מפרט ב-10000, כולל ציוד הקפי - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-10000, כולל ציוד הקפי

Cyb3r

Recommended Posts

הF900P תופס אצלי בעומק 49 ס"מ, אבל השולחן שלי הוא שולחן פינתי לכן זה לא ממש רלוונטי בשבילי :P

חוץ מזה, מסך די איכותי שנותן רזולוציות גבוהות ותדר ריענון די גבוהה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, נראהלי שאני אלך עם המפרט הזה:

comp.gif

הצעות לשיפור?

*החנות של זיבורד תהיה באג, כתבתי שם בטעות לוגיק ואין לי כרגע איך לערוך את זה [אני לא בבית]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נראהלי שאני אלך עם המפרט הזה:

comp.gif

הצעות לשיפור?

*החנות של זיבורד תהיה באג, כתבתי שם בטעות לוגיק ואין לי כרגע איך לערוך את זה [אני לא בבית]

תתחדש איתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל ביניהם, והם זה שווה את הירידה לכרטיס שהוא אוברקלוקר פחות טוב?

אגב, אני כנראה קונה את זה בחנות שקרובה לעבודה של אבא שלי הם נותנים לו מחירים מיוחדים, אגב, הם הציעו לי את הקירור הנ"ל של גיגהבייט במקום הביגטייפון, ואמרו שהם ימכרו לי אותו ב-200 שקלים:

GigaByte G-Power Pro, יש להם אותו כרגע במלאי, הוא נראה מאוד מרשים עם גוף ספיגת חום ומאוורר גדול להעיף אותו. האם הקירור הזה שווה משהו?

עריכה:

הנה קישור ושם הדגם:

http://www.giga-byte.com/Peripherals/Products/Products_GH-PDU21-MF.htm

GH-PDU21-MF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומר, שמע אתה חושב שאני מעדיף לקנות מנועה, ואחרי זה כשיש תקלה לסוע לצפון, או שהמחשב יהיה מתוקן מהר מאד ליד העבודה של אבא שלי? אני הייתי שם היום, ואף-על-פי שיש כמה יבואנים שהם לא עובדים איתם ממש חזק יש להם שירות טוב ואמין. הם לא איזו חנות נטושה בגודל חדרון וחצי.

הקירור הזה היהלי היום בידיים והיה רשום לו על האריזה שהוא מגיע ל 3200, לא 3500. זו טעות של האתר השני. הרעש הזה מספיק כדי למנוע ממני שינה בלילה? (למרות שאני תמיד יכול להנמיך אותו לפני שאני הולך לישון ב FCB המובנה) הביג טייפון מגיע לתוצאות יותר טובות מבחינת טמפ'?

ודנטון, אני אשאל שוב, מה ההבדל בין המסך 1750HQ ל 1780Q שהצעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, יש משהו לא מובן לגבי המסך הזה, ה-1750HQ, שמונע מלהמליץ עליו. קודם כל העובדה שבאתר היצרן אין זכר ל-1750HQ אלא רק לדגם 1750H שמגיע בכלל עם 12MS. כמו כן אין כמעט שום ביקורת רלוונטית על המסך הזה, ובביקורת שמצאתי על ה-1750H(לחץ כאן) נכתב כך:

Ok, bit of a confusing one here. Despite the L1750HQ model name around the back and an 8ms sticker slapped on the bezel, Ive been informed by LG that this monitor is actually a 12ms L1750H. Perhaps an 8ms one is due out soon? Anyway, as always I will take this 17in LCD at face value, and give you my opinion of its looks, features, build, performance and value.

אני בטוח שמדובר במסך טוב, רק שאין כ"כ על מה לבסס את זה, ובכלל לא ברור אם יש כאן 8MS או 12MS.

על ה-1780Q לעומת זאת יש ביקורות (קישור), ומדובר במסך מצויין שגם נראה נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...