בעיה גרפית בבאטלפילד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה גרפית בבאטלפילד 2

shauli

Recommended Posts

שלום כולם.

יש לי אייאמדי 3000, ג'יפורס 6800 ג'יטי, וג'יגה ראם.

כבר שבועיים בערך שאני משחק בבאטלפילד והכל בסדר, היום התחלתי משחק מולטיפלייר, הכל היה בסדר, ובאמצע פתאום המשחק התחיל להיות נורא איטי, זחל, אבל חשבתי שזה רק איזו נפילת fps או משהו, אבל אחרי כמה שניות פתאום כל התמונה נראתה כאילו הוצפה במים, ככה:

http://img97.imageshack.us/my.php?image=untitled1112nd.png

ניסיתי להתנתק, לצאת מהמשחק, ונכנסתי שוב לכמה שרתים וגם לסינגלפלייר אבל זה עדיין נראה ככה והמשחק זז      מ מ ש  לאט....עברו כמה ימים וזה עדיין ככה...אני מתחיל משחק, הכל רגיל בערך, למרות שהfps שלי עדיין פחות מהרגיל, ואז פתאום אחרי כמה זמן יש נפילת fps ואז נראה שהכל מלא במים והמשחק זוחל ממש. עדכנתי דרייבירים, וזה לא עוזר. מה לעשות?

בתודה,

שאולי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

רגע,

1. איך אתה בודק FPS במשחק? עם איזו פקודה?

2. יש לי 3000 VENICE, ג'יגה ראם, 6800GT ולמרות זאת, כאשר אני שם את הכל על high, אני שם 1024 על 768, ופילטר של 4X, בפעם הראשונה שאני משחק במפה מסוימת, אז בהתחלה יש כאלה גיהוקים, ורק אחרי איזה 5 דקות, (כשהמחשב "מתרגל" למפה), הכל הולך חלק. זה אמור להיות ככה על אף המערכת שלי?

3. אין דריבר יותר חדש מ77.72 נכון? דרך אגב יש עוד דריברים חשובים חוץ מכרטיס מסך ולוח אם?

ד"א:

מה זה D9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,

1. איך אתה בודק FPS במשחק? עם איזו פקודה?

2. יש לי 3000 VENICE, ג'יגה ראם, 6800GT ולמרות זאת, כאשר אני שם את הכל על high, אני שם 1024 על 768, ופילטר של 4X, בפעם הראשונה שאני משחק במפה מסוימת, אז בהתחלה יש כאלה גיהוקים, ורק אחרי איזה 5 דקות, (כשהמחשב "מתרגל" למפה), הכל הולך חלק. זה אמור להיות ככה על אף המערכת שלי?

3. אין דריבר יותר חדש מ77.72 נכון? דרך אגב יש עוד דריברים חשובים חוץ מכרטיס מסך ולוח אם?

ד"א:

מה זה D9?

כדי לבדוק fps אני לוחץ על ~ ואז כותב renderer.drawfps 1.

עריכה:

לוח אם? צריך דרייבר ללוח אם? זה יכול להשפיע על ביצועים במשחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על תגיד שלא היתקנתה את הדרייברים של לוח אם  :bash:

אמממ...לא.

אבל המחשב עובד לי מצוין ולא היתה לי שום שגיאה או הודעה שאני צריך להתקין מאז שקניתי את המחשב (שש חודשים).... מה הם עושים, הדרייברים של הלוח אם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל התקנת דריברים של לוח אם לא נראה לי משפיעה על ביצועים. לא קיבלתי הודעה להתקין את הדריבר אבל פשוט התקנתי ליתר ביטחון.

דבר שני, יש לי 3000 VENICE, ג'יגה ראם, 6800GT ולמרות זאת, כאשר אני שם את הכל על high, אני שם 1024 על 768, ופילטר של 4X, בפעם הראשונה שאני משחק במפה מסוימת, אז בהתחלה יש כאלה גיהוקים, ורק אחרי איזה 5 דקות, (כשהמחשב "מתרגל" למפה), הכל הולך חלק. זה אמור להיות ככה על אף המערכת שלי?

תענו על השאלה הזאת בבקשה אני מודאג!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ואיך זה הולך אצלך שאול? לך זה לא מגהק בכלל בהתחלה של המפה? כשאתה עושה מבט פסטורלי עם העכבר?

מה הFPS מראה לך בדיוק?

תעזרו לי אני לא רוצה להידפק! בדקתי שיש לי את החומרה הנכונה עם everest ועוד כמה תוכנות וחבל כי השקעתי במחשב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע ואיך זה הולך אצלך שאול? לך זה לא מגהק בכלל בהתחלה של המפה? כשאתה עושה מבט פסטורלי עם העכבר?

מה הFPS מראה לך בדיוק?

תעזרו לי אני לא רוצה להידפק! בדקתי שיש לי את החומרה הנכונה עם everest ועוד כמה תוכנות וחבל כי השקעתי במחשב הזה.

גם לי זה קצת ככה בהתחלה אבל זה מסתדר אחרי חצי דקה דקה...וה fps עומד על 55-95

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה יעזור:

הכרטיס מסך הוא NX6800GT של חברת MSI.

לוח אם: msi neo 4 platinum

זיכרון: 2X512 של חברת PQI

דיסק קשיח: 120 GB SATA

מעבד: AND 3000 venice core

הכל בדוק בעזרת תוכנות!!!

אולי תעזרו לי, אולי דריבר אחד חסר...

עריכה:

לבדיקה renderer.drawfps1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...