האם יהיה הבדל גדול בין 2GB ל1GB והאם כדאי להשקיע ב2GB ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יהיה הבדל גדול בין 2GB ל1GB והאם כדאי להשקיע ב2GB ?

888

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בטח מדבר על Boiling Point.. אני מאמין שזה איזה פאק בייצור של המשחק שיתוקן בפאצ' ובגלל זה הוא צורך כל כך הרבה .. עובדה שמשחקים שמשתמשים במנוע גרפי הרבה יותר כבד ובעלי סביבות גדולות הרבה יותר משתמשים בפחות ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תתקין 2, ותתחיל לשחק.

2. תעשה alt+tab במהלך המשחק.

3. תפעיל משהו אחרי שעשית alt+tab, תסגור אותו ותחזור למשחק.

3 דוגמאות פשוטות איפה הביצועים פשוט יקפצו במעבר בין 1GB ל-2GB

יכול להיות שהיום רשימת המשחקים שנהנים מ-2GB קצרה (היא בכל מקרה לא ריקה), אבל אין שום סיבה לחשוב שהיא לא תתארך בצורה משמעותית בשנים הקרובות. הבעיה העיקרית כאן עם קניית 2GB היא לא השיפור בביצועים שזה נותן ללא שום ספק, אלא המחיר בישראל, ואולי גם יכולות האוברקלוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הויכוח הזה מיותר

אני לא חושב שזה העניין כאן, בכל מקרה אני חושב שמולטיטסקינג כזה זה עניין מאוד נוח, ואתה לא נתת שום סיבה רצינית שפוסלת את העניין. עצם זה שאתה לא תעשה את זה לא אומר שמישהו אחר לא יעשה את זה.

העניין הוא שיש מקום שבו 2GB נותן שיפור עצום ומוחשי ביותר, אני לא ראיתי פה עדיין משהו שסותר את מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שבישראל זה לא שווה את הכסף, וכנראה שבמערכות בתקציב של נגיד 7000-8000 ומטה זה באמת נכון. אבל אם אתה מחפש איפה להשקיע במערכת משחקים חזקה, 2GB זה ללא ספק אפשרות שהייתי הולך עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...