צריך עזרה בבחירת פד למשחק Counter-Strike . - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת פד למשחק Counter-Strike .

skyline

Recommended Posts

שלום לכולם.

בחופש אני עומד לקנות מחשב חדש, עם עכבר MX518 בעקרון למשחק הספציפי הזה...[Counter-Strike ]

עכשיו אני רוצה גם פד לעכבר, הכי איכותי שאפשר למצוא למשחק הזה בתקציב של עד 24$ מ- Newegg .

תודה מראש ,

אביאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול לקנות בארה''ב תנסה להשיג את הX-Ray Thunder 9, שהוא פשוט גרסה אמריקאית של הfUnc.

אל תקנה Icemat, אמנם זה נראה טוב והכל אבל כל השאר עדיפים עליו, אם אתה כבר תשקיע סכום כזה עדיף ללכת על הS&S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בידיוק החלטת שכל השאר עדיפים עליו?

האייסמט נחשב לפד הטוב בעולם.

וסתם שתדע שהוא וסטיל מיוצרים ע"י אותה חברה,מותג אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר סטיל

דרך אגב אביאל פשוט לך לכל מסגרייה ליד הבית הבית שלך ותבקשה משטח מתכת משוייף(אבל טוב) לא מבהיק

וסיימנו

חח אני מעדיף לקנות פד תודה... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי בהתבסס על ניסיון אישי עם פאדים של אנשים שונים ומשונים במסיבת-הרשת שהייתה ב11 לחודש.

הIcemat היה הכי פחות נוח מכולם, בWindows זה היה בולט פחות, בתוך המשחק עצמו ההבדל היה עצום... זה פשוט לא היה נוח.

עצם העובדה שSoft Trading מייצרים הן את הSteelpad 4D (ואת שאר המוצרים בליין של Steelpad) ואת הIcemat לא אומר שמדובר באותו מוצר :/

אני נתתי את ההמלצה שלי בהתבסס על ניסיון אישי תוך כדי משחק.

ההמלצה נשארת עומדת בעינה, X-Ray Thunder 8/9, אם אתה יכול להשקיע יותר תקנה Steelpad S&S

*וניסיתי את הIcemat הן עם סקייטים והן בלי.

עריכה: כמו-כן יש לציין שכל מי שנתקלתי בו שכן יש לו אייסמט לא אהב את הפאד הזה ורצה לקנות אחר במקומו. כך שזו לא רק דעה אישית שלי, אני מכיר בן-אדם אחד שהשתמש בIcemat ולא בכה על האי-נוחות שבו בזמן משחק, והוא קונה פאד בשביל המשחק, לא בשביל שיהיה לו משהו דקורטיבי על השולחן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ברוב הביקורות שגם אני קראתי האייסמט נבחר לפאד העדיף מבין כל המתמודדים,

אבל אצלי, ואצל הרבה אחרים, הוא לא עמד במבחן המציאות. רצוי להיעזר בביקורות,

אבל אף-פעם לא יזיק לשאול אנשים שאתה מכיר, או לראות בעצמך.

לפותח הדיון, אם אתה יכול תנסה משטחים שונים, אם יש לך חברים שהשקיעו קצת כסף וכו' או משהו, לא יודע.

כי אי-אפשר לדעת מה יהיה לך נוח יותר ומה לא, ההבדל בין הפאנק לבין ה4D הוא לא רב מדי, אבל Icemat ופאנק הם שני עולמות שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...