הקץ לסכסוך ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לסכסוך ?

udicol

Recommended Posts

:lol:

אנשי השמאל הקיצוני ! ניצחתם.

הנה עכשיו עוזבים את השטחים - אמרתם בטח יהיה שלום , הנה קבלו את נציגכם העיקרי :

בכיר החמאס: תיעלם מפני האדמה

מחמוד א-זהאר אמר בראיון לעיתון האיטלקי "קוריירה דלה סרה" שהחמאס לא יסכים לפתרון של מדינה פלסטינית בקווי 67': "בטווח הארוך, תיעלם מעל פני האדמה". ומה יקרה לארה"ב? "בעוד חצי מאה לכל היותר לא יוותר ממנה דבר פרט לזכרון עמום". החומרים הללו בדיוק מככבים כעת בקמפיין שמנהל משרד החוץ נגד החמאס

ואל תשכחו את הסיסמא: הכיבוש משחית

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מיד לאחר ה"התנתקות" ויתכן מאוד שאף במהלכה, האש הפלסלטינית תתחדש בעוצמה מלאה ותכוון לעבר עשרות ישובים במרכז הארץ באמצעות גדודים של מחבלים מתאבדים ומאות רקטות קסאם.

דרך אגב, לממשלה אין שום כוונה ממשית להתנתק מרצועת עזה, וברגעים אלה נערכות עבודות להקמת קו מתח חשמל גבוה שיספק חשמל לתושבי עזה הפלסטינים לאחר ה"התנתקות". אז איפה ההתנתקות?

מדובר בטרנספר בלתי חוקי בעליל של יהודים שמבוצע באופן בלתי חוקי ע"י כוחות שמכוונים כנגד אזרחים באופן שמזכיר שיטות פעולה של משטרים דיקטטורים אפלים.

כל שפיכות הדמים ועקירת הישובים היהודים נולדו במוחו הקודח של ראש ממשלה שמאלני ומטורף במטרה להציל את עורו ואת בניו מחקירות משטרה בגין עבירות בהן הוא ובניו היו מעורבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי איך זה מתקשר לזה שהוא מושחת?

ותבין ההתנתקות לא באה בשביל שיהיה פה שלום. ההתנתקות באה מהסיבה הפשוטה שעוד 10 שנים כבר לא תהיה לנו ברירה ונאלץ לספח את השטחים הללו ולתת לפלשטינאים אזרחות ישראלית. אתה מבין שברגע שזה קורה אין יותר מדינת ישראל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עצוב לדעת שהערבי הזה חושב ככה, עם כל הכבוד, ארצות הברית יכולים למחוק את כל העם הערבי בכמה -התפרצויות גאזים- של האנשים שם ;D

סתם זבל של בנאדם. אני בעד חיסול ממוקד :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשוק :P

תסתכלו על הצד החיובי לפחות עכשיו אם הם מתקיפים יש להם מדינה אפשר להכריז מלחמה

כרגע אין להם מדינה אז לא רק שזה אסור (ניראה לי) גם אי אפשר להילחם באנשים שמיתחבאים...

אני רק מקווה שיגיע ראש ממשלה נורמלי או שיכנס קצת שכל לשרון...

ואהבתי את הקטע עם ארה"ב

"ומה עם ארצות הברית"

"גם בהם נטפל"

"אתה מבין שהם דיי חזקים"

"אז הם הישטלתו על עירק... ואפגניסטן... באותו זמן..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר לי איך זה מתקשר לזה שהוא מושחת?

ותבין ההתנתקות לא באה בשביל שיהיה פה שלום. ההתנתקות באה מהסיבה הפשוטה שעוד 10 שנים כבר לא תהיה לנו ברירה ונאלץ לספח את השטחים הללו ולתת לפלשטינאים אזרחות ישראלית. אתה מבין שברגע שזה קורה אין יותר מדינת ישראל?!

"תוכנית ההתנתקות" קשורה לשחיתות של ראש הממשלה, בכך שהוא הגה אותה במטרה להסיט את התקשורת מהחקירה שהתנהלה כנגדו ונגד בניו, וליצור בתקשורת השמאלנית דעת קהל חיובית כלפיו.

במקום לעשות טרנספר ליהודים אפשר לעשות טרנספר לערבים. הרי "תוכנית ההתנתקות" לא תפתור את הבעיה הדמוגרפית בארץ . היא רק תיצור מדינה פלשתינית ערבית לצד מדינה דו-לאומית (יהודית וערבית), ולא מדינה ערבית לצד מדינה יהודית.

