איזה ספק כוח יש לכם? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק כוח יש לכם?

Milk-Inc

איזה ספק כוח(מאיזה חברה) יש לכם?  

335 הצבעות

1. 1. איזה ספק כוח(מאיזה חברה) יש לכם?

Recommended Posts

FSP 235W...

האמת שממש לא ציפיתי לכזה ספק... קנו לי אותו מהמכרז של המדינה לפני חמש שנים (בינינו, מי הבין אז בחומרה :P) ולפני שבוע בערך פתחתי את המחשב וראיתי FSP... נדהמתי... היייתי בטוח במיליון אחוז שזה ג'נרי... לא נורא עד שיהיה מחשב חדש... D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי יש hec 475

ויש שני דברים לא טובים

1) יוצאים ממנו מלא חוטים (שאני בינתיים בכלל לא משתמש - ואם היתה את האפשרות נתק אותם אז זה היה סבבה)

2) הוא מרעיש יותר מהמקרר שיש לי בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Antec true power 430

בנתיים מרוצה מאוד האמפר מחולק יפה מאוד לעומת הקודם שלי (TT410) שדרך אגב לא החזיק חצי שנה...

אין לי מה להגיד עליו שהוא מיוחד או משהו אבל ספק טוב עם איכות ושקט אבל הדבר הכי נחמד לדעתי שיש לו יציאת מולקס חיצונית למשאבת מים או מה שלא יהיה זה דיי נחמד

אבל הוא יקר וזה חבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TT 360W+PASSIVE PFC+SINGLE FAN

W0004R

אחד כזה גם אצלי חודשיים. מתחים בסדר, לא ממש מדוייקים, אבל בסטייה המותרת.

היתרון המשמעותי זה השקט שלו. מאורר 80 אחד על 1500RPM זה שיפור עצום מהמסוק שהיה בג'נרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Antec true power 430

בנתיים מרוצה מאוד האמפר מחולק יפה מאוד לעומת הקודם שלי (TT410) שדרך אגב לא החזיק חצי שנה...

אין לי מה להגיד עליו שהוא מיוחד או משהו אבל ספק טוב עם איכות ושקט אבל הדבר הכי נחמד לדעתי שיש לו יציאת מולקס חיצונית למשאבת מים או מה שלא יהיה זה דיי נחמד

אבל הוא יקר וזה חבל...

גם ה TT410 שלי שנמכר, נשרף לא הרבה זמן אחרי זה...

הוא עוד היה באחריות של זיגזאג ובגלל זה מי שמכרתי לו ניצל את ההזמדנות והתקדם ל TT480,

כי ה TT410 נוטים להישרף לא מעט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

W0004R

אחד כזה גם אצלי חודשיים. מתחים בסדר, לא ממש מדוייקים, אבל בסטייה המותרת.

היתרון המשמעותי זה השקט שלו. מאורר 80 אחד על 1500RPM זה שיפור עצום מהמסוק שהיה בג'נרי.

אצלי המתחים ממש לא בסדר, אבל יכול להיות שזה בגלל האוברקלוק הכבד שעשיתי לפני השדרוג.

ולגבי השקט, אני מאוד מרוצה. אבל המאוורר 120 מ"מ שבמארז דיי מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hec 400LD-T שנשמע כאילו אוגר רץ בתוכו :s07:

הריילים חלשים והכבלים מפוזרים בכל המארז, אבל בלי הוא עושה את העבודה. ובהתחשב בכך שקודמו שרף לי את הלוח כמו שרק סאנשיין קומה יודעים, הוא נחשב די טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי PurePower 420W Dual Fan,

ממש מרוצה מהספק הזה, מחזיק את המערכת שלי ללא דופי, אפילו שפעם אחת (אני חושב) שבטעות קצרתי אותו (והוא כמעט נתן לי 800V לפנים) יצאו ממנו כמה גיצים אבל להפתעתי הוא המשיך לעבוד ללא דופי.

עבר הרבה ובקרוב תשולב בו תאורה כחולה (לעוד פרטים - חתימה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...