משה ואיציק הלכו לים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משה ואיציק הלכו לים

Enc0der_1337

Recommended Posts

אז מה .. יש גם את

קונה : "תביא לי גמל בבקשה "

מוכר : "מה אתה רוצה ? "

קונה : "גמל , נו הדבר הזה .. "

מוכר : "תגיד אכלת פטריות לאחרונה "

קונה : "שאני אהיה גדול תיהיה לי חוות גמלים ! "

מוכר : "אהה רצית קאמל , 16 שקל בבקשה " !

קונה : "תביא לי את זה עם האזהרה של הסרטן "

..

קטע הזוי כשהייתי מסטול ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 219
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מצטער להפריע לספאם המנהלתי הנעלה הזה, אבל צצה לי מחשבה, איך yahoo messenger קיבל את השם אהוד ?

לא מתאים לו יותר יהוד ? ואם כבר יהוד האם זה אומר שכל משתמשי הם יהודים/אנטישמים ערביים/תושבי יהוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash::lol: :lol: :lol:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עתם גורמים לענשים לתרעמות בעמצע הלילע.

עם יתחילו לרשום רק עם ע.

תרגום(כנראה הייתי נורא עייך ולא שמתי לב למה שאני רושם):

אתם גורמים לאנשים לתראומות באמצע הלילה. הם יתחילו לרשום רק עם ע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. על פוסט מפוצץ בסמיילים לא קשורים לא נותנים איזה הרחקה?

2. למה לעזאזל יש לי הודעה על הפרת סודיות כשאני פותח עמוד 6?

3. אתם יכולים להזכיר לי מי זה הערנב? (אני תמיד מתבלבל :-\)

אא, כן, מושה ואיציק, יש ביניהם משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...