שאלה בקשר למסך של viewsonic vp191s - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למסך של viewsonic vp191s

MeTaLhAmMeR

Recommended Posts

הייתי אמור להזמן את המסך של viewsonic vp191b ואמרו לי שנגמר לחנות שהייתי אמור לקבל ממנה במלאי ואמרו לי שבשבוע הבא יגיע להם הדגם המחליף שלו ה VP191S... עכשיו, אני לא שמעתי על הדגם הזה בחיים ולא ראיתי ביקורות עליו... מישהו שמע משהו? יודע אם הדגם החדש יותר טוב מהקודם?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי זה מבוזבז לקנות LCD 19" - אלא אם כן אתה סובל מבעיות ראייה.

הרזולוציה היא אותה רזולוציה של מסכי ה 17".. אין לך שום תוספת לשטח העבודה...

כל מה שיוצא לך מזה שהדברים נראים גדולים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגדול יותר זה רע יותר?

מה עם טלויזיה? כל הטלויזיות (חוץ מ-HDTV וחבריו) באותה רזולוציה

אז למה לקנות 40 אינץ ולא 14?

מה לעשות נוח יותר לעבוד על מסך גדול יותר

לי אישית לא נוח לעבוד על 1280X1024 על מסך 17 אינץ, הכל קטן מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח... מצטער אני עורך את ההודעה מחדש :lol: פשוט אני בעבודה ואידיוט אחד שיחק לי עם ההגדרות של העברית

*בתרגום לעברית* מה זה הכל!? המוכר אמר לי שהדגם הזה ניגמר לו ושהפסיקו לייצר את הVP191B, אז זה לא אומר שהמסך הזה ישן נכון?? פשוט צבע שונה וזהו? שני המסכים אותו דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוכר לא מבין מהחיים שלו

עד לפני כמה חודשים היה מסך VP191b או VP191s שהיו עם פנל של 16 או 25 מילי שניות

לפני כמה חודשים Viewsonic חידשה את הדגם הזה והחליפה את הפנל שלו בפנל מהיר ואיכותי של 8ms ונשארה עם אותו מספר דגם

כל ההבדל בין ה-B ל-S זה הצבע

אכן הפסיקו לייצר את ה-VP191 הישן (גם S וגם B) והחליפו אותו ב-VP191 חדש (גם S וגם B)

לפעמים קוראים לחדש VP191B-2 או VP191S

המוכר לא מבין הרבה.

שים לב שאתה מקבל את החדש (יש על האריזה מדבקה של 8ms). הוא קיים גם ב-B וגם ב-S.

לקנות את הישן יהיה לזרוק כסף לביוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הבנתי.. אז ההבדל בינהם הוא כלום... כמו ההבדל בין העכברים של הלוגיטק MX510 הכחול והאדום.. אוקיי

דבר שני, בזאפ בכלל רשום שהמסך הוא 16 MS זאת טעות נכון?

http://zap.co.il/model.asp?model_id=17258

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ"כ הרבה באלגן יש בנושא הזה שצריך לשלוח מכתב לוויוסוניק העולמית שתראה איזה בלאגן הולך בארץ.

גם אני הזמנתי את המסך הזה ממש לאחרונה וגם אליי חזרו ואמרו לי שאין אותו במלאי כי אומניטק (היבואנית של VS בארץ) מתחשק לה להביא רק את הכסוף ואין מה לעשות שככה בא לה. מה שמעצבן עוד יותר הוא שרוב האתרים מפרסמים את המסך כאילו הם יכולים למכור אותו באמת, והיום ממש הדהמתי כמה מהם בטלפון כשסיפרתי להם שאין כוונה להביא מהמסך הזה יותר.

מה שכן יגיע בעוד איזה שבועיים זה הגירסה הכסופה והמכוערת של הדגם הזה, שזהה לגירסה השחורה בכל פרטיה פרט לצבע. בהשוואת מחירים בזאפ הבילבול הוא עוד יותר גדול, מפני שהכניסו לאותה השוואה את הדגם הישן והחדש (השחורים) תחת אותו שם. סלט שלם עשו שם.

לא ברור לי מה בצע לאומניטק לא לייבא יותר את הדגם השחור, ולמה דווקא אני צריך לסבול מזה....חבל שלא קניתי כשעוד היה למישהו במלאי :kopfpatsch:

בקיצור החלטתי לקנות את המסך בארה"ב ולשלוח לארץ דרך MUSTOP. יוצא סה"כ יותר זול מלקנות בארץ, אבל הבעיה היא כמובן האחריות.

חוצמזה המתח של המסך הוא אוניברסלי (100-240 V) אבל לא ממש ברור לי אם התקע עצמו יתאים פיזית - באתר של VS כתוב " Pin Plug 3" אבל אי לי מושג לאיזה חיבור בדיוק מתכוונים ואם אפשר איכשהו להמיר את זה לשקעים בארץ.

כל הסיפור הזה רק בגלל שאני רוצה מסך שחור ולא כסוף. תודה אומניטק.

אם למישהו יש מושג אפילו קלוש ביותר לגביי הסיפור עם המתחים והשקע אני אשמח לשמוע הצעות והערות.

חוצמזה לסיכום: איזה באסה!!!

עריכה: וואלה אולי לא!!! כמו שאפשר לראות בתמונה כאן

vp191b_4.jpg

החיבור הפנימי של המסך הוא בדיוק כמו החיבור חשמל של המחשב....אם אני אחבר כבל חשמל כמו של מחשב למסך הזה, אין שום סיבה שהוא לא יפעל נכון??

המתח הריי הוא אוניברסלי ולכן אין שום צורך במתאם או משהו דומה - רק לחבר כבל חשמל יצוק רגיל ונפתרה הבעיה (או שלא?)

טוב דיי כואבות לי הידיים, אז מי שיכול לעזור - אנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב ה-VP191 הישן (שכנראה שלא מוכרים יותר אבל יש מצב שיש חנויות עם מלאי ישן) הוא 16ms והחדש 8ms

כנראה שזאפ פשוט לא עידכנו את האתר...

יש חנויות שעדיין מופיע בהן 16ms אז או שהן לא עידכנו את האתר איזה 100 שנה, או שהם לא יודעים שזה 8ms ולכן לא עידכנו את האתר, או שיש להם סטוק ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיוו... התקשרתי כבר לשת'ה חנויות שהם מייבאים את המסך ושת'הם אמרו לי בהתחלה שאפשר להביא ואחר כך כשהתקשרתי אמרו לי שאין במלאי יותר ובלה בלה בלה... איזה בעסה... אולי לחכות עד שיצא משהו אחר כבר וזהו? כי הצבע כסף הזה מגעיל!!

או שפשוט לקחת סיכון וליקנות ממקום שאני לא מכיר שיכול להיות שיש לו את המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זהו.. עכשיו זה באמת סופי :( אין מאיפה להשיג את השחור >:( התקשרתי כבר לחנות השישית היום וכולם אמרו לי שלא ניתן להשיג את המסך בצבע שחור ואמרו לי שיש רק בצסע כסף, או שיש בשחור אבל בדגמים אחרים...

אז מה אתם אומרים? להזמין כבר בכסף וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...