דחוף-מחשב לא מוכן לעבוד עם ג'יגה זכרון - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף-מחשב לא מוכן לעבוד עם ג'יגה זכרון

evman007

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההה גם לי היה בערך אותו דבר. עד עכשיו אני לא יודע אם זה הזכרונות או הסלוטים.עבדתי שנתיים בערך עם 2 סטיקים של 256 מגהבייט של קינגסטון שנקנו ביחד עם בנדל.במשך הזמן החלפתי לוח לEPOX ישן ופתאום לפני שבועיים כאשר הוספתי עוד 512 של קינגסטון התחילו הבעיות.החזרתי לחנות את ה512 אבל גם אחרי זה עדיין 2 הסלוטים שלי לא עבדו ביחד.כאילו כאשר הוספתי את ה512 משהו נדפק .אני חושב שהלוח פשוט ישן ואולי באמת נדפקו לו הסלוטים.עכשיו אני עובד עם סטיק אחד של 256 כי שניהם לא מסוגלים לעבוד ביחד ולכן אני מחליף לוח אם ומעבד בתקווה שזה אולי יעזור לי לעבוד עם 2 הסטיקים ביחד.

דרך אגב,עשיתי טסטים ל2 הסטיקים עם תוכנה והם נמצאו תקינים לחלוטין.שמעתי שיש לוחות מסוימים שיש בחוברת התקנה שלהם ציור איך לשים את הזכרונות לפי סוג או חברה שלהם בלוח אם.כלומר שיש לכל סלוט מסויים שמתאים לו.תבדוק אם יש לך חוברת ואולי שם מצויין התצורה של הסלוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לשם בדיקה, אתה בטוח ששמת את שניהם גם לא בדואל?

עברתי על כל הת'ראד ונראה לי שכן בדקת אז לא משנה, בכל מקרה זו בעיה ידועה, למרות ששני סטיקים שונים מפריעים בדרך כלל בעיקר בדואל.

כנראה באמת יש לך בעיה עם בקר סלקטיבי.

כמו שהציעו לך, אולי תקנה את עוד ותמכור את הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרונות בסדר כי בדקתי את שתיהם והם עבדו בנפרד ,נציין שרק בסלוט אחד המחשב מזהה אותם בלחץ.

מה שמוזר זה שכבר עבדתי עם 2 סטיקים שונים של DDR333 בלוח הזה ולא היו שום בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש K8NS והוא לא מוכן לעבוד עם יותר מסטיק אחד.. 2 הסטיקים עובדים תקין במחשב אחר ביחד.. כנראה שגם אצלי הלוח דפוק

עוד לא היה לי זמן ללכת לחנות לממש אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדה של 15% בביצועי הזיכרון לא תגרום לפגיעה כזאת קשה בביצועים , ויתכן שאם יש לו קלאוהאמר CO ישן זה הפתרון היחידי.

מה זה קלאוהמר CO?

עריכה-הזכרון עובד אבל כ T2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...