הקץ לסכסוך ? - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לסכסוך ?

udicol

Recommended Posts

אני לא קראתי לך SSMAN או נאצי, אני אמרתי שמהדברים שאמרת,

צריך להכנס בהם ולעשות להם שואה אבל שואה שואה מה שהילטר ניסה לעשות

אבל הפעם לזיין להם תצורה ולא להשאיר אחד חי

אתה נשמע כמו SSMAN טיפוסי

זה בדיוק כמו שאנשי הSS אמרו, "לא להשאיר יהודי אחד חי"

יופי הפתרון שלך הוא לא פתרון,

"להרוג את כולם" "לגרש את כולם" זה לא פתרון מעשי. אתה יודע שזה לא אפשרי...

ורד מהנושא הזה, זה לא קשור לדיון,

תחזור להתנתקות, ל"קץ לסכסוך" או לאמרה שאיש החמאס אמר, לא לשואה ולא לנאצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי נסגור את הסכסוך שיש בין הערבים ליהודים

אוקי ?

אני סהכ אומר שזה לא יגמר ותמיד ימשיך הבלאגן פה

וזהו אין לי מה להוסיף

ואם זכור לי החאמס הוא זה שמנסה לטרפד עכשיו תשטח עם הקסאמים אז מה עכשיו הוא משחק אותה מתמודד על פרס נובל לשלום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד... למי שחושב שהערבים לא יכולים לבצע בנו רצח עם כי היום "הכל בתקשורת" וכו' הוא חי בסרט כחול גרמני - מנותק מהמציאות...

נכון, מדינת לא מסוגלת לעשות כל דבר, כי בניגוד למה שחלק מהאנשים מאמינים, מדינת היא מדינה ששואפת לנאורות, עד כמה שזה אפשרי, מדינה דמוקרטית שבה יש לעיתונות חופש. אם יבוצע בנו רצח עם, זה יהיה במדינה ערבית חשוכה, נוסח המדינות הערביות האחרות.. אבל נניח שהעולם ידע. האם יגיב?

תסתכלו על הנשק הגרעיני של אירן... מישהו בעולם נוקף אצבע חוץ מלאיים עליהם כל הזמן? ונראה לכם שהם שמים על מישהו? הערבים מעולים בלתמרן את העולם, כי בניגוד לאנשים תרבותיים, הם יכולים לשקר בלי להניג עפעף - בגלל זה הם פוליטיקאים מעולים. ראיתי ראיון עם ערפת כשהוא היה נצור, וכמעט בכיתי מהזדהות איתו - עד כדי כך...

בקיצור, אם לגבי הנשק האירני לא עושים שום דבר, וזה משהו שממש יאיים עליהם פיסית, בטח שרצח של יהודים לא יעניין אף אחד, כשלא תהיינה של זה בתקשורת או משהו כזה... כי לא ירשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כול התרד ואת כול ההתפלספויות שלכם אבל אני יגיד משהו שאני הבנתי כבר מזמן וכול בנאדם שעדיין לא הבין את זה חי בסרט.

הפלסטינאים לא יפסיקו אף פעם עם כול הפעולות שלהם הם יפסיקו רק אם נקפוץ לשחיה בים! כול מי שחושב שיהיה כאן שלום מצטער מאוד להגיד את זה חי בסרט זה לא יקרה!.

ההתנתקות לא באה להביא שלום או רגיעה היא באה לעשות שני דברים לקבוע גבול ולהבטיח רוב יהודי במדינה ב30 שנה הקרובות(דברים שראיתי שהזכירו פה, "ברטון").

לא יהיה שלום ולא תיהיה שום הפסקה של ההתנתקות גם אחרי שהם יקבלו את השטחים וזה בגלל שלפלסטינאים יש בעיה הם חיים בחלום הם לא מוכנים להשתחרר ממנו מבחינתם אנחנו לא חלק מהמקום הזה אנחנו צריכים להיזרק לים ושום דבר חוץ מהיפכחות שאני לא חושב שתיקרה לא ישנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שנחמד לי להשתתף בדיון שפרט למספר (די מצומצם) של תגובות הוא ענייני ותרבותי, אני חייב לפרוש ממנו עקב מחסור בזמן, מה גם שאני לא חושב שמישהו מהתומכים יוכל לשכנע מישהו מהמתנגדים ולהיפך (ע"ע ההתדיינות הארוכה שלי עם Borg בנושא).

בהצלחה לכל המשכנעים, ונתראה ב-15 לאוגוסט ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום הערבים לא יכולים לבצע בנו רצח עם (כרגע) כי אין להם את האמצעים (חוץ מאירן אבל הם לא ערבים... שהלוואי וכל פרויייקט הגרעין שלהם יתפוצץ להם בפנים)

הפלסטינים לא יפסיקו לחלום ולנסות לממש את "פלסטין השלמה" , ברור, אבל כל עוד נהיה מאוחדים אין להם סיכוי לממש אותו.

רק למה שתהה על הכוונות של הערבים:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3114676,00.html

וזה ערבי שיש לו תעודת זהות כחולה!

השייח ראאד סלאח צריך לשבת עוד הרבה זמן בכלא.

