EPOX וכל הרעש שעשו מסביב ... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EPOX וכל הרעש שעשו מסביב ...

אורח PrototypE

Recommended Posts

אז כנראה אתה לא יודע מה זה לוח עם המון פיטשרים אם אתה אמר שלאסוס יש הרבה, כי הלוחות של אסוס הם בעליי ביוסים מאוד לא ברי כיונון, כן ASUS לא.

אני לא אמרתי את זה.

אני אמרתי שבין ה ל , ההבדל הוא רק ב פיטשרים

אני לא אוהב את שאר הלוחות,ביגלל הביוס שלהם.

נ.ב

עוד לא הבנתי מה כל כך רע ב ASUS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי היבואן ללוחות AMD?

אחד מנתניה,זה לא חשוב לך מי,אם אתה רוצה לוח כזה

אתה מוזמן ליקנות בחנות שעובדת עם אותו יבואן.

תגיד מאיפה אתה,אני יגיד לך עם מי הוא עובד באותו אזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב

עוד לא הבנתי מה כל כך רע ב ASUS?

למה?

כי בשנים האחרונות(השנתיים האחרונות ליתר דיוק) אסוס רק מזלזלת בקהל הלקוחות "הכבד", שהוא אנשים שאהבים לכוונן את המחשבים שלהם עד קצה היכולת ולעשות אוברקלוק. הלוחות שלהם באים עם פיטשרים מאוד מוגבלים לאוברקלוק(לעומת הABIT והEPOX), שחלקם כלל לא עובדים. הBIOSים שלהם הם איזה גרסה מיוחדת שאסוס ערכו את הBios Reference החדש של AWARD בצורה כזאתי שהBIOS מאוד לא נח לשימוש. אין לך כמעט אופציות לכוונן(Tweak) את הRAM, הלוחות שלהם באים עם מספר PCIים מאוד מוגבל(רק 5), שגם הוא סובל ממכאובים שהוא משתף עם הדברים שהכי לא צריך, והם עוד תוקעים SLOT של AMR במקום עוד SLOT של PCI.

תוסיף לזה כאשר התחילו לצאת הלוחות הראשונים לAMD לAthlon Slot A, אסוס יצרו לוחות, אבל התכחשו לכך שהם יצרו אותם, כי הם פחדו מהחרמה ע"י אינטל, אז אם תדפדף כמה זמן אחורה במספר אתרי חומרה(בעיקר www.tomshardware.com), אתה תראה כיצד התכחשו בכלל לעובדה שהם מייצרים לוחות לAMD עד לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף לזה כאשר התחילו לצאת הלוחות הראשונים לAMD לAthlon Slot A, אסוס יצרו לוחות, אבל התכחשו לכך שהם יצרו אותם, כי הם פחדו מהחרמה ע"י אינטל, אז אם תדפדף כמה זמן אחורה במספר אתרי חומרה(בעיקר www.tomshardware.com), אתה תראה כיצד אסוס התכחשו בכלל לעובדה שהם מייצרים לוחות לAMD עד לא מזמן.

אז מה?

דווקא צריך לציין את אסוס לשבח, על כך שהם היו בין החברות הראשונות שהתחילו לייצר לוחות אם למעבדי ה-Athlon של .

אז נכון שבהתחלה הם חששו שזה יהיה מהלך טקטי שגוי, שיגרום להחרמה שלהם ע"י , ולכן הם "הכחישו" את העובדה שהם מייצרים לוחות כאלה, עד שעוד חברות גדולות גם החלו לייצר לוחות אם כאלה, והחשש מחרם של ירד מהפרק..

אבל, אז מה? למי אכפת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה?

דווקא צריך לציין את אסוס לשבח, על כך שהם היו בין החברות הראשונות שהתחילו לייצר לוחות אם למעבדי ה-Athlon של .

אז נכון שבהתחלה הם חששו שזה יהיה מהלך טקטי שגוי, שיגרום להחרמה שלהם ע"י , ולכן הם "הכחישו" את העובדה שהם מייצרים לוחות כאלה, עד שעוד חברות גדולות גם החלו לייצר לוחות אם כאלה, והחשש מחרם של ירד מהפרק..

אבל, אז מה? למי אכפת?

זה דווקא העניין השולי יותר מכל העניין, רק הדגשתי את זה.

אני מבין שאתה לא מתכחש לשאר הדברים שרשמתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אבל מצד שני, כל המכאובים האלה שציינת בלוחות של , קיימים גם ב-90 אחוז מהלוחות בשוק (כמו למשל חריץ AMR אידיוטי במקום עוד PCI או ISA למודם חומרה טוב...), אז שוב - מה אתה רוצה דווקא מאסוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

אבל מצד שני, כל המכאובים האלה שציינת בלוחות של אסוס, קיימים גם ב-90 אחוז מהלוחות בשוק (כמו למשל חריץ AMR אידיוטי במקום עוד PCI או ISA למודם חומרה טוב...), אז שוב - מה אתה רוצה דווקא מאסוס?

למה? כי אסוס מתיימרים להתחרות בABIT וEPOX, ואף אחד משני היצרנים האלה לא מייצר לוחות אם עם AMR. הם מייצרים אותם עם שישה PCIים וזהו. יש להם גם המון פיטשרים לאוברקלוק, שלאסוס אין. כך למשל את הדבר הבנאלי ביותר: כיונון של הVIO, כשאתה מעלה את הFSP גם בלוחות של וגם בלוחות של EPOX יש לך את האפשרות להעלות אותם. בלוחות של אסוס אתה רק יכול לבחור בין3.3 ל3.45 ועוד עם ג'מפר שקבור באיזה מקום מאוד לא נח על הלוח(אני מדבר על הA7V133), לעומת זאת אצל אתה יכול להעלות את הVIO במרווחים של 0.25 מ3.25 ל3.7 עד כמה שזכור לי. זה אותו דבר עם היכולת שלך לכונן את הRAM בלוח. לASUS כמעט אין פיטשרים.

אני נתפל לASUS כי אני חושבים שאלו לוחות מצויינים(הם באמת כן) וטובים מאוד לאורבקלוקינג וכיונון(והם לא). אסוס דורשים מחיר כמעט כפול על לוח של נותן כ"כ הרבה תמורה לכסף שמשלמים עבורו ומשלמים בעיקר בשביל השם. מבחינת פיטשרים הלוחות של אסוס הם מאוד מאוד מאוד מאוד מוגבלים. 5 PCIים עם כאבי שיטוף נוראיים בהשוואה ללוחות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מייצרים לוחות לחברות OEM גדולות, מה שדורש מהם להוסיף חריץ מגוחך כמו AMR בשביל שימוש בכרטיסי קול\רשת מובנים ומגוחכים..

נו זה בדיוק העניין למה אני אמר שלא צריך להתלהב כ"כ מאסוס כמו שאנשים פה מתלהבים מהם, כי בסה"כ הלוחות שלהם בינוניים ולא מיועדים לאנשים שמתעסקים בTweaking וOverclocking. מצטער שאני כותב בחצי אנגלית פשוט נמאס לי לכתוב את המושגים בעברית, ולנסות כל הזמן להפוך משפטים מאנגלית לעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...