מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר

MasterDK

Recommended Posts

ממוצע 99.9 או משהו כזה... יש לי 95 אחד רק בגלל שלא הרגשתי טוב במבחן בלשון.. :silly:

פשוט שנה מיותרת (מסיים ט') :s07:.. אני למדתי באמת משהו עם הכיתה רק בערבית..(עשיתי שיעורים בבית פעמים השנה... פעם בחנוכה בערבית ופעם בפסח בלשון. השאר עשיתי לפני השיעור בפחות מ5- דקות.)

שנה הבאה כנראה נצטרך ללמוד באמת לפני מבחנים

לא כמו השנה לעבור על החומר חמש דקות עם חבר נושא נושא באנגלית ואמורים "יודעים... יודעים.. משעמם.. לא חשוב.."

פשוט שנה מיותרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל, שלושת הת'רדים על סיום שנת הלימודים אוחדו. לא צריך לפתוח מיליון כאלה.

דבר שני, גם אני חושב שהדיון על הערך המדוייק של g ממש מעפן. אי אפשר עם פיסיקה של תיכון להגיע לערך המדוייק, ואני לא יודע איזה פיסיקה צריך בשביל שכן יהיה אפשר. אפילו הנוסחא לחישוב שדה גרביטציוני (שזוהי גם הנוסחא לתאוצת הכובד) - GM/R^2 - מכילה ערכים מקורבים, וגם היא מסתמכת על קירוב שכדה"א הוא כדור, אז מה הניסיון הנואש להגיע לדיוק? וכמובן, ה-g משתנה מנקודה לנקודה על כדה"א ומעליו, אז זה לא ערך אחד.

דבר שלישי, aquarius, אתה מצחיק. סיים תיכון ואז תדבר עליו. אתה לא יכול עכשיו להשוות כיתה ט' ל-י"א, כי לא עברת את שתיהן בשביל לדעת. ואם אתה לא מאמין לאלה שכן עברו ויכולים לספר לך על זה, פשוט חכה עד שאתה תעבור ואל תקפוץ בראש סתם.

כמו שמישהו אמר קודם, אין משפט מתאים פה יותר מאשר: "אל יתהלל חוגר כמפתח."

אגב, אתה יכול להיות גאון יותר מכל אחד מאיתנו פה, אבל דבר אחד בטוח חסר לך: צניעות.

וליבי, בתחילת הת'רד איפשהו אמרת שהתעודה של י"א לא משנה כלום אלא רק הבגרויות. אז דווקא התעודה של י"א יכולה כן להשפיע. יש הרבה מסלולים בצבא שמבקשים תעודה של י"א במהלך המיונים שנעשים במשך כיתה י"ב, כי עוד אין בגרויות בשלב הזה והם רוצים דרך לניפוי ראשוני בלי לחכות לתוצאות הבגרויות.

חוץ מזה שכמובן, ציונים טובים במהלך השנים גם מעידים על מגן עתידי שצפוי להיות קרוב מאוד אליהם, אם לא גבוה מהם. וגם אם באמת יש הבנה של החומר שמצדיקה את הציונים, הבגרויות גם ילכו טוב.

בכל מקרה, אל תדאגי, אני בטוח שתסיימי בהצלחה ותוכלי להגיע לאן שאת רוצה, כולל רפואה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי כמה עצוב זה לדעת שאת התעודה שלי,

סוף כיתה י"א,

בעלת הממוצע 98 אני יכולה לתת לשכנה לנגב איתה את התחת... :'(

כמה חבל שהיא לא אומרת כלום, ומה שרלוונטי זה למעשה הבגרויות...

:pissed:

ליבי יא חרשנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, שלושת הת'רדים על סיום שנת הלימודים אוחדו. לא צריך לפתוח מיליון כאלה.

דבר שני, גם אני חושב שהדיון על הערך המדוייק של g ממש מעפן. אי אפשר עם פיסיקה של תיכון להגיע לערך המדוייק, ואני לא יודע איזה פיסיקה צריך בשביל שכן יהיה אפשר. אפילו הנוסחא לחישוב שדה גרביטציוני (שזוהי גם הנוסחא לתאוצת הכובד) - GM/R^2 - מכילה ערכים מקורבים, וגם היא מסתמכת על קירוב שכדה"א הוא כדור, אז מה הניסיון הנואש להגיע לדיוק? וכמובן, ה-g משתנה מנקודה לנקודה על כדה"א ומעליו, אז זה לא ערך אחד.