הבעיה היא שיש לו תמיכה רחבה מאוד בארץ (שמעתי איך מדברים עליו עם המעט ערבית שאני יודע... ועוד מפי ערבים שלומדים במכללת רופין, איפה שאני לומד)

אני (לא יודע מה עם אחרים) יודע שזאת המטרה של הערבים אזרחי ובגלל זה צריך בדרכים מסויימות לעשות חילופי שטחים (מיהודה ושומרון) כדי שהגושים הגדולים של אום אל פחם והמשולש יהיו בשליטה פלסטינית, אז הם יתחננו לחזור לישראל, נראה אותם הורסים את המדינה משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן צריך לעשות חילופי שטחים, אבל לא בלחץ של טרור! מה שקורה היום עם ההתנתקות, זה כניעה לטרור! ברגע שהערבים הפרו את השקט והתחילו לירות, הייה צריך להקפיא את התוכנית, לפתוח את הרצועה, ולהפנות את החיילים לדיכוי המחבלים, ולא להעמיד אותם במחסומים כדי שלפסיכים של הימין תהייה מטרה נייחת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה. ארה"ב וישראל לא מפעילות מספיק כוח? רוסיה כבר הפעילה הרבה יותר כוח, גם בצ'צניה וגם באפגניסטן. בובות ממולכדות, אש ארטילירה והפצצות אוויר על כפרים וערים, הכנסת כוחות שיריון גדולים לריכוזי אוכלוסיה ושאר שעשועים. מה יצא להם מזה? כלום. למה הם היו יכולים לעשות את זה מלכתחילה? כי יש להם יכולת הרתעה עצומה. לכן, לא רק שמדינת לא יכולה לבצע את מה שאתה מציע, גם אם היא תבצע אותם לא יושגו שום תוצאות, חוץ מהגדלת מספר הטרוריסטים. הדרך היחידה באמת לנצח את הטרור הוא לרצוח את כל הפלסטינים. פתרון קצת קיצוני, לדעתי, ואני מאוד מקווה שגם לדעתך. גם אם תגרש אותם מכאן, לא ייפסק הטרור. להפך, רק תרגיז הרבה מדינות ערביות שיישמחו לספק נשק ובסיסי אימונים לטרוריסטים. מעבר לזה, קל להגיד "שיפגיזו אותם 24 שעות ביממה". אתה זה שצריך להפגיז? חשבת פעם על האנשים שיצטרכו למלא כאלה פקודות?

אנשים צריכים להתחיל להבין שפתרון צבאי לא יעבוד. אלא אם כן תהיה מדינת מוכנה לנקוט באמצעים קיצונייים עד מאוד, ולמרבה המזל היא לא, יש צורך בפתרון מסוג אחר.   

אם מדינת רוצה לשרוד, אז היא צריכה להתעלם מכל העולם ולעשות את מה שטוב לה.

ארה"ב וישראל בקושי מפעילות כוח, וגם רוסיה לא הפעילה מספיק כוח לטעמי.

בערים הפלשתיניות יש הרבה מאוד מה להחריב, ואני לא מדבר על החרבה של בתים ריקים.

הסיבה לכך שאף אחד לא יתערב בסכסוך הזה היא מספר בעל 3 ספרות (ככל הנראה) - מספר פצצות האטום שישראל מחזיקה בארסנל שלה.

אתה חושב על השוטרים והחיילים שצריכים לבצע פקודות לא חוקיות בעליל ולהילחם באזרחים יהודים לא מזויינים?

אנשים צריכים להתחיל להבין שפתרון צבאי זה הדבר היחיד שיעבוד!

הרעיון הזה שהוצע ע"י (חלקים ממנו) bla7 הרבה יותר מציאותי והגיוני מהרעיון הבלתי אפשרי לחוקה גזענית ומדינת אפרטהייד מהיסוד.

למעשה אתה תממש את כל מה שהפלסטינים מתלוננים עליו היום, דבר שהוא במצב הנוכחי חסר כל שחר.

ירדן היא מדינה עם רוב פלסטיני, אבל היא מדינה האשמית בראשות הממלכה האשמית.

אין אפשרות להעביר אנשים למדינה שלא רוצה לקבלם.

מה שאתה מציע עוד, בקשר לסיני, נשמע הגיוני, כי אחרי הכל עזה היתה חלק מסיני פעם, וצריך לבדוק את זה...

אבל בחיים לא יצליחו לפנות ערים גדולות כמו ג'נין/שכם/טול כרם/קלקליה/חברון, זה פשוט בלתי מעשי.

העברת אוכלוסיה של מיליונים... אם חושבים על זה רגע, מבינים שזה לא אפשרי.

פתרון כזה חייב להיות בכח הזרוע, שמזכיר משטרים אפלים משהו (והכוונה היא העברת אוכלוסיה זרה, ולא אוכלוסית עמך)

אני מבין שאתה לא מעוניין בדמוקרטיה במדינות ערב (אני גם לא חושב שהם מוכנים לדמוקרטיה). אם ירדן הייתה מדינה דמוקרטית, אז היא היתה מדינה פלשתינית. בכל אופן, הפלשתינים ביהודה ושומרון הם למעשה אזרחים ירדנים לשעבר, וראוי שהן יחזרו לירדן.