שום כוח שבעולם לא יכול לחייב אותנו לספח את השטחים המדוברים על תושביהם הפלשתינים ולתת להם אזרחות ישראלית. לעומת זאת, אנחנו יכולים לספח את חבלי יש"ע ולגרש את הערבים למדינות ערב (ירדן היא מדינה בעלת רוב פלשתיני מובהק), למרות כל הצעקות שיקומו בעולם כנגד המהלך הזה והסנקציות שעשויות להיות מוטלות עלינו.

אני בעד חיסול ממוקד :silly:

אני בעד חיסול לא ממוקד.

אני בשוק :P

תסתכלו על הצד החיובי לפחות עכשיו אם הם מתקיפים יש להם מדינה אפשר להכריז מלחמה

כרגע אין להם מדינה אז לא רק שזה אסור (ניראה לי) גם אי אפשר להילחם באנשים שמיתחבאים...

אני רק מקווה שיגיע ראש ממשלה נורמלי או שיכנס קצת שכל לשרון...

נו באמת... אתה צריך שתהיה להם מדינה כדי להכריז מלחמה? כבר עכשיו אנחנו נמצאים במלחמה ארוכה מאוד ובלתי פוסקת.

זה שהחוק הבינלאומי אוסר על לחימה כנגד אזרחים וביצוע טרנספר ממש לא מזיז לי. עם כל הכבוד לז'נבה והאג, כאן זה המזרח התיכון, והמזרח התיכון מתנהל לפי חוקים שונים מאירופה.

על שרון אבד הכלח, ונתניהו לא מהווה חלופה מתאימה.

מי שמעוניין בראש ממשלה נורמלי צריך לא לקוות, אלא לפעול לבחירתו של עוזי לנדאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו יכולים לספח את חבלי יש"ע ולגרש את הערבים למדינות ערב (ירדן היא מדינה בעלת רוב פלשתיני מובהק), למרות כל הצעקות שיקומו בעולם כנגד המהלך הזה והסנקציות שעשויות להיות מוטלות עלינו.

אתה יודע שזה לא כל כך פשוט עד בלתי אפשרי

בוא רגע תתאר לי איך אתה מפנה את חבל עזה?

אתה מעלה אותם על רכבות?

היום זה לא לפני 60 שנה...היום יש תקשורת. מהלך כזה ממש לא יעבור בשתיקה

תחשוב על זה קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיבוא מחבל מתאבד אחד מהרשות הפלסטינית והם יהיו רשמית מדינה אני מאמין שישראל תכריז מלחמה,תוך יום יכולה למחוק את כול הכפרים,והישובים הפלסטינאים,הרי בוא נודה בזה,יש לנו שליטה אוירית מוחלטת,שליטת קרקע מוחלטת,הקאסמים בשקל שלהם לא מתפוצצים..

עדיף כבר לזרוק אבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שיבוא מחבל מתאבד אחד מהרשות הפלסטינית והם יהיו רשמית מדינה אני מאמין שישראל תכריז מלחמה,תוך יום יכולה למחוק את כול הכפרים,והישובים הפלסטינאים,הרי בוא נודה בזה,יש לנו שליטה אוירית מוחלטת,שליטת קרקע מוחלטת,הקאסמים בשקל שלהם לא מתפוצצים..

עדיף כבר לזרוק אבנים

ומה תיתן לך מלחמה ? מה תהרוס להם ? הכל כבר הרוס שם (הם האפילו שיפצו שם שכונה עם כספי סיוע מתרומת אך הפעם השכונה נבנתה עם רווח גדול יותר בין הבתים על מנת שהטנקים בבוא העת לא "יגרדו" להם שוב את הבתים :lol:) ... רק תגרום לאנרכייה גדולה יותר

ולגבי חייל האוויר הפלסטינאי ... אני עדיין זוכר את הכותרת מלפני שנה ~ "מאז מלחמת ששת הימיים לא היה דבר כזה ! , כל חייל האוויר של האוייב הושמד עוד לפני שהספיק להמריא מהקרקע !

מיותר לציין שחייל האוויר האימתני הזה כלל שני מסוקים אזרחיים ומזל"ט :kopfpatsch:

אני היתי תומך בתוכנית ההתנתקות אם היא אכן היתה התנתקות ולא בחוואה כמו שאמרו פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...