דחוף-מחשב לא מוכן לעבוד עם ג'יגה זכרון - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף-מחשב לא מוכן לעבוד עם ג'יגה זכרון

evman007

Recommended Posts

CLAWHAMMER זה סוג ליבה

אתה יכול לבדוק איזה סוג שלך דרך CPU-Zב400 או ב333?

עבד על 400

אבל זה לא עובד יותר

שמתי משחק והמחשב קרס

המחשב נתן פוסט אבל היו סימנים מוזרים על המסך ולא עלה כלום אז חזרתי ל512 :-\

עריכה-הליבה זה ניוקאסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עבד על 400

אבל זה לא עובד יותר

שמתי משחק והמחשב קרס

המחשב נתן פוסט אבל היו סימנים מוזרים על המסך ולא עלה כלום אז חזרתי ל512 :-\

עריכה-הליבה זה ניוקאסל.

אחי, כנראה שאינך יודע, אבל בלוחות אם של מעבדי a64 s.754 אם שמים שני סטיקים שהם double side כלומר, שיש בהם משני הצדדים צ'יפים, חייבים לשים אותם בסלוט 1+2 או ב1+3 בכדי שיעבדו ב400mhz אך אם תשים אותם ב2+3 הם יכולים לעבוד רק ב333mhz וב400mhz הם לא יעבדו או פשוט יקרסו במאמץ.

נסה להחליף את את הסלוטים של הזכרונות לאחת הקומבינציות שכתבתי לך למעלה ותעשה ריסטרט לביוס, לאחר מכן הם אמורים לעבוד כמו שצריך.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להגביר את המתח?

לא רוצה להתעסק עם זה מחשש שיקרה משהו.

אחי, כנראה שאינך יודע, אבל בלוחות אם של מעבדי a64 s.754 אם שמים שני סטיקים שהם double side כלומר, שיש בהם משני הצדדים צ'יפים, חייבים לשים אותם בסלוט 1+2 או ב1+3 בכדי שיעבדו ב400mhz אך אם תשים אותם ב2+3 הם יכולים לעבוד רק ב333mhz וב400mhz הם לא יעבדו או פשוט יקרסו במאמץ.

נסה להחליף את את הסלוטים של הזכרונות לאחת הקומבינציות שכתבתי לך למעלה ותעשה ריסטרט לביוס, לאחר מכן הם אמורים לעבוד כמו שצריך.....

שמתי אותם בסלוטים 2+1 זה עלה אבל ששמתי משחק זה קרס ולא עבד יותר.

EEEEEEEEEEEEHHHHHHHHHH BENIK :kopfpatsch:

WTF?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, דבר ראשון תנסה לשים אותם בסלוטים 1+3

דבר שני, כאשר הוספת עוד סטיק, עשית ריסטרט לביוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני ינסה את זה.

ברור שעשיתי ריסט למחשב.

אחי, לא אמרתי ריסט למחשב.....

אמרתי ריסט לביוס......

ריסט לביוס עושים על הלוח עצמו, ישנם שני דרכים לביצוע ריסט לביוס:

1. הדרך הטובה והמקובלת ביותר היא דרך הג'אמפר.

אם תעיין בחוברת אשר קיבלת עם הלוח אם שלך, תמצא את הפרק/החלק שמסביר על הג'אמפרים בלוח ושם יהיה כתוב לך כיצד לבצע את הריסט לביוס.

דרך אגב, שם נוסף לביוס הוא cmos כך שאם תראה בחוברת משהו עם ג'אמפר של הcmos, תדע שזה זה.

2. ישנה על הלוח דקה עגולה וכסופה. זו משמשת לשמירת הנתונים של הביוס. הוצאת הסוללה והחזרתה לאחר כ30-35 שניות למקומה יגרום

לאיתחול הנתונים ששמורים בביוס, כלומר ריסט לביוס.

שימוש בשיטה השניה מומלץ רק אם אינך מוצא את הג'אמפר או שאינך יודע איך לבצע ריסט לביוס דרך הג'אמפר.

לאחר שתשנה את המיקום של הסטיקים לסלוטים 1+3 תבצע ריסט לביוס באחת הדרכים הנ"ל וזה אמור לפתור לך את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אמרו לי שזה לא עוזר אבל אני ינסה בכל זאת.

עריכה:הוצאתי תבטרייה לדקה וזה לא איפס את הביוס בכלל.

1. איך אתה יודע אם זה איפס את הביוס או לא?

מה האינדיקטור שלך לזה?

2. תנסה עם הג'אמפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. איך אתה יודע אם זה איפס את הביוס או לא?

מה האינדיקטור שלך לזה?

2. תנסה עם הג'אמפר.

כי הנתונים בביוס נשארו כפי שהגדרתי אותם.

אין לי גאמפר לחבר.

א יקרה לזכרון כלום אם תשנה את המתח ב10%... בשביל לחמם צריך מתח באיזור ה3.2 מינימום (בעצם תלוי בצ'יפ , אבל קשה לי להאמין שיש כלשהו שניזק משינוי של 2.6 ל2.8)

קודם כל ,סלוט מספר 3 לא עובד בכלל.אחד ו2 עבדו ביחד לאיזה 10 דקות וקרסו במאמץ וסירבו לעבוד יותר.לא נראה לי שמתח פה הבעיה.הלוח כנראה דפוק.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ,סלוט מספר 3 לא עובד בכלל.אחד ו2 עבדו ביחד לאיזה 10 דקות וקרסו במאמץ וסירבו לעבוד יותר.לא נראה לי שמתח פה הבעיה.הלוח כנראה דפוק.

If you got warrenty for the mobo go to the shop you bought it from and make some noise about it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...