מפרט ב-10000, כולל ציוד הקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב-10000, כולל ציוד הקפי

Cyb3r

Recommended Posts

המפרט האחרון לא מתאים. ובכללי לא הבנתי אותו.

ממתי מסך LCD 17 אינץ עולה 1800 שקלים?

ועוד ? המסכים שלהם ממוצעים .

נ.ב.

תוכל להחליף את הדיסק הקשיח שתומך בSATA 2 לאחד שתומך ב-SATA רגיל. ההבדל ממש זניח,וההבדל במחיר משמעותי.

ובשני המפרטים השקעת בתצוגה אבל חיפפת בסאונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה חיפף בסאונד? האלטק לנסינג ATP3 מאוד איכותיים יחסית למחיר שלהם.

ו JC, ה F900P לא שמן במיוחד, נכון?

להחליף את ה SATAII ב SATA רגיל עכשיו כשהמחירים לכוננים קשיחים ברצפה לא בא בחשבון.

בינתיים הכי נראה לי המפרט של JC, רק חבל שלא הצלחת לכלול את ה 518 :( ואת המארז אני אשנה.

אפשר להוריד את המקלדת ולקחת את ה 518, ואת הזיבורד אני אקנה מאוחר יותר :)

*ההבדל במחירים בין SATAII ל SATA לא עולה על 30 ש"ח ב 160 ג'יגה, וחבל לקחת SATA רגיל כדי לחסוך 30 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב שאתה אומר דבר כזה אתה צריך לגבות את עצמך, אם תקרא את מה שפותח הת'רד אמר רשום שם משחקים ואוברקלוק.

בנוגע למשחקים ל-JC יש 7800GTX הוא מגיע עם 24 צינורות ולך יש X800XL שמגיע עם 16 צינורות עיבוד, אני לא צריך לומר לך איזה כרטיס יותר חזק נכון? והמסך CRT שהוא שם מגיע לרזולוציות הרבה יותר גבוהות מאשר ה-LCD ששמת וזה חשוב למשחקים.

בנוגע לאוברקלוק, יש לכם את אותם חלקים פחות או יותר אך מעבד 3200 יותר נוח לאוברקלוק בגלל שיש לו מכפלה של 10.

בקיצור המפרט שלו יותר טוב, אלא אם תוכיח אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על איזה מפרט תמליצו לי, הראשון או השני של דנטון? הראשון יותר טוב מבחינת וציוד היקפי אבל השני יותר טוב בחומרה... חבל שאי אפשר "לרקוד על שתי מסיבות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEMAN אם אין לך משהו חכם לאמר אל תעשה את זה, סייג לחוכמה שתיקה.

אז מה אם הוא חרג ב-300 שח (אתה חרגת ב-400 שח במפרט של 3000 שח), המפרט סוף הדרך והוא שאל על איזה מהמפרטים שלו ללכת כך שזה לא מפריע לו.

ובכלל לא הייתי מעיז לשים LCD עם 7800GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVEMAN אם אין לך משהו חכם לאמר אל תעשה את זה, סייג לחוכמה שתיקה.

אז מה אם הוא חרג ב-300 שח (אתה חרגת ב-400 שח במפרט של 3000 שח), המפרט סוף הדרך והוא שאל על איזה מהמפרטים שלו ללכת כך שזה לא מפריע לו.

ובכלל לא הייתי מעיז לשים LCD עם 7800GTX.

אתה כזה משועמם אם אתה עדיין זוכר את החריגה ההיא ממפרט לפני אלוהים יודע כמה זמן.גם אני לא הייתי שם 7800GTX על LCD.לדעתי לשים 3500 שקל על כרטיס מסך זה בזבוז לא נורמלי.

מה רע ב CRT??

לא אמרתי שרע ,אני הייתי מעדיף בכל מצב LCD איכותי.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כזה משועמם אם אתה עדיין זוכר את החריגה ההיא ממפרט לפני אלוהים יודע כמה זמן.גם אני לא הייתי שם 7800GTX על LCD.לדעתי לשים 3500 שקל על כרטיס מסך זה בזבוז לא נורמלי.לא אמרתי  שרע ,אני הייתי מעדיף בכל מצב LCD איכותי.

אז למה אתה שם את הכרטיס הזה?

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=130925.10

בקיצור נוח לך להגיד מה שבא לך בסיטואציות שונות כדי להוציא את עצמך תותח. דוגמאות: 512 מספיק למשחקים, חריגות, לשים 3500 שח על כרטיס מסך.......

עדיף שתשתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מנסה להוכיח שום דבר לאף אחד ,בטח לא לאחד כמוך.

רואים שאתה קטנוני.

ולבן אדם ההוא שמתי 7800GTX כי זה מה שהוא רצה.הבן אדם עכשיו ששמתי לו X800XL יש עכשיו גיפה 2...

אז ,סתום תפה דבר יפה ושב בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה כל כך בולשיטר שיצאת ככה קטן.

באמת עדיף שלא תגיב כי אתה רק עושה צחוק מעצמך, אתה תמיד נוגד את עצמך שנוח לך אז פשוט אל תגיב וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...