אני גם לא רוצה לקבל את הפלשתינים בארץ ישראל.

רצועת עזה היא לא חלק מסיני, אלא חלק בלתי נפרד מהנגב המערבי. אפשר להעביר את כל הפלשתינים מעזה לשטח בחצי האי סיני, או להעביר להם את רצועת עזה בנוסף לשטח בחצי האי סיני בהסכם דו-צדדי שיבטיח שלום יציב ובר-קיימא.

אפשר בהחלט לפנות את כל הערים הפלשתיניות. קיימות תוכניות מלאות ומפורטות לביצוע מהלך כזה.

אפשר בהחלט להעביר אוכלוסייה של מליונים. הדבר בוצע בהצלחה במעבר אוכלוסייה בין יוון וטורקיה (מדובר באוכלוסיות גדולות בהרבה מהאוכלוסייה הפלשתינית).

הפעלת הצבא כנגד יהודים אסורה. לעומת זאת, מותר להפעיל את הצבא כנגד פלשתינים עויינים.

היום הערבים לא יכולים לבצע בנו רצח עם (כרגע) כי אין להם את האמצעים (חוץ מאירן אבל הם לא ערבים... שהלוואי וכל פרויייקט הגרעין שלהם יתפוצץ להם בפנים)

תגיד RK, אתה אדם דתי? לא שזה לא בסדר, פשוט אלוהים לא ישמיד את מתקני הגרעין האיראניים (וכנראה שגם לא ארה"ב).

ישראל צריכה להשמיד את איראן, לפני שלאיראן תהיה היכולת להשמיד את מדינת (לא מדובר בזמן רב).

הפלסטינים לא יפסיקו לחלום ולנסות לממש את "פלסטין השלמה" , ברור, אבל כל עוד נהיה מאוחדים אין להם סיכוי לממש אותו.

אם אתה רוצה שנהיה מאוחדים, אז תילחם בפלשתינים במקום ביהודים, ותעשה טרנספר לפלשתינים במקום ליהודים.

השייח ראאד סלאח צריך לשבת עוד הרבה זמן בכלא.

הבעיה היא שיש לו תמיכה רחבה מאוד בארץ (שמעתי איך מדברים עליו עם המעט ערבית שאני יודע... ועוד מפי ערבים שלומדים במכללת רופין, איפה שאני לומד)

מה הבעיה?

תנעל אותו בכלא ותזרוק את המפתח.

אני (לא יודע מה עם אחרים) יודע שזאת המטרה של הערבים אזרחי ישראל ובגלל זה צריך בדרכים מסויימות לעשות חילופי שטחים (מיהודה ושומרון) כדי שהגושים הגדולים של אום אל פחם והמשולש יהיו בשליטה פלסטינית, אז הם יתחננו לחזור לישראל, נראה אותם הורסים את המדינה משם.

במקום לעשות חילופי שטחים, צריך לעשות חילופי אוכלוסיה.

היהודים גורשו מאצות ערב ועלו לארץ ישראל. עכשיו, הגיע הזמן שהערבים יסולקו מארץ ישראל ויחזרו לארצות ערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדינת רוצה לשרוד, אז היא צריכה להתעלם מכל העולם ולעשות את מה שטוב לה.

ארה"ב וישראל בקושי מפעילות כוח, וגם רוסיה לא הפעילה מספיק כוח לטעמי.

בערים הפלשתיניות יש הרבה מאוד מה להחריב, ואני לא מדבר על החרבה של בתים ריקים.

הסיבה לכך שאף אחד לא יתערב בסכסוך הזה היא מספר בעל 3 ספרות (ככל הנראה) - מספר פצצות האטום שישראל מחזיקה בארסנל שלה.

א) מדינת לא יכולה לשרוד ללא תמיכה גורפת של העולם המערבי. אין לנו שום משאבים לקיים כלכלה מנותקת משאר העולם. ברגע שהמיליארדים מארה"ב יפסיקו להגיע, יאזל כל הדלק לטנקים ויאזלו כל הפצצות למטוסים.

אם יש לי שכן שנורא נורא מעצבן אותי, שומע מוזיקה באמצע הלילה ושורט לי את האוטו, אני יכול כמובן לירות בו - ואז הוא כבר לא יציק לי יותר, אבל אני גם אצטרך להתמודד עם ההשלכות של זה, וכך גם מדינת - אם היא תחליט לנתק את כל הקשרים עם המדינות האחרות (בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף ע"י ביצוע ג'נוסייד).

מדינת קמה בזכות העולם ושרדה רק בזכותו (מי אתה חושב ייצר את הטנקים הראשונים שלנו? בן גוריון בבית שלו בשדה בוקר?), להפנות לו עורף יגרום לחיסול המדינה מהר יותר מכפי שכל מדינות ערב גם יחד יוכלו לעשות זאת.

