מחפש מקלדת איכותית. - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מקלדת איכותית.

HellBoY

Recommended Posts

במקלדת זו המקשים ממש רכים ונוחים!

המקלדת הזו היא הכי נוחה שיש נראה לי

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=2459

לי יש אותה ואפשר לתכנת בה מלא קיצוריי דרך שזה ממש שימושי!

אבל היא מאוד יקרה יחסית למקשים שיש בה לא?

בזאת יש הרבה יותר מקשים..

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6176

נראה לי אני ילך עליה בסוף..רק הבעיה שאיך אני יביא את זה מלוגיק :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל היא מאוד יקרה יחסית למקשים שיש בה לא?

בזאת יש הרבה יותר מקשים..

http://www.logicpc.co.il/eng/itdetail.aspx?icom=6176

נראה לי אני ילך עליה בסוף..רק הבעיה שאיך אני יביא את זה מלוגיק  :kopfpatsch:

כל המקשים של הF1 F2 וכך הלאה אפשר לתכנת את כולם לקיצוריי דרך אז ככה שזה יצוא עם המון מקשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הקלדת רוב הזמן? אתה מקליד עיוור?

אני אישית לא יכול לעבור מקוואנטום ומיקרוסופט שהסידור מקשים שלהם הכי נוח לי, רוב המקלדות שלהם נוחות ואמינות (אל תשטוף אותם במקלחת עם מים ושמפו, מניסיון הם לא שורדות את זה).

הלוג'יטק היו לי קשות להקלדה כי בחלק מהדגמים הכפתורים שלהם קצת שונים ולוקח זמן להתרגל לזה.

ג'ניוס A4tech ושאר החברות האלה, הם מקלדות טובות אבל סבירות כאלה, לא הכי אוהב אותם כי רוב הדגמים שלהם נותנים הרגשה של "אל תקליד בי מהר מידי למה אני אשבר לך בין האצבעות וזה יגמר רע...", אבל בכל זאת יש להם כמה דגמים טובים.

סך הכל בחירה אישית שלך, אני לא חושב שממש תשתמש בכל הכפתורים שהם מציעים, חוץ מהשבוע הראשון של "יש לי כפתורים ואני לא מפחד להשתמש בהם".

שורה תחתונה לדעתי וקוואנטום הכי נוחות ועמידות, לעומת Component אני לא ממש ראיתי הבדל בין המולטימדיה לאינטרנט שלהם...

בהצלחה בקניה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה היא גרועה? היתה לי מולטימדיה הרבה זמן עד שהחלטתי לשטוף אותה עם שמפו והיא נהרסה, עכשיו יש לי את האינטרנט ואני לא מרגיש הרבה הבדל בינהם (גם האינטרנט מעולה לטעמי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה הקלדת רוב הזמן? אתה מקליד עיוור?

אני אישית לא יכול לעבור מקוואנטום ומיקרוסופט שהסידור מקשים שלהם הכי נוח לי, רוב המקלדות שלהם נוחות ואמינות (אל תשטוף אותם במקלחת עם מים ושמפו, מניסיון הם לא שורדות את זה).

הלוג'יטק היו לי קשות להקלדה כי בחלק מהדגמים הכפתורים שלהם קצת שונים ולוקח זמן להתרגל לזה.

ג'ניוס A4tech ושאר החברות האלה, הם מקלדות טובות אבל סבירות כאלה, לא הכי אוהב אותם כי רוב הדגמים שלהם נותנים הרגשה של "אל תקליד בי מהר מידי למה אני אשבר לך בין האצבעות וזה יגמר רע...", אבל בכל זאת יש להם כמה דגמים טובים.

סך הכל בחירה אישית שלך, אני לא חושב שממש תשתמש בכל הכפתורים שהם מציעים, חוץ מהשבוע הראשון של "יש לי כפתורים ואני לא מפחד להשתמש בהם".

שורה תחתונה לדעתי וקוואנטום הכי נוחות ועמידות, לעומת Component אני לא ממש ראיתי הבדל בין המולטימדיה לאינטרנט שלהם...

בהצלחה בקניה :xyxthumbs:

כן אני מקליד עיוור..

ואיך היא נהסרה לי..ששתפתי אותה :lol:

זהו..שזה בידיוק מה שאני מפחד..שאני יקנה לוגיק או משו אחר שסידור המקשים שלה הוא לא כמו שאני רגיל ואז אכלתי אותו..אני יצטרך להתרגל מחדש לסידור מקשים אחר.kopfpatsch:

עריכה:דיברתי עם נציג מפנדה והוא אמר לי שהמקלדת של הדיגיטל מדיה נוחה מאוד מקשים רכים ודיסור נוח.

כדאי לקחת אותה?היא גם דיי זולה 130 שקל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...