עזרה בשוד בנק - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשוד בנק

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי הרבה יותר פשוט לשדוד מכונית משוריינת .. גם הרווח בטח יהיה גדול יותר , תחשוב על זה , הסיכוי שלך לפרוץ תכספת בבנק ולהגיע למזומנים האמיתיים קלוש , מה שיש בקופות זה כסף קטן ... במכונית משורינת זה הרבה יותר פשוט !

אני מצטרף עם הפלטופ והטריג'יקון שלי על הגג כדי להרחיק את הניידות.

25% מהשלל זה המחיר שלי !

כמו כן אני ממליץ על ארץ מקלט אחרת.. מה דעתכם על מקסיקו ? בחיים לא ימצאו אותנו שם ונוכל לשתות טאקילה ולעשן ג'וינטים כל היום :jump:

אולי אני גם ישכנע את חבר שלי שיצטרף עם כמה לבנות חבלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדקו טוב טוב שהכספרית הבת זונה לא תביא לכם שטרות מסומנים או שתשים לכם שם פצצת צבע או איזה מכשיר איתור

עם הציוד הזה היתי הולך רק על הכספת  :xyxthumbs: אבל אז תצרכו קצת חומרי חבלה ואיש חבלה לא בעיה למצוא בארץ כשכל אחד יוצא יחידה קרבית

קחו אולי מישהו מהנדסה קרבית או משהו כזה (רק תבדקו שיש לו עשר אצבעות  ;) )

אתם צריכים להשיג גם גלאי רדיו משטרתי כדי לדעת מתי המשטרה עולה עליכם (או לא) למרות שגם אם הם מקבלים קריאה אז יש לכם עוד איזה שעה-שעתיים בכיף

לפי כל הסיפורים ששמעתי על משטרת המהוללת (תכלס יש יותר סיכוי שיתפסו אתכם על מהירות ולא על השוד אבל אמרת שיש מסוק לא ?)

ד"א הטייס לא מחוייב לדווח על כל טיסה ?  :screwy:

אתם צריכים גם תרשים של כל הבנק ולשנן אותם בעל פה כולל יציאות כניסות הכלל אפילו תכינו דגם...

אני היתי הולך על פריצה אגרסבית כדי להראות להם שאתם לרציניים , תירו במישהו ישר על ההתחלה לא חייבים להרוג אותו רק בשביל שאף אחד לא יחשוב

שהוא רמבו במיוחד כשכל אחד פה כמעט יוצא יחידה קרבית (לא אמרתי את זה כבר  :screwy: )

חשבתם גם על זה שלכל אחד היום יש פלאפון אחד לפחות ? אתם צריכים את המכשיר הזה שחוסם את התדרים של זה כדי שלא יהיה איזה שטינקר מניאק שיתקשר

חשבתם על איך להכנס בלי שישימו לב אלכם ? כדי שלא כל העסק יתפוצץ על ההתחלה  (אתם גם צריכים רשימת דרישות למקרה של מו"מ... אני היתי הולך על מקלט מדיני ברשות הפלסטינאית ...הכי קרוב ;D )

רגע אבל יש בעיה איך תעברו את השומר בכניסה ? ? ? הוא יבדוק לכם בתיק ויראה את כל ה C4  :lol:

ד"א אם ניסיון בCS נחשב אז אני בפנים !

כדאי לכם ללכת גם לאיזה חנות ולקחת מלא של שודים כדי לקבל כל מיני רעיונות  :xyxthumbs:

זהוא בערך רק צריך אימונים הרבה אימונים וזה יכול להצליח התחיל לשעמם במדינה הזאת מאז האופנוע-בנק הגבר גבר , הבנקים עושקים את הציבור והגיע הזמן

לקחת כמה פירורים מהעוגה !  :(

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו אתכם שניים שלושה פלסטינים. מקסימום יחשבו היה פיגוע ושאתם ניסיתם לעצור אותו. הכי קל להאשים ערבים, ועד שאיזה עיתונאי יעלה על זה כבר תהיו בסידני.

ולזה שאמר פלאטופ כדי להרחיק ניידות, אני חושב ש RPG יעבוד יותר טוב בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...