ב) רוסיה לא מפעילה מספיק כח? הם עשו הכל (ממש הכל) מלבד שימוש בנשק גרעיני ו/או כימי/ביולוגי. אם זה מה שאתה קורא לו "לא מספיק", אז ממש אין לי מה לומר לך. אתה הרי חושב ש"מספיק" זה לא פחות מרצח המוני וחסר אבחנה של אנשים שאתרע מזלם והם נולדו להורים הלא נכונים.

ג) נכון, בערים הפלשתיניות יש הרבה מה להחריב וגם אני לא מדבר על בתים ריקים. המחבלים המתאבדים חושבים בדיוק אותו הדבר, רק לגבי ערי ישראל. או בקיצור - איך אתה רוצה להרוג את הפלשתינים? בגז? בנשק גרעיני? "סתם" ירי?

ד) חחחחחחחחחח !! מספר פצצות הגרעין של ישראל ממש לא מעניין אף אחד. אבל ממש. כמו שהסברתי בסעיף א), אף אחד לא צריך להתערב אקטיבית בסכסוך כדי להרוס את המדינה, אז אולי אתה מציע שאנחנו נפציץ בנשק גרעיני את ארה"ב ובריטניה אם הן יפסיקו את קשרי המסחר איתנו? (ובוא נתעלם רגע מהנקודה שאנחנו לא כל כך יכולים לעשות זאת מבחינה מבצעית - לא מדובר כאן על איזו מדינה ערבית עם אמל"ח סוג ז' משנות ה-70).

באמת נראה לך שמישהו יטרח לפלוש לישראל אם נתחיל פתאום להפציץ את כל הערים הפלשתיניות? אתה חי בסרט, אמברגו אחד קטן והבעיה הפלשתינית תפטר, ולא ממש כמו שאתה מקווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) מדינת לא יכולה לשרוד ללא תמיכה גורפת של העולם המערבי. אין לנו שום משאבים לקיים כלכלה מנותקת משאר העולם. ברגע שהמיליארדים מארה"ב יפסיקו להגיע, יאזל כל הדלק לטנקים ויאזלו כל הפצצות למטוסים.

אם יש לי שכן שנורא נורא מעצבן אותי, שומע מוזיקה באמצע הלילה ושורט לי את האוטו, אני יכול כמובן לירות בו - ואז הוא כבר לא יציק לי יותר, אבל אני גם אצטרך להתמודד עם ההשלכות של זה, וכך גם מדינת - אם היא תחליט לנתק את כל הקשרים עם המדינות האחרות (בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף ע"י ביצוע ג'נוסייד).

מדינת קמה בזכות העולם ושרדה רק בזכותו (מי אתה חושב ייצר את הטנקים הראשונים שלנו? בן גוריון בבית שלו בשדה בוקר?), להפנות לו עורף יגרום לחיסול המדינה מהר יותר מכפי שכל מדינות ערב גם יחד יוכלו לעשות זאת.

כל העולם מוכה הטרור יודע שהפלשתינים הם טרוריסטים, ובסתר ליבם הם יודו לנו אם אנחנו ניפטר מהם.

המקסימום שיכול לקרות זה גינויים מהשפה לחוץ ואולי סנקציות מסויימות לכמה חודשים לכל היותר. אני בטוח שנוכל לשרוד את זה, ואף לצאת מחוזקים.

ב) רוסיה לא מפעילה מספיק כח? הם עשו הכל (ממש הכל) מלבד שימוש בנשק גרעיני ו/או כימי/ביולוגי. אם זה מה שאתה קורא לו "לא מספיק", אז ממש אין לי מה לומר לך. אתה הרי חושב ש"מספיק" זה לא פחות מרצח המוני וחסר אבחנה של אנשים שאתרע מזלם והם נולדו להורים הלא נכונים.

רוסיה הפעילה הרבה מאוד כוח, אבל לא מספיק כוח, והיא לא פעלה בנחישות מספקת למיגור הטרור.

אני גם לא שולל שימוש בנשק לא קונבנציונאלי כתגובה על פיגועי התאבדות המוניים המבוצעים מתוך אוכלוסייה שרובה המוחלט (למעלה מ-90%) תומכים בארגוני הטרור ובפיגועי התאבדות. אם כי, אין צורך בהפעלת נשק גרעיני כנגד הפלשתינים. אפשר להביס אותם בקלות באמצעות מספר סוללות תותחים וכמה טייסות.

ג) נכון, בערים הפלשתיניות יש הרבה מה להחריב וגם אני לא מדבר על בתים ריקים. המחבלים המתאבדים חושבים בדיוק אותו הדבר, רק לגבי ערי . או בקיצור - איך אתה רוצה להרוג את הפלשתינים? בגז? בנשק גרעיני? "סתם" ירי?

עין תחת עין. שן תחת שן.

הפלשתינים יורים פצמ"רים וקסאמים ללא אבחנה על ישובים יהודים והורגים אזרחים חפים מפשע. בתגובה, יש לירות מטחי פגזים בלתי פוסקים על הערים הפלשתיניות בפיזור רחב, עד להשגת כניעה מלאה וללא תנאים של הפלשתינים.

