ושניים מנהלים. עוה"ד היו קונים כרטיס אחד והמנהלים שניים. איך אתם עושים את זה? שאל אחד מהמנהלים. פשוט, ענה לו חברו: איך שעולים לרכבת, אנחנו נכנסים לשרותים, המבקר מגיע, דופק על הדלת ומבקש כרטיס. מוציאים יד ונותנים לו כרטיס. שמחו המנהלים על החסכון הצפוי, ולמחרת קנו רק כרטיס אחד. עוה"ד לא קנו אף כרטיס. נכנסו שני המנהלים לשרותים וחיכו למבקר. אחרי שתי דקות, דפק אחד מעוה"ד על דלת השרותים ואמר: "כרטיס בבקשה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...