דבר שלישי, aquarius, אתה מצחיק. סיים תיכון ואז תדבר עליו. אתה לא יכול עכשיו להשוות כיתה ט' ל-י"א, כי לא עברת את שתיהן בשביל לדעת. ואם אתה לא מאמין לאלה שכן עברו ויכולים לספר לך על זה, פשוט חכה עד שאתה תעבור ואל תקפוץ בראש סתם.

כמו שמישהו אמר קודם, אין משפט מתאים פה יותר מאשר: "אל יתהלל חוגר כמפתח."

אגב, אתה יכול להיות גאון יותר מכל אחד מאיתנו פה, אבל דבר אחד בטוח חסר לך: צניעות.

וליבי, בתחילת הת'רד איפשהו אמרת שהתעודה של י"א לא משנה כלום אלא רק הבגרויות. אז דווקא התעודה של י"א יכולה כן להשפיע. יש הרבה מסלולים בצבא שמבקשים תעודה של י"א במהלך המיונים שנעשים במשך כיתה י"ב, כי עוד אין בגרויות בשלב הזה והם רוצים דרך לניפוי ראשוני בלי לחכות לתוצאות הבגרויות.

חוץ מזה שכמובן, ציונים טובים במהלך השנים גם מעידים על מגן עתידי שצפוי להיות קרוב מאוד אליהם, אם לא גבוה מהם. וגם אם באמת יש הבנה של החומר שמצדיקה את הציונים, הבגרויות גם ילכו טוב.

בכל מקרה, אל תדאגי, אני בטוח שתסיימי בהצלחה ותוכלי להגיע לאן שאת רוצה, כולל רפואה! :xyxthumbs:

א. אני לא עד כדי כך גאון(יש את סקיליין)

ב.אני חייב לציין שאת אותו דבר אמרה לי המנהלת בכיתה ו' ככה ש.....

ג. אני לא אומר את זה על דעת עצמי אני גם שואל אנשים מביה"ס שלי אשר עברו את המסלול שאני עובר לעומת שנים קודמות שאז קורעים לנו את התחת(לימודים בכיתה ז' עד עשר עשר וחצי) אז לעומת זה י"א לדעת רבים בביה"ס-יותר קלה מט' באופנים מסוימים(ועכשיו מישהו יגיד "אבל אףאחד לא מדבר על הביה"ס שלך" אבל שיזכור שלאפאחד זה לא אותו דבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבר ממש טיפשי להרחיב שלושה מקצועות [כמו שמישהו פה אמר] כי בכל מקרה באוניברסיטאות מסתכלים על הממוצע של הבגרויות חובה ואז לוקחים את המורחב עם הציון הגבוה ביותר..

איפה אתה חי?  :screwy:

ואקווריוס - תוריד פרופיל. בכיתה ט' היה לי ממוצע של משהו כמו 99.5 או משהו כזה (ד"א, בתיכון נפלתי... ממוצעים של 95+... התדרדרות, אני יודע :smile1:). זה לא אומר שיט. תפסיק לחשוב שאתה יודע יותר מכולם, כי אתה לא יודע כלום.

ולגבי "חברים שלי סיפרו לי שתיכון יותר קל/קשה" (וזה נכון לגבי כל מי שהגיב פה ולא סיים תיכון) - הכל בולשיט. לכל אחד המעבר שונה. יש כאלה שיותר קשה להם, יש כאלה שיותר קל. זה תלוי בתיכון עצמו, במגמה, בסביבה החברתית, באופי של הבנאדם...

לגבי תעודת בגרות בכללי - היא לא לגמרי חסרת תועלת... פשוט המקצועות הריאליים הרבה הרבה יותר משמעותיים מההומנים. לדוגמה מתמטיקה: בטכניון, למתמטיקה יש משקל של 10 יח"ל (במקום 5), ומעבר לזה, לציון מוסיפים 30%. תשוו את זה למקצוע כמו אזרחות של יח"ל אחת, ותבינו את ההבדל.

ואיך אפשר בלי הנקודה האישית: עם בגרויות סבירות, אני מגיע לסכם של 97+-. עם בגרויות לא משהו בכלל (כל ההומניים מתחת ל-80, מת' 90, פיסיקה 85, אלקט' 85 [פרויקט - שפחות מ-100 זה כשלון]), יש לי סכם 94 ככה. ואני מאוד מקווה שהבגרויות יהיו יותר מסבירות.  :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...