ד) חחחחחחחחחח !! מספר פצצות הגרעין של ישראל ממש לא מעניין אף אחד. אבל ממש. כמו שהסברתי בסעיף א), אף אחד לא צריך להתערב אקטיבית בסכסוך כדי להרוס את המדינה, אז אולי אתה מציע שאנחנו נפציץ בנשק גרעיני את ארה"ב ובריטניה אם הן יפסיקו את קשרי המסחר איתנו? (ובוא נתעלם רגע מהנקודה שאנחנו לא כל כך יכולים לעשות זאת מבחינה מבצעית - לא מדובר כאן על איזו מדינה ערבית עם אמל"ח סוג ז' משנות ה-70).

באמת נראה לך שמישהו יטרח לפלוש לישראל אם נתחיל פתאום להפציץ את כל הערים הפלשתיניות? אתה חי בסרט, אמברגו אחד קטן והבעיה הפלשתינית תפטר, ולא ממש כמו שאתה מקווה.

הארסנל הגרעיני של ישראל מכוון כנגד ארצות ערב ורוסיה (במידה והיא תחליט להתערב).

אמברגו קטן לא יהרוס את המדינה, ואני סמוך ובטוח כי הלחץ הבינלאומי של יהודי התפוצות יסיר אותו במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא מעוניין בדמוקרטיה במדינות ערב (אני גם לא חושב שהם מוכנים לדמוקרטיה). אם ירדן הייתה מדינה דמוקרטית, אז היא היתה מדינה פלשתינית. בכל אופן, הפלשתינים ביהודה ושומרון הם למעשה אזרחים ירדנים לשעבר, וראוי שהן יחזרו לירדן.

אני גם לא רוצה לקבל את הפלשתינים בארץ ישראל.

אם יש לך תוכנית לאיך מדינה מסויימת שלא רוצה לקבל אנשים מסויימים, תקבל אותם, או איך מזיזים אוכלוסיה של מיליונים, אני בעד....

אה, ובהסכמה כמובן, אחרת זה פשוט לא יעבוד.

אתה לא רוצה את הפלסטינים, גם אני לא, אבל זה לא שאלה של רצון, שחזרנו לארצנו הם כבר היו פה... (ולא חשוב אם הם היו פלאחים של איזה עשיר סורי)

רצועת עזה היא לא חלק מסיני, אלא חלק בלתי נפרד מהנגב המערבי. אפשר להעביר את כל הפלשתינים מעזה לשטח בחצי האי סיני, או להעביר להם את רצועת עזה בנוסף לשטח בחצי האי סיני בהסכם דו-צדדי שיבטיח שלום יציב ובר-קיימא.

אפשר בהחלט לפנות את כל הערים הפלשתיניות. קיימות תוכניות מלאות ומפורטות לביצוע מהלך כזה.

אפשר בהחלט להעביר אוכלוסייה של מליונים. הדבר בוצע בהצלחה במעבר אוכלוסייה בין יוון וטורקיה (מדובר באוכלוסיות גדולות בהרבה מהאוכלוסייה הפלשתינית).

הפעלת הצבא כנגד יהודים אסורה. לעומת זאת, מותר להפעיל את הצבא כנגד פלשתינים עויינים.

מבחינה גאוגרפית אתה צודק, אבל אם תסתכל איך ישראל התייחסה לשטח הזה, מבחינה פוליטית אז מדובר בסיני ("אלי סיני")

אתה אומר שאפשר וקיימות תוכניות מגירה,

אתה צודק בזה שקיימות תוכניות מגירה.... עוד מ48 וכמעט עשו את זה, אבל זה לא בר ביצוע, לכן גם לא בצעו.

היו אולי הסכמי חילוף אוכלוסין, אבל הדבר בוצע תחת הסכם.

תגיד RK, אתה אדם דתי? לא שזה לא בסדר, פשוט אלוהים לא ישמיד את מתקני הגרעין האיראניים (וכנראה שגם לא ארה"ב).

ישראל צריכה להשמיד את איראן, לפני שלאיראן תהיה היכולת להשמיד את מדינת ישראל (לא מדובר בזמן רב).

אני לא בנאדם דתי, אני רוצה כמוך ואפילו יותר ממך להשמיד את מתקני הגרעין, אבל לא לי יש את התוכניות, לא יש את המידע המודיעני, אם זה היה פשוט (יחסית) כמו שהיה בעירק (וזה לא, אירן מדינה חמושה ורחוקה בהרבה) אז ממזמן ישראל כבר היתה עושה את זה ועוד בתמיכה של ארה"ב.

אם אתה רוצה שנהיה מאוחדים, אז תילחם בפלשתינים במקום ביהודים, ותעשה טרנספר לפלשתינים במקום ליהודים.

מסכים איתך, המתנחלים לא צריכים להפעיל כח כנגד הצבא, אלא להתפנות בשקט כך שלצבא יהיו יותר משאבים להלחם בטרור.

מה הבעיה?

תנעל אותו בכלא ותזרוק את המפתח.

Stallin Like

בישראל מבחינת החוק בלי משפט (אלא אם מעצר מנהלי, ולאזרח ישראלי קשה לעשות דבר כזה )FOR LIFE

זה לא אפשרי, אם זה היה היו עושים את זה, נראה לך שכל כך נח לשירותי הבטחון שהוא בחוץ? נראה לך שלא יעקבו אחריו?

