משה ואיציק הלכו לים - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משה ואיציק הלכו לים

Enc0der_1337

Recommended Posts

בהחלט !

חוץ מזה, חדיי העין ישימו לב שהנוסחה הברורה "ערנב > עריה" מופיעה שחור על גבי לבן בכתבה רישמית שפורסמה לאחרונה באתר המחשבים המוביל בארץ!

מפחיד ביותר...

דרך אגב הבנתי שמירנדה זה מירי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Evman007

נראה לי שזה הרעיון, במקום שכל הת'רדים יהיו מלאים בקצת ספאם, לקחנו אחד ומילאנו אותו בכמויות מסחריות של ספאם....

נראה לי שהפכנו למונופול או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ברור שערנב יותר חזק מעריה...

אחרי הכל ערנב הוא 322 בגימטריה ועריה הוא רק 285 ובגלל שאותיות העבריות הם מקודשות והכל מהאלוהים (וכוכ וכו כוכו) זה מוכיח שהערנב יותר חזק מהעריה...

וחוץ מזה עריה (שהוא כאמור למעלה 285 בגימטריה) שווה גם ל"קופיף בוא" שמוכיח שהעריה הוא בעצם כמו קופיף קטן שיעשה כל מה שהערנב אומר לו ויבוא מתי שהוא אומר לו!

וערנב בגימטריה שווה גם ל"עריה הבל" שגם מוכיח שעריה הוא בעצם הבל ושקר!

תודה לסייברדין ולאתר חופש על התוכנה המוםלאה שלהם שעזרה לי לחשב את החישובים הנ"ל ולהוציא את האוויר מהעריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין על האתר הזה!

פשוט אין!

קורעים אותי מצחוק כל פעם שאני נכנס!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני על הריצפה ורק צוחק מכל הספאם הזה של ה-ערנב וה-עריה......... ;D.

תמשיכו כך :xyxthumbs:[

אני אומר שהערנב לוקח את העריה בקלות ,כי ערנב הוא ערנב מטיבעו אז אריה שרוצה ערנב לא יוכל להשיגו מפני שהערנב הוא מוחשי ולא טיבעי שהעריה שומר לארוחת בוקר משביעה ומרעננת על פני הגונ'גלים באפריקה הדרומית שמה מצויים בעיקר ערנבונים קטנים ועריות אש מובסים ע"י ה- ערנב

(הייתי חייב להספים קצת,כבר חודש שאני כמעט לא באתר..... ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...