המקלדת הכי מדהימה בכול העולם - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המקלדת הכי מדהימה בכול העולם

blabla2002

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחחח נדלקתי על הקיצור ל eMule !  :xyxthumbs: ללא ספק אחד הכפתורים הכי שימושיים... אפילו תיכנתי אחד כזה במקלדת שלי אבל עדיין אין לי את התמונה  :-\

זה מדהים איך הטכנולוגיה מתקדמת רק אתמול קראתי על כך שמתכננים בעתיד לבנות טלוויזיות לפי "בלוקים" (בעזרת טכנולוגית ה oled) כלומר שאתה יכול "לשדרג" מ80 אינץ' ל120 אינץ' ותאורתית עם מחיר נמוך בעתיד הלא רחוק יהיה לי TV-WALL ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נדלקתי על הקיצור ל eMule ! :xyxthumbs: ללא ספק אחד הכפתורים הכי שימושיים... אפילו תיכנתי אחד כזה במקלדת שלי אבל עדיין אין לי את התמונה

מה שימושי בקיצור לאמיול?..

חחח אני לוחץ על הכפתור הזה פעם בחודש חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח נדלקתי על הקיצור ל eMule ! :xyxthumbs: ללא ספק אחד הכפתורים הכי שימושיים... אפילו תיכנתי אחד כזה במקלדת שלי אבל עדיין אין לי את התמונה :-\

זה מדהים איך הטכנולוגיה מתקדמת רק אתמול קראתי על כך שמתכננים בעתיד לבנות טלוויזיות לפי "בלוקים" (בעזרת טכנולוגית ה oled) כלומר שאתה יכול "לשדרג" מ80 אינץ' ל120 אינץ' ותאורתית עם מחיר נמוך בעתיד הלא רחוק יהיה לי TV-WALL ;D

אתה יכול להשתמש או במקרן או בהרבה מסכי LCD בלי מסגרת(כמובן שהעלות תהייה גבוהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש או במקרן או בהרבה מסכי LCD בלי מסגרת(כמובן שהעלות תהייה גבוהה).

שם המשחק פה הוא עלות... עם מחירים כמו היום זה בלטי אפשרי לאזרח הפשוט...

מקרן הוא לא הכי איכותי כמו LCD וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח יעלה באיזור ה1,500 שקל. ומי מספיק דפוק כדי לקנות מקלדת במחיר הזה? זה גאדג'ט, ואחד המגניבים שבהם. אבל זה יהיה יקר מדי כדי להיות פרקטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה יהיה שליש מהמחיר שאמרת, אבל אני לא יודע, נחכה ונראה...

אני מקווה שנראה... :yelclap:

איפה אתה חיי תגיד לי?...

שליש מ 1500?...

זה אפילו לא העלות של היצור!...

אפילו זי בורד בתחילת דרכה עלתה יותר....

המחיר שלה יהיה בין 200 ל 300 דולר!

לא נראה לי שזה יותר מידיי בשביל דבר כזה... ועוד זה אלחוטי!...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. רשום שזה יעלה קצת פחות מפלאפון טוב... בהנחה שגם אצלהם המכירים של הפלאפונים הנורמאלים הם בין 2000 ל-3000 שקל...אני לא בטוח שהמקלדת הזאת תהיה ממש פופולארית בעולם.. לא משנה כמה היא מדליקה..

אגב.. מקלדות כאלו כבר יוצרו בעבר, פשוט עם מסכי LCD פשוטים יותר, גם הן היו יקרות מידי בשביל שיהיו שוות את הכסף.

הבעייה הכי גדולה שלהם היא שתוכנות לא מדווחות למערכת מה כפתור מסויים עושה אצלהם, מבחינת התוכנה היא תמיד שולחת את אותו קוד כפתור, היא אינה אומרת למערכת הפעלה מה הכפתור הזה עושה... כלאמר, אין תמיכה במקלדת מבחינת התוכנה...