במקום לעשות חילופי שטחים, צריך לעשות חילופי אוכלוסיה.

היהודים גורשו מאצות ערב ועלו לארץ ישראל. עכשיו, הגיע הזמן שהערבים יסולקו מארץ ישראל ויחזרו לארצות ערב.

עוד פעם איך תעשה את זה, זה לא פשוט, ואתה זורק את זה כמו גרביים...

כל העולם מוכה הטרור יודע שהפלשתינים הם טרוריסטים, ובסתר ליבם הם יודו לנו אם אנחנו ניפטר מהם.

המקסימום שיכול לקרות זה גינויים מהשפה לחוץ ואולי סנקציות מסויימות לכמה חודשים לכל היותר. אני בטוח שנוכל לשרוד את זה, ואף לצאת מחוזקים.

ממש לא, תסתובב יותר בעולם, תקשיב לחדשות בעולם, אפילו תכנס יותר לפורום בינ"ל, הם דווקא בעד החלשים, בעד הפלסטינים.

ולא, מסנקציות כאלה נחזור לתקופה יותר גרועה מתקופת הצנע.

עין תחת עין. שן תחת שן.

הפלשתינים יורים פצמ"רים וקסאמים ללא אבחנה על ישובים יהודים והורגים אזרחים חפים מפשע. בתגובה, יש לירות מטחי פגזים בלתי פוסקים על הערים הפלשתיניות בפיזור רחב, עד להשגת כניעה מלאה וללא תנאים של הפלשתינים.

כל עוד אין להם מדינה אתה לא יכול לעשות את זה, כי הם תחת שליטתך

אם היתה להם מדינה גם היתה לך הלגיטימציה לעשות את זה.

אמברגו קטן לא יהרוס את המדינה, ואני סמוך ובטוח כי הלחץ הבינלאומי של יהודי התפוצות יסיר אותו במהרה.

אתה טועה ובגדול

גם ככה יותר מחצי ההוצאות של המדינה הולכות להחזר חובות.

ואתה גם סומך יותר מידי על יהודי התפוצות (לא שיש לי משהו נגדם, אבל אתה נותן להם יותר כח ממה שיש להם באמת, כי אם היה להם את הכח הזה, ממזמן היה בעדנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

borg, אני חושב שאתה פשוט לא ריאליסטי.

תסתכל מסביב. צא לרחוב. תראה תלוש משכורת. כל הכלכלה תלויה על בלימה. דחיפה אחת, יציאה הכי קטנה מאיזון, והיא מתרסקת. מדינת לא יכולה להרשות לעצמה אפילו אמברגו של שבוע. תחשוב על הדברים הכי בסיסיים: אוכל ודלק. אנחנו לא מייצרים מספיק אוכל בשביל כל המדינה ובכלל לא מייצרים דלק. אי אפשר יהיה לעמוד בזה. זה עוד בלי לדבר על כספי הסיוע שיעלמו, אספקת הנשק שתיעצר והסנקציות שיטיל עלינו האו"ם כאשר תיעלם תמיכת ארה"ב ובריטניה.

אין יותר כוח קונבנציולני שאפשרי להפעיל. טרור זה כמו סרטן. הרגת מחבל פוטנציאלי אחד, יצרת שישה (האחים שלו). אתה לא יכול לעשות כאלה מדדים בנוגע לאוכלוסיות, זה לא ריאלי. מה זה להביס? מה אתה מגדיר כ"להביס"? אתה לא נלחם במדינה. מה אתה עוד יכול לקחת מהם? ראית איך הם חיים? אתה פשוט מציע להרוג את כולם? אתה מדבר על ירי עד להשגת כניעה מלאה. מי אתה רוצה שיכנע בדיוק? איך? שיתנו לך את מילת הכבוד שלהם? אה, אולי אתה רוצה לאכוף את הכניעה ע"י הכנסת גדודי חיילים לתוך הערים הפלשתינאיות... oops, been there, done that. מה שיצא לך מזה זה רק עוד גופות של חיילים. אין הרתעה מספקת.

הארסנל הגרעיני של מדינת לא מהווה הרתעה. אף אחת מהמדינות שיטילו עלינו אמברגו לא זקוקה למלחמה כדי להרוס את מדינת . הנשק הגרעיני הזה מיועד רק למקרה שצה"ל הובס לחלוטין והאויב נמצא בשערי הערים (כפי שכמעט קרה במלחמת יום כיפור).

לבסוף, הדבר האחרון שיהודי התפוצות צריכים זה שיזהו אותם כתומכים במדינה שמבצעת מה שיראה בעיני שאר העולם כרצח עם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך תוכנית לאיך מדינה מסויימת שלא רוצה לקבל אנשים מסויימים, תקבל אותם, או איך מזיזים אוכלוסיה של מיליונים, אני בעד....

אה, ובהסכמה כמובן, אחרת זה פשוט לא יעבוד.

