האם יהיה הבדל גדול בין 2GB ל1GB והאם כדאי להשקיע ב2GB ? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יהיה הבדל גדול בין 2GB ל1GB והאם כדאי להשקיע ב2GB ?

888

Recommended Posts

אני מסכים עם מקפליי..

נגיד אתה רוצה להוריד קבצים בקאזה ולשחק באטלפילד? אתה לא רוצה להפסיק באמצע הורדה של סרט?

או נגיד אתה רוצה לשחק ולהריץ תוכנה שמקליטה מה שאתה עושה?

או לעבוד באיזה תוכנה כבדה ממש של מולטימדיה ולא להפסיק לשמוע מוסיקה באותו זמן?

זה לא קריטי ולא כלכך נחוץ 2 GB, אבל אם כבר השקעת בHD גדול, השקעת במסך טוב ויש לך מערכת פצצה , אתה רוצה מערכת שתחזיק הרבה זמן עם ביצועים ללא פשרות (ותקציב לא מוגבל), זה חכם לשים 2 GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא קריטי ולא כלכך נחוץ 2 GB, אבל אם כבר השקעת בHD גדול, השקעת במסך טוב ויש לך מערכת פצצה , אתה רוצה מערכת שתחזיק הרבה זמן עם ביצועים ללא פשרות (ותקציב לא מוגבל), זה חכם לשים 2 GB.

באופן כללי אפשר לומר , שככל שקונים  מערכת טובה יותר , היא תחזיק יותר זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 1 GB ו-BF רץ לי חלק חוץ מאולי הדקה הראשונה..1 GB זה הכרחי כיום אין ספק...אבל 2 GB זה מיותר....מה גם שעד שתצטרך 2 GB אז הראם יעלה פחות....ראם תמיד אפשר להוסיף זה לא כמו כרטיס מסך שצריך להחליף (אלא אם כן יש אפשרות ל-SLI) ככה שכיום BF2 זה המשחק היחיד שמנצל 1 GB יפה....ואולי גם Ameicas Army כי הוא מתוכנת בטיפשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אתה רוצה לפתוח שרת למישחק רשת על המחשב שלך ה 2GB יהיה מאוד שימושי.

בעיקרון כשיצא ה לונגהורנ (הוינדוס החדש שיזלול זיכרון-דרישה מינימלית 512) ויהיה בלך יש לשחק במישחק כבד ה 2GB יהיה שימושי...

אבל אני אומר שעדף לחקות כי ה DDR3 יהיה מהיר פי 3 מהזיכרונות של היום...עכשיו לא שווה להשקיע ועם כבר לקנות רגיל אז עוד כמה חודשים כי כל חודש הוא יורב מחיר..ככה שעוד חצי שנה תקנה 2GB במחיר של 1GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...