בשביל לראות את הכפתורים כמו שהם מראים בתמונות (נגיד פונקציות במשחק או תוכנה מסויימת) תצטרכו לתכנן את המקלדת לכל תוכנה ומשחק שיש לכם, וגם להפעיל את זה לפני המשחק (בהנחה שאין זיהוי אוטומטי).. כמובן, כל פעם שתשנו מקש בתוכנה או במשחק, תצטרכו לצאת אל התוכנה של המקלדת, ולעדכן גם אותה.

קיצר, זה נראה טוב, אבל זה בזבוז של זמן (וכמו שכבר אמרתי, יש כאלו מקלדות כבר).

הפתרון הכי אלגנטי והכי זול יהיה שילוב של מקלדת חלקה (כמו das keyboard) ומקרן שיקרין על המקשים את הפונקציה שלהם. כמובן, גם פה זה לא פותר את הבעייה שצריך לתכנת את המקלדת לכל תוכנה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שתוהים...

Frequently Answered Answers about the Optimus keyboard :

It's in initial stage of production

We hope it will be released in 2006

It will cost less than a good mobile phone

It will be real

It will be OS-independent (at least it can work in some default state with any OS)

It will support any language or layout

Moscow is the capital of Russia

Each key could be programmed to produce any sequence

It will be an open-source keyboard, SDK will be available

Some day it will be split ('ergonomic')

It will most likely use technology (e-paper is sooo slow)

Our studio is located two blocks from the Kremlin

It will feature a key-saver

Keys will use animation when needed

It has numeric keypad because we love it

There's no snow in Moscow during Summer

It will be available worldwide (why not?)

OEM will be possible (why not?)

Contact us for hi-res images, or interview inquires

rofl זה קרע אותי.. ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח.. רשום שזה יעלה קצת פחות מפלאפון טוב... בהנחה שגם אצלהם המכירים של הפלאפונים הנורמאלים הם בין 2000 ל-3000 שקל...אני לא בטוח שהמקלדת הזאת תהיה ממש פופולארית בעולם.. לא משנה כמה היא מדליקה..

אגב.. מקלדות כאלו כבר יוצרו בעבר, פשוט עם מסכי LCD פשוטים יותר, גם הן היו יקרות מידי בשביל שיהיו שוות את הכסף.

הבעייה הכי גדולה שלהם היא שתוכנות לא מדווחות למערכת מה כפתור מסויים עושה אצלהם, מבחינת התוכנה היא תמיד שולחת את אותו קוד כפתור, היא אינה אומרת למערכת הפעלה מה הכפתור הזה עושה... כלאמר, אין תמיכה במקלדת מבחינת התוכנה...

בשביל לראות את הכפתורים כמו שהם מראים בתמונות (נגיד פונקציות במשחק או תוכנה מסויימת) תצטרכו לתכנן את המקלדת לכל תוכנה ומשחק שיש לכם, וגם להפעיל את זה לפני המשחק (בהנחה שאין זיהוי אוטומטי).. כמובן, כל פעם שתשנו מקש בתוכנה או במשחק, תצטרכו לצאת אל התוכנה של המקלדת, ולעדכן גם אותה.

קיצר, זה נראה טוב, אבל זה בזבוז של זמן (וכמו שכבר אמרתי, יש כאלו מקלדות כבר).

הפתרון הכי אלגנטי והכי זול יהיה שילוב של מקלדת חלקה (כמו das keyboard) ומקרן שיקרין על המקשים את הפונקציה שלהם. כמובן, גם פה זה לא פותר את הבעייה שצריך לתכנת את המקלדת לכל תוכנה קיימת.

בהחלט, עם קצת יצירתיות וקצת ידע בתוכנה, אפשר פשוט לקחת מסך LCD קטן, להדביק עליו מסך מגע ולכתוב איזה דרייבר פשוט.

האתגר הגדול הוא לכתוב איזה SDK ולגרום לכל יצרני התוכנה לאמץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...