אתה לא רוצה את הפלסטינים, גם אני לא, אבל זה לא שאלה של רצון, שחזרנו לארצנו הם כבר היו פה... (ולא חשוב אם הם היו פלאחים של איזה עשיר סורי)

המצע של מולדת היה טרנספר בהסכמה. אבל, אם מותר לעשות טרנספר בכוח ליהודים, אז אפשר לעשות טרנספר בכפיה גם לערבים.

מבחינה גאוגרפית אתה צודק, אבל אם תסתכל איך ישראל התייחסה לשטח הזה, מבחינה פוליטית אז מדובר בסיני ("אלי סיני")

אתה אומר שאפשר וקיימות תוכניות מגירה,

אתה צודק בזה שקיימות תוכניות מגירה.... עוד מ48 וכמעט עשו את זה, אבל זה לא בר ביצוע, לכן גם לא בצעו.

היו אולי הסכמי חילוף אוכלוסין, אבל הדבר בוצע תחת הסכם.

"אלי סיני" פירושו בכיוון לסיני, ולא בתוך סיני.

טרנספר לערבים בהחלט בר ביצוע. כל מה שצריך לעשות זה לקבל את ההחלטה.

אני בטוח שלתוכנית כזו יש רוב גורף בקרב היהודים אזרחי מדינת ישראל.

אני לא בנאדם דתי, אני רוצה כמוך ואפילו יותר ממך להשמיד את מתקני הגרעין, אבל לא לי יש את התוכניות, לא יש את המידע המודיעני, אם זה היה פשוט (יחסית) כמו שהיה בעירק (וזה לא, אירן מדינה חמושה ורחוקה בהרבה) אז ממזמן ישראל כבר היתה עושה את זה ועוד בתמיכה של ארה"ב.

לישראל יש את היכולת המבצעית להשמיד את מתקני הגרעין האיראניים, ולצורך העניין גם את כל הצבא האיראני.

הבעיה היחידה (אם זו בעיה בשבילך) היא שהמבצע כרוך בנזק סביבתי מאוד גבוה. לי אין שום בעיה עם זה, מה איתך?

מסכים איתך, המתנחלים לא צריכים להפעיל כח כנגד הצבא, אלא להתפנות בשקט כך שלצבא יהיו יותר משאבים להלחם בטרור.

ה"מתנחלים" לא מפעילים כוח כנגד הצבא. המשטרה והצבא הם אלא שמפעילים כוח אלים לא סביר כנגד אזרחים בלתי חמושים.

אין שום סיבה שה"מתנחלים" יעזבו את הבתים שלהם ויסכימו להתפנות מרצון.

Stallin Like

בישראל מבחינת החוק בלי משפט (אלא אם מעצר מנהלי, ולאזרח ישראלי קשה לעשות דבר כזה )FOR LIFE

זה לא אפשרי, אם זה היה היו עושים את זה, נראה לך שכל כך נח לשירותי הבטחון שהוא בחוץ? נראה לך שלא יעקבו אחריו?

ולעצור אזרחים ישראלים שלא עברו על החוק, רק מכיוון שהם מתנגדים לתוכנית ה"התנתקות" של שרון כן מותר?

אם הבעיה היא שהוא אזרח ישראלי, אז אני בעד שלילת האזרחות הישראלית שלו.

עוד פעם איך תעשה את זה, זה לא פשוט, ואתה זורק את זה כמו גרביים...

בדיוק כמו שעושים טרנספר ליהודים (אפילו בקצת פחות "נחמדות").

ממש לא, תסתובב יותר בעולם, תקשיב לחדשות בעולם, אפילו תכנס יותר לפורום בינ"ל, הם דווקא בעד החלשים, בעד הפלסטינים.

ולא, מסנקציות כאלה נחזור לתקופה יותר גרועה מתקופת הצנע.

אני מניח שלא שמעת את הנאום האחרון של טוני בלייר, ראש ממשלת בריטניה, לאחר מתקפת פיגועי ההתאבדות בלונדון ב-07/07.

כל עוד אין להם מדינה אתה לא יכול לעשות את זה, כי הם תחת שליטתך

אם היתה להם מדינה גם היתה לך הלגיטימציה לעשות את זה.

הם לא תחת שליטתי. יש להם שלטון עצמאי משלהם (הרשות הפלשתינית).

אתה אולי צריך שתהיה להם מדינה כדי שתרגיש שיש לך לגיטימציה. לעומת זאת, אני לא צריך לתת להם מדינה כדי להבין שאנחנו כבר עכשיו נמצאים במצב מלחמה.

מלבד זאת, אני מוכן לחתום לך שהממשלה האימפוטנטית שלנו תמשיך לספוג ולספוג מבלי להכות בחזרה גם אחרי ה"התנתקות", וגם אחרי שתהיה להם מדינה.

אתה טועה ובגדול

גם ככה יותר מחצי ההוצאות של המדינה הולכות להחזר חובות.

ואתה גם סומך יותר מידי על יהודי התפוצות (לא שיש לי משהו נגדם, אבל אתה נותן להם יותר כח ממה שיש להם באמת, כי אם היה להם את הכח הזה, ממזמן היה בעדנו)

אני לא טועה. מקסימום מצטמצים קצת. מבזבזים פחות, לא קונים מכוניות חדשות, מוותרים על נופש בחו"ל... אף אחד לא ימות מזה.

אני מדבר על השדולה היהודית בארה"ב. אני לא מצפה לשום דבר מהאירופאים הצבועים.

borg, אני חושב שאתה פשוט לא ריאליסטי.

אני דווקא חושב שאני מאוד מציאותי.

תסתכל מסביב. צא לרחוב. תראה תלוש משכורת. כל הכלכלה תלויה על בלימה. דחיפה אחת, יציאה הכי קטנה מאיזון, והיא מתרסקת. מדינת לא יכולה להרשות לעצמה אפילו אמברגו של שבוע. תחשוב על הדברים הכי בסיסיים: אוכל ודלק. אנחנו לא מייצרים מספיק אוכל בשביל כל המדינה ובכלל לא מייצרים דלק. אי אפשר יהיה לעמוד בזה. זה עוד בלי לדבר על כספי הסיוע שיעלמו, אספקת הנשק שתיעצר והסנקציות שיטיל עלינו האו"ם כאשר תיעלם תמיכת ארה"ב ובריטניה.

אז יורדים קצת ברמת החיים לזמן מוגבל. אתה לא מוכן לעשות את ההקרבה הקטנה הזו למען המדינה שלך?

אין יותר כוח קונבנציולני שאפשרי להפעיל. טרור זה כמו סרטן. הרגת מחבל פוטנציאלי אחד, יצרת שישה (האחים שלו). אתה לא יכול לעשות כאלה מדדים בנוגע לאוכלוסיות, זה לא ריאלי. מה זה להביס? מה אתה מגדיר כ"להביס"? אתה לא נלחם במדינה. מה אתה עוד יכול לקחת מהם? ראית איך הם חיים? אתה פשוט מציע להרוג את כולם? אתה מדבר על ירי עד להשגת כניעה מלאה. מי אתה רוצה שיכנע בדיוק? איך? שיתנו לך את מילת הכבוד שלהם? אה, אולי אתה רוצה לאכוף את הכניעה ע"י הכנסת גדודי חיילים לתוך הערים הפלשתינאיות... oops, been there, done that. מה שיצא לך מזה זה רק עוד גופות של חיילים. אין הרתעה מספקת.

צה"ל בקושי הפעיל כוח קונבנציונלי. כל הכוח שצה"ל הפעיל עד כה כנגד הפלשתינים לא מגרד אפילו את קצה קצה של העוצמה הקונבנציונאלית העומדת לרשות צה"ל.

טרור זה כמו סרטן - צריך לעקור אותו מהשורש.

הרגת טרוריסט אחד - יפה. קמו במקומו שישה אחרים - תהרוג גם אותם, וכך הלאה...

תבוסה ללא תנאים פירושה הרמת דגל לבן, מסירה של כל כלי הנשק ברשות הפלשתינים, הסגרת כל אנשי הטרור הפלשתינים לידי צה"ל, וקבלת כל התכתיבים של מדינת .

אמנם הם לא מוגדרים כמדינה, אבל מדובר בישות טרור בעלת שלטון עצמאי.

אני יכול לקחת מהפלשתינים מים, חשמל, טלפון...

אני מציע לחסל את כל אוחזי הנשק ברשות הפלשתינית שלא יכנעו וימסרו את נשקם במחסומי צה"ל.

בשום שלב לא הצעתי להכניס גדודי חיילים לתוך הערים הפלשתיניות, נהפוך הוא. אני מציע לצור על הערים הפלשתיניות, ולהמתין שהטרוריסטים ייצאו החוצה בידיים מורמות ויסגירו את עצמם לידי חיילי צה"ל.

הארסנל הגרעיני של מדינת לא מהווה הרתעה. אף אחת מהמדינות שיטילו עלינו אמברגו לא זקוקה למלחמה כדי להרוס את מדינת . הנשק הגרעיני הזה מיועד רק למקרה שצה"ל הובס לחלוטין והאויב נמצא בשערי הערים (כפי שכמעט קרה במלחמת יום כיפור).

אמרתי כבר שהארסנל הגרעיני של מדינת ישראל נועד כנגד מדינות ערב. ולפי דעתי, יש לעשות בו שימוש לא רק כאשר צבאות האוייב עומדים בשערי הערים שלנו, אלא כצעד מונע. יש להשמיד את האוייב לפני שלאוייב תהיה היכולה להשמיד אותך.

לבסוף, הדבר האחרון שיהודי התפוצות צריכים זה שיזהו אותם כתומכים במדינה שמבצעת מה שיראה בעיני שאר העולם כרצח עם.

מי שמבצע כאן רצח עם זה הפלשתינים שרוצחים יהודים על ימין ועל שמאל רק בשל היותם יהודים, וללא כל תגובה מצד ממשלת ישראל וצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה שה"מתנחלים" יעזבו את הבתים שלהם ויסכימו להתפנות מרצון.

אז זהו.. שיש סיבה אחת.

היא נקראת "חוק יישום תוכנית ההתנתקות". אתה יכול לצעוק עד מחר שהוא לא דמוקרטי וכו' וכו' וכו', אבל היי - לאף אחד לא אכפת :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...